| Art.nr | Skjærediameter | Avendelig lengde | Total lengde | Skaftdiameter | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 132734 | 2.0 mm | 4 mm | 48 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 373.75 kr/stk 1 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 132735 | 2.5 mm | 5 mm | 49 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 373.75 kr/stk 1 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 132736 | 3.0 mm | 5 mm | 49 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 373.75 kr/stk 1 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 132737 | 3.5 mm | 6 mm | 50 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 373.75 kr/stk 1 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 132740 | 5.0 mm | 8 mm | 52 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 436.25 kr/stk 2 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 132742 | 6.5 mm | 10 mm | 60 mm | 10 mm | Forventet levering 21. okt | 498.75 kr/stk 2 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 132932 | 30.0 mm | 26 mm | 102 mm | 25 mm | Forventet levering 21. okt | 2 623.75 kr 2 099 kr eks. mva |
|
| 132935 | 24.0 mm | 26 mm | 102 mm | 25 mm | Forventet levering 21. okt | 2 123.75 kr 1 699 kr eks. mva |
|
| 132936 | 22.0 mm | 22 mm | 88 mm | 20 mm | Forventet levering 21. okt | 1 748.75 kr 1 399 kr eks. mva |
|
| 132942 | 11.0 mm | 13 mm | 70 mm | 12 mm | Forventet levering 21. okt | 811.25 kr 649 kr eks. mva |
|
| 153574 | 13.0 mm | 16 mm | 73 mm | 12 mm | Forventet levering 21. okt | 936.25 kr 749 kr eks. mva |
|
| 156078 | 1.0 mm | 2 mm | 44 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 498.75 kr/stk 2 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 156079 | 1.5 mm | 2.5 mm | 44 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 498.75 kr/stk 2 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 156083 | 4.5 mm | 7 mm | 51 mm | 6 mm | Forventet levering 21. okt | 373.75 kr/stk 1 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 156087 | 7.5 mm | 10 mm | 60 mm | 10 mm | Forventet levering 21. okt | 561.25 kr/stk 2 806.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 156089 | 8.5 mm | 11 mm | 61 mm | 10 mm | Forventet levering 21. okt | 561.25 kr/stk 2 806.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 156096 | 15.0 mm | 16 mm | 73 mm | 12 mm | Forventet levering 21. okt | 1 061.25 kr 849 kr eks. mva |
|
| 156098 | 17.0 mm | 19 mm | 79 mm | 16 mm | Forventet levering 21. okt | 1 373.75 kr 1 099 kr eks. mva |
|
| 156154 | 19.0 mm | 19 mm | 79 mm | 16 mm | Forventet levering 21. okt | 1 498.75 kr 1 199 kr eks. mva |
|
| 156159 | 26.0 mm | 26 mm | 102 mm | 25 mm | Forventet levering 21. okt | 2 498.75 kr 1 999 kr eks. mva |
|
PINNEFRES DORMER C110 2MM 2,00MM
Pinnefres Dormer C110 HSCo er en høykvalitets sporfres designet for presisjonsarbeid innen fresing av kilspor. Dette verktøyet er ideelt for oppgaver som krever en borende fres med høy nøyaktighet og effektivitet.
Dormer C110 HSCo brukes ofte i maskinverksteder og produksjonsmiljøer der presisjon og holdbarhet er avgjørende. Dette verktøyet gir pålitelige resultater ved fresing av kilspor og andre presisjonsoppgaver, noe som gjør det til et uunnværlig verktøy for profesjonelle håndverkere og industrispesialister.