-
Pinnefres Dormer S654 HMPinnefres Dormer HM S65410.0 Spondelende Pinnefres for Alu. Pinnefres Dormer S654 HM er et høyytelsesverktøy utviklet for presisjonsbearbeiding og høyhastighetsfresing av aluminium og dets legeringer. Dette verktøyet er ideelt for bruk i krevende applikasjoner som flyrammer, bilkomponenter og støpeverktøy, spesielt ved prototyping. Fordeler og...Fra 998.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S650 HMPinnefres Dormer S650 HM er et høykvalitetsverktøy designet for presisjonsfresing av aluminium og dets legeringer. Med sin mikrokornkarbidkonstruksjon er denne fresen ideell for krevende oppgaver innen flyramme- og bilapplikasjoner samt støpeverktøy.Fordeler og egenskaper Ekstrem hardhet og slitasjeresistens takket være mikrokornkarbidmateriale. Forlenget verktøylevetid ved fresing...Fra 561.25 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S629 HMPinnefres Dormer S629 HM er et høykvalitetsverktøy designet for presisjonsfresing i krevende materialer. Dette produktet er ideelt for profesjonelle som trenger pålitelig ytelse og lang levetid i sine verktøy.Fordeler og egenskaper Slept, polert finish forhindrer at arbeidsmaterialet fester seg til skjærekantene. Laget av mikrokornkarbid...623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S614 HMPinnefres Dormer S614 HM er et høykvalitets verktøy designet for presisjons- og høyhastighetsbearbeiding. Dette produktet er ideelt for arbeid med aluminium og dets legeringer, spesielt i krevende industrier som luftfart og bilproduksjon.Fordeler og egenskaper Produsert av mikrokornkarbid for ekstrem hardhet og slitasjeresistens. Forlenget verktøylevetid...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S561 HMPinnefres Dormer S561 HM er et høykvalitetsverktøy designet for effektiv fresing i krevende materialer. Med sitt titan-silisiumnitrid belegg og mikrokornkarbid, tilbyr denne pinnefresen enestående slitestyrke og levetid, noe som gjør den ideell for profesjonelle innen bygg og industri.Fordeler og egenskaper Titan-silisiumnitrid belegg for lengre...Fra 873.75 krinkl. mva
-
Sporfres Dormer S713 HMSporfres Dormer S713 HM er en høyytelses freseverktøy designet for presisjonsarbeid i ulike metalltyper. Den er spesielt utviklet for sidefresing og sporfresing, og gir optimal ytelse i stål, støpt stål, rustfritt stål, støpejern og varmholdfaste legeringer.Fordeler og egenskaper Utstyrt med 3 skjær for effektiv...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S710 HMPinnefres Dormer S710 HM er en høykvalitets fres utviklet for presisjonsarbeid innen metallbearbeiding. Med sin solide hardmetallkonstruksjon og spesialiserte belegg er dette verktøyet ideelt for sporfresing i en rekke metalltyper.Fordeler og egenskaper To skjær for effektiv og nøyaktig materialfjerning. Diameter på 10mm og skjærelengde...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S611 HMPinnefres Dormer HM S611 Ø6.0mm 2-skjær Pinnefres Dormer S611 HM er en høykvalitets fres designet for presisjonsarbeid i ikke-jernholdige metaller. Med sin solide hardmetallkonstruksjon og spesialdesignede skjær, er den ideell for profesjonelle som krever nøyaktighet og holdbarhet i fresing. Fordeler og egenskaper Utstyrt med...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S610 HMPinnefres Dormer S610 3.0XD3 2-skjær HM Pinnefres Dormer S610 HM er en kort pinnefres designet for presisjonsarbeid i ikke-jernmetaller. Med sin solide hardmetallkonstruksjon og polerte overflate, er dette verktøyet ideelt for både profesjonelle og industrielle brukere. Fordeler og egenskaper Utstyrt med 2 skjær for...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer S813HB HM ALNOVAPinnefres Dormer HM S813 HB 2.00mm SOLID-HM ALNOVA Pinnefres Dormer S813HB HM ALNOVA er en pålitelig freseløsning designet for høy ytelse i en rekke materialer. Denne fresen er ideell for presisjonsarbeid i stål, rustfritt stål, støpejern, aluminium og kobberlegeringer. Fordeler og egenskaper Utstyrt med...Fra 686.25 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer C306, HSCoPINNEFRES C306 PRIMAX 4.00MM 4,00MM Pinnefres Dormer C306, HSCo er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen fresing av kilspor. Denne 3-skjærede borende fresen er ideell for oppgaver som krever nøyaktighet og pålitelighet. Fordeler og egenskaper 3-skjæret design for optimal presisjon og effektivitet. Spesielt...Fra 561.25 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer C353, HSCoPINNEFRES C353 PRIMAX 3.00MM SUPER-G Pinnefres Dormer C353, HSCo er en høykvalitets borende 3-skjæret sporfres designet for økt produktivitet ved fresing av kilspor og sluttede spor. Dette verktøyet er spesielt utviklet for å møte kravene til presisjon og effektivitet i krevende industrielle applikasjoner. Fordeler...Fra 748.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer C907 Primax, HSCo-XP Super-GPINNEFRES C907 PRIMAX 4.00MM SUPER-G Pinnefres Dormer C907 Primax, HSCo-XP Super-G er en høykvalitets borende pinnefres designet for å gi optimal produktivitet og enestående overflatefinish ved fresing av rustfritt stål. Dette verktøyet er ideelt for profesjonelle som ønsker presisjon og effektivitet i sitt arbeid....811.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 4 056.25 kr inkl. mva
(3 245 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C295 HSCo-SUPER-RPINNEFRES C295 4.00MM SUPER-R 4,00MM SUPER-R Pinnefres Dormer C295 HSCo-SUPER-R er et høykvalitetsverktøy designet for effektiv fresing i stål og støpejern. Med sin flerskjærede konstruksjon er denne pinnefresen ideell for profesjonelle som søker høyere produktivitet ved ulike fresingsoppgaver. Fordeler og egenskaper Ikke-borende design som...873.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 4 368.75 kr inkl. mva
(3 495 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C139 HSCo-SUPER-RPINNEFRES C139 2.00MM SUPER-R 2,00MM SUPER-R Pinnefres Dormer C139 HSCo-SUPER-R er en høykvalitets fres designet for effektiv bearbeiding av materialer. Denne to-skjærede sporfresen er ideell for fresing av kilspor med presisjon og for bearbeiding av sluttede spor. Fordeler og egenskaper To-skjæret design for optimal...623.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 3 118.75 kr inkl. mva
(2 495 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C126 HSCo-SUPER-RPINNEFRES C126 2.00MM SUPER-R 2,00MM SUPER-R Pinnefres Dormer C126 HSCo-SUPER-R er en presisjonsfres designet for effektiv fresing av kilspor og sluttede spor. Dette verktøyet er ideelt for profesjonelle som ønsker høy produktivitet og nøyaktighet i sitt arbeid. Fordeler og egenskaper To-skjæret design for optimal...498.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 2 493.75 kr inkl. mva
(1 995 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C246, HSCo-SUPER-RPINNEFRES C246 5.00MM SUPER-R 5,00MM SUPER-R Pinnefres Dormer C246, HSCo-SUPER-R er en høykvalitets borende fres designet for presisjonsarbeid i stål og støpejern. Dette flerskjærede verktøyet er ideelt for vals-, spor- og endeplanfresing der det kreves ekstra nøyaktighet og effektivitet. Fordeler og egenskaper Høykvalitets HSCo-SUPER-R...686.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 3 431.25 kr inkl. mva
(2 745 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C500, HSCoPINNEFRES DORMER C500 8MM 8,00MM Pinnefres Dormer C500, HSCo, er et presisjonsverktøy designet for fresing av formdetaljer og spor, spesielt når det er ønskelig med en radius på bunnen. Dette verktøyet er ideelt for profesjonelle som krever høy kvalitet og nøyaktighet i sitt arbeid....686.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 3 431.25 kr inkl. mva
(2 745 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C273 HSCoPINNEFRES DORMER C273 30MM 30,00MM Pinnefres Dormer C273 HSCo er et høykvalitetsverktøy designet for presisjonsarbeid innen metallbearbeiding. Dette flerskjærsverktøyet er ideelt for vals-, spor- og endeplanfresing i både stål og støpejern. Fordeler og egenskaper Konstruert av høykvalitets koboltlegering (HSCo) for økt slitestyrke. Flerskjærsdesign for...Fra 2 623.75 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer C123 HSCoPINNEFRES DORMER C123 5MM 5,00MM Pinnefres Dormer C123 HSCo er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen maskinering. Denne fresen er ideell for fresing av kilspor og andre spor der det er behov for en borende fres. Fordeler og egenskaper 2-skjærede sporfreser for effektiv...436.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 2 181.25 kr inkl. mva
(1 745 kr eks. mva) -
Pinnefres Dormer C110 HSCoPINNEFRES DORMER C110 2MM 2,00MM Pinnefres Dormer C110 HSCo er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen fresing av kilspor. Dette verktøyet er ideelt for oppgaver som krever en borende fres med høy nøyaktighet og effektivitet. Fordeler og egenskaper 2-skjærede sporfreser for økt presisjon...373.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 1 868.75 kr inkl. mva
(1 495 kr eks. mva) -
SporfresSPORFRES 20.0 S933 HM Sporfres fra Dormer er et presisjonsverktøy designet for å lage spor og profiler i ulike materialer. Dette verktøyet er ideelt for både profesjonelle håndverkere og industribruk, der nøyaktighet og effektivitet er avgjørende. Fordeler og egenskaper Høy presisjon for nøyaktig fresing...Fra 436.25 krinkl. mva
-
Pinnefres Dormer C122, HSCoPINNEFRES DORMER C122 5MM 5,00MM Pinnefres Dormer C122, HSCo, er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen fresing av kilspor og borende fresing. Denne to-skjærede fresen er ideell for oppgaver som krever høy nøyaktighet og pålitelighet. Fordeler og egenskaper Utformet med to skjær for...498.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 2 493.75 kr inkl. mva
(1 995 kr eks. mva)
