-
Borskrue sekskantPlateskr 6kt 5.5X20 EZ D7504K elforzink borskjær NV5.5 Borskrue sekskant er en selvborende plateskrue designet for effektiv montering av plate mot plate. Med sitt sekskanthode og flens, sikrer denne skruen en solid og pålitelig forbindelse i metallkonstruksjoner. Fordeler og egenskaper Selvborende design for enkel...0.59 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 500 stk = Fra 295 kr inkl. mva
(236 kr eks. mva) -
Universalskrue WallDogUniversalskruen WallDog fra DEWALT er en allsidig skrue designet for enkel innfesting i ulike materialer som betong, tegl, lettbetong, stein, plast, tre og gips. Denne skruen er ideell for både profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster som trenger en pålitelig løsning for festeoppgaver.Fordeler og egenskaper Egnet...Fra 223.75 kr/frpinkl. mva
-
Terrasseskrue FIXX, Settherdet stål C4Terrasseskr 4.2X57 UTV-C4 TX20 C4 FIXX 1400 CE-EN Terrasseskrue FIXX er en høyytelses skrue laget av settherdet stål, designet spesielt for utendørs bruk i treverk. Med sin skarpe spiss og spesialutviklede gjenger er denne skruen ideell for montering av terrassebord og gjerder. Fordeler og...Fra 161.25 kr/frpinkl. mva
-
Rettbåndet gipsskrue kombi EZ FIXXGipsskr kombi 3.9X30 EZ bånd for stål/tre FIXX 1000 CE Rettbåndet gipsskrue kombi EZ FIXX er en pålitelig og effektiv løsning for montering av gipsplater til tre- og stålstendere. Denne skruen er spesielt designet for innendørs bruk, og sikrer en solid og holdbar festeanordning....Fra 248.75 kr/frpinkl. mva
-
Forskalingsskrue HecoForskalingsskrue 6.0X90 EZ elforzinket a 100stk Forskalingsskrue Heco fra Heco Nordiska er en robust og pålitelig skrue designet for midlertidig montering, spesielt til forskaling. Den er laget av herdet forzinket stål og sikrer enkel montering og demontering, selv under krevende forhold. Fordeler og egenskaper...Fra 348.75 kr/frpinkl. mva
-
Rettbåndet spon/boardskrue FIXXSponpl/boardskr 3.9X41 EZ bånd for stål/tre FIXX 1000 CE Rettbåndet spon/boardskrue FIXX er en spesialdesignet skrue for effektiv montering av plywood og sponplater mot tre- og stålstendere. Med sin skarpe spiss og dobbeltliggende gjenger sikrer den rask og sikker penetrasjon, noe som gjør den...273.75 kr/frpinkl. mva
-
Rettbåndet spon/boardskrue FIXXRettbåndet spon/boardskrue FIXX er en spesialdesignet skrue for effektiv montering av plywood og sponplater mot tre- og stålstendere. Med sin skarpe spiss og dobbeltliggende gjenger sikrer den rask og sikker penetrasjon, noe som gjør den ideell for både profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster.Fordeler og egenskaper...273.75 krinkl. mva
-
Terrasseskrue FIXX, A4 syrefastTerrasseskrue FIXX, A4 syrefast, er en skrueløsning av høy kvalitet designet for å gi pålitelig forankring i tre. Denne skruen er ideell for utendørsprosjekter som krever holdbarhet og motstandskraft mot korrosjon.Fordeler og egenskaper Skarp spiss og gjenger som sikrer umiddelbar forankring i tre. Riller...Fra 298.75 kr/frpinkl. mva
-
Monteringsskrue FIXX elforzinketMonteringsskr 4.2X14 EZ elforzinket FIXX 500 Monteringsskrue FIXX elforzinket er en robust og pålitelig skrue designet for å sikre plater til underlag av tre- eller stålstendere. Denne skruen er ideell for prosjekter hvor et plant hode er nødvendig for et jevnt resultat. Fordeler og...Fra 73.75 kr/frpinkl. mva
-
Ventilasjonsskrue + FIXXVentilasjonsskruen + FIXX er en innovativ løsning for montering av metallplater i ventilasjonssystemer. Denne borende skruen er spesielt utviklet for å sikre en tett og pålitelig skjøt i tynne metallplater, opp til 2x1,0 mm tykkelse.Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for metallplater med tykkelse opp til...Fra 98.75 kr/frpinkl. mva
-
Karmskrue fischer FFSKarmskr 7.5X42 EZ SH TX30 FFS elforzinket for betong fischer Karmskrue fischer FFS er en spesialskrue designet for enkel og effektiv montering av karmer i ulike materialer. Med sine harde gjenger og glide-belegg gir den en solid og pålitelig festing i betong, mur/teglstein og...1.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 175 kr inkl. mva
(140 kr eks. mva) -
Karmskrue fischer FFSKARMSKR. FFS 7.5X152 100/FRP M/SENKHODE TX30 fischer Karmskrue fischer FFS er en spesialskrue designet for enkel montering gjennom forborede hull i karm og mur. Den er ideell for bruk med materialer som betong, mur/teglstein og lettbetong, og gir pålitelig festing av vindus- og dørrammer....1.55 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 155 kr inkl. mva
(124 kr eks. mva) -
Monteringsskrue Knappehode fischer RuspertMonteringsskr borsp 4.2X19 RUS Ruspert borspiss fischer 200 Monteringsskrue Knappehode fischer Ruspert er en høykvalitets skrue designet for utvendige monteringsoppgaver. Med sin robuste konstruksjon og spesialutviklede overflatebehandling er denne skruen ideell for krevende miljøer. Fordeler og egenskaper Utstyrt med knappehode for et diskret utseende....Fra 148.75 kr/pakinkl. mva
-
Gipsskrue kombi FIXX EZGipsskrue kombi FIXX EZ er en allsidig skrue designet for innendørs bruk, spesielt tilpasset montering i tre- eller stålstendere. Med sin robuste konstruksjon og trompethode er denne skruen ideell for effektiv og sikker festing av gipsplater.Fordeler og egenskaper Egnet for montering i både tre-...Fra 59.38 kr/frpinkl. mva
-
Monteringsskrue utendørs C3Monteringsskr 4.2X25 C3 C3 EJOT 500 Monteringsskrue utendørs C3 fra Ejot er en spesialisert skrue designet for å sikre platematerialer til tre- eller stålstendere, samt for å feste metall mot metall der et flatt hode er nødvendig. Denne skruen er ideell for både innendørs...Fra 286.25 kr/pakinkl. mva
-
Rettbåndet gipsskrue tre GT EZ FIXXGipsskr GT 3.9X30 EZ bånd 1000 for tre FIXX CE Rettbåndet gipsskrue tre GT EZ FIXX er en spesialdesignet skrue for innendørs bruk, ideell for å feste gipsplater til trestendere. Denne skruen sikrer en solid og pålitelig montering, og er et uunnværlig verktøy for...Fra 236.25 kr/frpinkl. mva
-
Rett beslag AdjufixBeslag 120mm rett VF Adjufix R BES Rett beslag Adjufix er et allsidig og solid beslag designet for bruk i ulike byggeprosjekter. Dette varmforsinkede beslaget er ideelt for sammenføyninger hvor styrke og holdbarhet er avgjørende. Fordeler og egenskaper Bredde på 35 mm som gir...Fra 61.25 krinkl. mva
-
Gipsskrue tre GT FIXX EZGipsskrue tre GT FIXX EZ fra FIXX er en spesialdesignet skrue for innendørs montering av gipsplater på trestendere. Med sitt koniske hode og Phillips krysspor nr 2, sikrer den en effektiv og stabil montering.Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for feste av gipsplater på trestendere....Fra 61.25 kr/frpinkl. mva
-
Treskrue fischer PFII bonus zinkTreskrue fischer PFII bonus zink er en høykvalitets skrue designet for utvendig beskyttet bruk i trearbeid. Med sitt senkhode og TX spor, sikrer denne skruen optimal kraftoverførsel og er ideell for montering av bærende komponenter i ulike trematerialer.Fordeler og egenskaper Utstyrt med senkhode og...Fra 123.75 kr/pakinkl. mva
-
Isolasjonsskrue utvendig C4Isolasjonsskrue 4.8X70 utv C4 TX25 100pk Isolasjonsskrue utvendig C4 er en spesialdesignet skrue for sikker og effektiv innfesting av isolasjon i byggplater eller trestendere. Denne skruen gjør det enkelt å montere isolasjon uten behov for forboring, noe som sparer tid og arbeid på byggeplassen....Fra 236.25 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue fischer PFII Torx senkhode elforzinketTreskrue fischer PFII Torx senkhode elforzinket er en pålitelig og solid skrue designet for å sikre sterke og holdbare treforbindelser. Denne skruen er perfekt for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som ønsker å oppnå presise og effektive monteringer.Fordeler og egenskaper Elforsinket overflate for økt korrosjonsmotstand og...Fra 52.50 kr/pakinkl. mva
-
Monteringsskrue lakkert FIXX - SvartMonteringsskr 4.2X25 sort sort FIXX 100 Monteringsskrue lakkert FIXX er en spesialisert skrue designet for effektiv montering av platemateriale mot underlag av tre- eller stålstender. Den er ideell for situasjoner der et plant hode er nødvendig, og sikrer en solid og pålitelig festing. Fordeler...Fra 86.25 kr/frpinkl. mva
-
Svart
-
Hvit
-
-
Undertaksskrue VSB FOSUndertaksskrue 4.2X22 PH2 FOS fosfatert VSB 800pk Undertaksskrue VSB FOS fra Västsvensk Byggskruv AB er en spesialdesignet skrue for treverk. Den er ideell for montering av undertakslister, hvor et plant hode er nødvendig for et jevnt resultat. Fordeler og egenskaper Utstyrt med skarp spiss...336.25 kr/frpinkl. mva
-
Rettbåndet gipsskrue Stål borspiss FIXXGipsskr GS 3.9X51 EZ bånd 1000 for stål borspiss FIXX CE Rettbåndet gipsskrue Stål borspiss FIXX er en spesialisert skrue designet for å feste gipsplater til stålstendere innendørs. Den er laget av settherdet stål og har en overflatebehandling som gjør den ideell for bruk...436.25 kr/frpinkl. mva
-
Treskrue Torx Utvendig C4 FIXX PROII CE-14592Treskr 5.0X70/42 SH TX25 800 C4 Utv. Senkh PROII FIXX Treskrue Torx Utvendig C4 FIXX PROII CE-14592 er en robust og effektiv skrue designet for montering i ulike materialer som tre, sponplater og plast. Denne skruen er ideell for både profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster...Fra 623.75 kr/frpinkl. mva
-
Wing Drill FIXXWingdrillskr 4.2X70 EZ SH TX 1.5-2.7mm FIXX 200 Wing Drill FIXX er en innovativ skrue designet for effektiv sammenføyning av myke materialer som tre, kryssfiner og sponplate til metall, som stålregel. Med sin unike borespiss og fresevinger tilbyr denne skruen en komplett løsning for...Fra 223.75 kr/frpinkl. mva
-
Montasjeskrue utv-C4 GrabberMontasjeskrue 5.2X110 TX C5 Utvendig selvbor.Grabber 100pk Montasjeskrue utv-C4 Grabber er en spesialdesignet skrue ideell for synlige montasjer i snekkerarbeid mot tre og stålstendere. Den er konstruert for å gi en sikker og pålitelig festing selv i utfordrende materialer. Fordeler og egenskaper Egnet for...Fra 336.25 kr/pakinkl. mva
-
Rettbåndet gipsskrue Kombi utvendig C4 FIXXGipsskr kombi 4.2X32 C4 bånd C4 utv stål/tre FIXX 1000 CE Rettbåndet gipsskrue Kombi utvendig C4 FIXX er en spesialdesignet skrue ideell for montering av utvendige gipsplater. Med sin skarpe spiss og dobbeltliggende gjenger, gir den en sikker og effektiv innfesting i både tre-...748.75 kr/frpinkl. mva
-
Borskrue panhode FIXXBorskr 2.9X9.5 EZ PAN PH elforzinket borskjær FIXX 1000 Borskrue panhode FIXX er en høykvalitets skrue designet for effektiv boring og gjengepressing i stålmaterialer. Med sin unike spiralborgeometri gir den en presis og rask start, noe som gjør den ideell for profesjonelle bygge- og...Fra 111.25 kr/frpinkl. mva
-
Plateskure utvendig GrabberPlateskrue 4.8X16 C4 THS16UK Grabber 250pk Plateskure utvendig Grabber er en høykvalitets plate- og monteringsskrue designet for å feste plate til plate med en veggtykkelse på 1,5–2,0 mm. Denne skruen er ideell for utendørs bruk, takket være dens robuste konstruksjon og korrosjonsbestandige egenskaper. Fordeler...686.25 kr/pakinkl. mva
