-
Festeskrue Adjufix mot stål maks. 4,0Skrue 6.7X42 mm TX30 Adjufix selvborrende mot stål Festeskrue Adjufix mot stål maks. 4,0 er en spesialdesignet skrue for montering i stålbjelker. Den er ideell for bruk der det kreves pålitelig festing i stål med en godstykkelse på 1,2-4 mm. Fordeler og egenskaper Spesialdesignet...15 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = 1 500 kr inkl. mva
(1 200 kr eks. mva) -
Festeskrue Adjufix mot stål maks. 4,0Festeskrue Adjufix mot stål maks. 4,0 er en spesialdesignet skrue for montering i stålbjelker. Den er ideell for bruk der det kreves pålitelig festing i stål med en godstykkelse på 1,2-4 mm.Fordeler og egenskaper Spesialdesignet borspiss for enkel innfesting i stålbjelker. Kompatibel med ståltykkelser...1 050 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = 105 000 kr inkl. mva
(84 000 kr eks. mva) -
Monteringsskrue Arvid Nilson m/skivehodeKnappeskr 4.2X14 EZ PH2 elforzinket Phillips AN Monteringsskrue Arvid Nilson med skivehode er en allsidig og pålitelig skrue designet for effektiv montering av karmer, tre, lister og isoleringsplater. Med sitt skivehode og Phillips spor sikrer den enkel installasjon og solid feste. Fordeler og egenskaper...0.59 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 500 stk = Fra 295 kr inkl. mva
(236 kr eks. mva) -
Treskrue Fransk Sekskant DIN571 A4 syrefastTreskr Fransk 6X30 A4 D571 Fransk treskrue syrefast Treskrue Fransk Sekskant DIN571 A4 syrefast er en robust sekskantskrue designet for å gi pålitelig feste i treverk. Med sin syrefaste A4-kvalitet er denne skruen ideell for bruk i miljøer hvor korrosjonsbestandighet er avgjørende. Fordeler og...Fra 1.30 krinkl. mva
-
Stålprofilskrue Ejot svart fosfatertStålprofilskrue 4.2X13 C1 PH2 svart fosfatert Stålprofilskrue Ejot svart fosfatert er en høykvalitets skrue designet for effektiv montering av stålstendere med en tykkelse på 0,6 mm. Med sitt svarte fosfaterte belegg og senkede hode, sikrer denne skruen en pen og profesjonell finish. Fordeler og...0.59 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 500 stk = 295 kr inkl. mva
(236 kr eks. mva) -
Karmjusterskrue fischer JUSSKarmjusterskrue fischer JUSS er en selvborende justerskrue designet for effektiv festing av trekonstruksjoner og karmer. Med sitt praktiske Torx spor, gjør den justeringer enkle og presise.Fordeler og egenskaper Selvborende design for enkel installasjon uten behov for forboring. Utstyrt med Torx spor for bedre grep...2.48 kr/pak inkl. mvaMin bestilling: 100 pak = Fra 248 kr inkl. mva
(198.40 kr eks. mva) -
Hylse KA AdjufixHylse 38mm innv.6KT Adjufix WM38KA 50pk Hylse KA Adjufix er en spesialisert komponent designet for sammenkobling av trekarmer. Den er utstyrt med 10 mm gjenger for enkel innskruing, noe som gjør den ideell for effektiv og sikker montering i ulike byggeprosjekter. Fordeler og egenskaper...29.38 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = 1 469 kr inkl. mva
(1 175.20 kr eks. mva) -
Festeskrue Adjufix mot stål maks. 2,5Skrue 5.4X32 mm TX25 Adjufix selvborrende mot stål Festeskrue Adjufix mot stål maks. 2,5 er en selvborende skrue designet for bruk mot stålbjelker. Den er ideell for prosjekter som krever festing til stål med en godstykkelse mellom 0,6 og 2,5 mm. Fordeler og egenskaper...3.69 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = 369 kr inkl. mva
(295.20 kr eks. mva) -
Treskrue Torx FIXX Pro X’tra utvendig C4Treskrue Torx FIXX Pro X’tra utvendig C4 fra FIXX er en innovativ og patentert treskrue designet for å gi en rask og sprekkfri montasje. Med sitt forsenkede hode og unike gjenger, sikrer denne skruen en sikker og effektiv festing i ulike materialer.Fordeler og egenskaper...Fra 123.75 kr/frpinkl. mva
-
Kombiskrue rustfri A4Kombiskrue M8X80 A4 syrefast 100 Stk/frp Kombiskrue rustfri A4 er en allsidig og holdbar skrue designet for krevende miljøer. Den er ideell for prosjekter der korrosjonsbestandighet er avgjørende, takket være dens rustfrie egenskaper. Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt stål klasse A4, som gir...Fra 17.50 krinkl. mva
-
Treskrue TFT Torx SH A4 syrefastTreskr 3.0X20 A4 SH TX10 treskrue syrefast senkhode AN Treskrue TFT Torx SH A4 syrefast er en høykvalitets skrue designet for bruk i krevende miljøer. Denne syrefaste skruen er ideell for prosjekter som krever ekstra korrosjonsbeskyttelse og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Utstyrt med senkhode...0.55 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
(88 kr eks. mva) -
Avstandsskive AdjufixAvstandskive 10mm Adjufix Avstandsskive Adjufix er en praktisk løsning for montering av vinduer i eksisterende fasader, spesielt når hullene i veggen er for store. Dette produktet brukes sammen med Adjufix-hylsen for å gi ekstra justeringsmuligheter og sikre en stabil installasjon. Fordeler og egenskaper Gir...4.55 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = 910 kr inkl. mva
(728 kr eks. mva) -
Hylse AH AdjufixKarmhylse 28mm AH Adjufix f/plast/alu/stål karmer a500 Hylse AH Adjufix er en robust og pålitelig hylse med M16-gjenger, ideell for bruk med plast-, aluminiums- og stålkarm. Dette produktet fra Adjufix gir en sikker og stabil tilkobling i ulike konstruksjonsmiljøer. Fordeler og egenskaper Utstyrt med...10.39 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 500 stk = Fra 5 195 kr inkl. mva
(4 156 kr eks. mva) -
Justerskruer fischer FAFS TorxJusterskr 5X100 EZ FAFS TX A100 TX25 fischer Justerskruer fischer FAFS Torx er en innovativ løsning for effektiv og justerbar montering av trekonstruksjoner, samt dør- og vinduskarmer. Disse skruene gir en fleksibel og pålitelig festemetode, spesielt utviklet for å møte de krevende behovene innen...3.66 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 366 kr inkl. mva
(292.80 kr eks. mva) -
Kombiskruer med skåren gjenge ELZ, a-collectionM10 x 80 Kombiskrue.skåren gj. elfz Kombiskruer med skåren gjenge fra a-collection er en allsidig festeløsning for både tre- og metallkonstruksjoner. Med sin unike kombinasjon av maskingjenge og tregjenge, samt en slitesterk elektroforsinket overflate, er disse skruene ideelle for en rekke byggeprosjekter. Fordeler og...7.50 krinkl. mva
-
Treskrue TKFS enveis elforzinketTreskr 4.0X25 EZ LH enveis treskrue elforzinket enveis Treskrue TKFS enveis elforzinket er en pålitelig skrue designet for trearbeid. Med sitt runde senkehode og elforzinkede overflate, er denne skruen ideell for prosjekter som krever holdbarhet og styrke. Fordeler og egenskaper Enveis design for sikker...1.44 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 288 kr inkl. mva
(230.40 kr eks. mva) -
VVS-Skrue FIXX PZ A2 rustfriVVS-Skrue FIXX PZ A2 rustfri er en spesialisert skrue designet for bruk i baderomsinstallasjoner. Den er ideell for montering av klosetter, servanter og annen baderomsinnredning, og kan brukes i treverk eller med plugg for sikker og estetisk tiltalende montasje.Fordeler og egenskaper Rustfritt stål A2...Fra 30 kr/frpinkl. mva
-
Treskrue INSTATreskrue Insta 6X50-M8/M10 FZB-SW13mm F50 Treskrue INSTA fra Ejot er en robust og allsidig skrue designet for bruk i alle typer treverk. Med sin innvendige gjenge M8/M10, sikrer den en sterk og pålitelig festing, ideell for både profesjonelle og hobbyprosjekter. Fordeler og egenskaper Passer...19.38 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = 969 kr inkl. mva
(775.20 kr eks. mva) -
Treskrue Norsk Arvid Nilsson sekskantetTreskr Norsk 8X40 VF 8.8 Norsk treskrue varmforzinkett Treskrue Norsk Arvid Nilsson sekskantet er en robust og pålitelig skrue designet for utendørs montering i tre. Med sitt unike design er denne skruen ideell for prosjekter som krever høy styrke og pålitelighet. Fordeler og egenskaper...2.92 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 292 kr inkl. mva
(233.60 kr eks. mva) -
Treskrue Torx FIXX Pro X'tra, elforzinketTreskr 4.0X50 EZ SH TX20 200 elforz senkhode Pro Xtra FIXX Treskrue Torx FIXX Pro X'tra er en innovativ og patentert skrue designet for effektiv montering i ulike materialer. Med sitt forsenkede hode og unike gjenger, sikrer denne elforzinkede skruen både rask og sikker...Fra 98.75 kr/frpinkl. mva
-
Treskrue Torx FIXX Pro X'tra, elforzinketTreskrue Torx FIXX Pro X'tra er en innovativ og patentert skrue designet for effektiv montering i ulike materialer. Med sitt forsenkede hode og unike gjenger, sikrer denne elforzinkede skruen både rask og sikker montasje uten risiko for sprekkdannelse.Fordeler og egenskaper Patentert gjengedesign for rask...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Plateskrue 6-kant DIN 7504K elforzinketPlateskr 6kt 4.2X16 EZ D7504K elforzink borskjær NV5.5 Plateskrue med sekskanthode DIN 7504K er en høykvalitets elforzinket skrue designet for effektiv montering i metallplater. Skruen er utstyrt med en borspiss som gjør den ideell for rask og enkel installasjon uten behov for forboring. Fordeler...0.31 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
(248 kr eks. mva) -
Monteringsskrue borspiss FIXX elforzinketMonteringsskr borsp 4.2X14 EZ elforzinket FIXX 500 Monteringsskrue borspiss FIXX elforzinket er en robust og pålitelig skrue designet for effektiv montering av plater mot underlag av tre- eller stålstender. Denne skruen er ideell for prosjekter der et plant hode er nødvendig, og den kan...Fra 86.25 kr/frpinkl. mva
-
Treskrue Fransk DIN 571 varmforzinketTreskr Fransk 6X45 VF D571 Fransk treskrue varmforzinket Treskrue Fransk DIN 571 varmforzinket er en robust og pålitelig skrue ideell for krevende innfestingsoppgaver. Denne skruen er spesielt utviklet for bruk i beslag og limtrekonstruksjoner, og kan også anvendes sammen med nylonplugg i betong og...1.10 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 110 kr inkl. mva
(88 kr eks. mva) -
Kombiskrue elforzinket FIXXKombiskrue 8X60 EZ TX25 elforzinket a 10 stk FIXX Kombiskrue elforzinket FIXX er en allsidig skrue designet for bruk i ulike byggeprosjekter. Med sin elforzinkede finish og TX-spor, gir denne skruen pålitelig hold og enkel installasjon. Fordeler og egenskaper Elforzinket overflate for økt korrosjonsmotstand....Fra 61.25 kr/frpinkl. mva
-
Rettbåndet gipsskrue stål FIXXGipsskr GS 3.5X25 FOS bånd for stål FIXX 1000 CE Rettbåndet gipsskrue stål FIXX er en spesialisert skrue designet for innendørs bruk, ideell for å feste gipsplater til stålstendere med en maksimal tykkelse på 1,0 mm. Denne skruen sikrer en solid og pålitelig montering...Fra 223.75 kr/frpinkl. mva
-
Elektrikerskrue FIXXElektrikerskrue FIXX er en spesialdesignet skrue for sikker og effektiv innfestning av elbokser og kontakter direkte i gips eller tre. Denne skruen er utviklet for å møte de spesifikke behovene i elbransjen, med et skruhode på 8,0 mm i diameter.Fordeler og egenskaper Spesielt tilpasset...Fra 73.75 kr/frpinkl. mva
-
Karmpropp EjotKarmdekklokk 14/19 plast mørkebrune 200pk Ejot Karmpropp Ejot er et plastdeksel designet for å beskytte karmskruer. Dette produktet er ideelt for å sikre en pen og ryddig finish på dør- og vinduskarmer. Fordeler og egenskaper Produsert i slitesterk plast for langvarig bruk. Gir en...Fra 61.25 kr/frpinkl. mva
-
KarmhylseKarmhylse 60mm 25pk Karmhylse er et essensielt produkt for seriekopling av vinduskarmer. Den er designet for å sikre en stabil og nøyaktig montering av vinduskarmer, og er et viktig verktøy for både profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster. Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for seriekopling av vinduskarmer,...75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = 1 875 kr inkl. mva
(1 500 kr eks. mva) -
Borskrue sekskant FIXXBorskrue sekskant FIXX er en innovativ løsning for effektiv montering i stålmaterialer. Denne selvgjengende skruen borer sitt eget hull og presser gjenger, noe som gjør den ideell for rask og presis installasjon.Fordeler og egenskaper Borrende og gjengepressende skrue for enkel montering. Designet for bruk...Fra 73.75 kr/frpinkl. mva
