| Art.nr | Skjærediameter | Total lengde | Avendelig lengde | Skaftdiameter | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 132747 | 5 mm | 57 mm | 13 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr/stk 2 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 132748 | 6 mm | 57 mm | 13 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr/stk 2 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 132884 | 4 mm | 55 mm | 11 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr/stk 2 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 132885 | 3 mm | 52 mm | 8 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr/stk 2 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 132886 | 2 mm | 51 mm | 7 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 498.75 kr/stk 2 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 280681 | 7 mm | 66 mm | 16 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 748.75 kr 599 kr eks. mva |
|
| 280683 | 8 mm | 69 mm | 19 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 623.75 kr 499 kr eks. mva |
|
| 280685 | 9 mm | 69 mm | 19 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 811.25 kr 649 kr eks. mva |
|
| 280687 | 10 mm | 72 mm | 22 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 686.25 kr 549 kr eks. mva |
|
| 280688 | 11 mm | 79 mm | 22 mm | 12 mm | Forventet levering 17. okt | 936.25 kr 749 kr eks. mva |
|
| 280689 | 12 mm | 83 mm | 26 mm | 12 mm | Forventet levering 17. okt | 873.75 kr 699 kr eks. mva |
|
| 280691 | 14 mm | 83 mm | 26 mm | 12 mm | Forventet levering 17. okt | 1 061.25 kr 849 kr eks. mva |
|
| 280693 | 16 mm | 92 mm | 32 mm | 16 mm | Forventet levering 17. okt | 1 248.75 kr 999 kr eks. mva |
|
| 280694 | 18 mm | 92 mm | 32 mm | 16 mm | Forventet levering 17. okt | 1 373.75 kr 1 099 kr eks. mva |
|
| 280695 | 20 mm | 104 mm | 38 mm | 20 mm | Forventet levering 17. okt | 1 623.75 kr 1 299 kr eks. mva |
|
| 280697 | 25 mm | 121 mm | 45 mm | 25 mm | Forventet levering 17. okt | 2 498.75 kr 1 999 kr eks. mva |
|
| 280698 | 30 mm | 121 mm | 45 mm | 25 mm | Forventet levering 17. okt | 2 873.75 kr 2 299 kr eks. mva |
|
PINNEFRES DORMER C123 5MM 5,00MM
Pinnefres Dormer C123 HSCo er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen maskinering. Denne fresen er ideell for fresing av kilspor og andre spor der det er behov for en borende fres.
Pinnefres Dormer C123 HSCo er ideell for maskinverksteder og industriell bruk der presisjon og pålitelighet er avgjørende. Den er spesielt nyttig for fresing av kilspor med strenge toleransekrav, og tilbyr en effektiv løsning for komplekse maskineringsoppgaver.