-
Lokk til dubbutsparingLokk. Dubbutsparing 45 Grader Lokk til dubbutsparing er et essensielt tetningsprodukt designet for å beskytte utsparinger under betongstøping. Dette lokket sikrer at betong ikke trenger inn i utsparingen, og dermed opprettholder strukturell integritet og kvalitet. Fordeler og egenskaper Effektiv tetning som hindrer betonginntrengning. Bidrar...Fra 11.73 krinkl. mva
-
Innstøpningshylse LMPL/RRInnstøpningshylse LMPL/RR M16 Helt A4 Innstøpningshylse LMPL/RR er et spesialisert festeprodukt designet for bruk i tynne prefabrikkerte betongkonstruksjoner. Dette produktet er ideelt for oppgaver som krever pålitelig løfting eller festing, takket være sin robuste konstruksjon. Fordeler og egenskaper Utformet for bruk i tynne prefabrikkerte...111.25 krinkl. mva
-
Foringsrør AR-FlexForingsrør Ar-Flex 65mm L=3000 Foringsrør AR-Flex er et fleksibelt og robust rør som brukes i produksjonen av betongprodukter. Det er spesielt designet for å skape fordypninger og kan enkelt bøyes for å tilpasses ulike behov. Fordeler og egenskaper Fleksibelt design som kan bøyes for...Fra 98.75 kr/minkl. mva
-
Festeplate FPLS, RustfriSveiseplate SBKLR 150/150-112 Rustfri Plate Festeplate FPLS, Rustfri, er en robust ståldetalj designet for innstøping i betongkonstruksjoner. Denne festeplaten sikrer effektiv overføring av belastninger til betongstrukturen gjennom sine solide forankringer. Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt stål for økt korrosjonsmotstand, type 1.4301. Solid forankring...Fra 436.25 krinkl. mva
-
Combisafe HylseCombisafe Hylse 2430 Original Combisafe Hylse er en rund innstøpningshylse designet for å skape et sikkert festepunkt for combisafe platåkonsoll. Dette produktet er essensielt i byggeprosjekter hvor trygghet og stabilitet er avgjørende. Fordeler og egenskaper Rund utforming for optimal innstøping. Spesielt designet for bruk...48.12 krinkl. mva
-
Hårnål U-Sinus, Rustfri A2Hårnål U-Sinus, Rustfri A2, er et essensielt festemiddel i byggebransjen, spesielt designet for å holde betongplater i sandwichelementer på plass. Dette produktet kan også benyttes som feste for L-stifting ved muring av skallvegger, noe som gjør det til et allsidig valg for profesjonelle innen...9.39 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 250 stk = Fra 2 347.50 kr inkl. mva
(1 878 kr eks. mva) -
Forbindelsesstige Ende, Rustfri A2Forbindelsesstige Ende H=250 L=175 Fi 5mm A2 Forbindelsesstige Ende i rustfritt stål A2 er en viktig komponent for sikker og stabil montering av betongplater i sandwichelementer. Dette produktet er designet for å sikre en trygg festing til enden av forbindelsesstigen, og er laget av...15 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 250 stk = Fra 3 750 kr inkl. mva
(3 000 kr eks. mva) -
Forbindelsesbøyle for splint, Rustfri A2Forbindelsesbøyle for splint er en essensiell komponent for å sikre betongplater i sandwichelementer. Den er laget av rustfritt stål A2, som gir god korrosjonsmotstand og lang levetid i krevende miljøer.Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt stål A2 for optimal holdbarhet. Designet for å holde...Fra 18.75 krinkl. mva
-
Klipsnål, Rustfri A2Klipsnål i rustfritt stål A2 er et essensielt produkt for montering av betongplater i sandwichelementer. Denne klipsnålen sikrer en pålitelig og holdbar løsning for byggeprosjekter som krever høy kvalitet og motstandsdyktighet.Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt stål A2 for økt holdbarhet. Motstandsdyktig mot korrosjon,...Fra 14.38 krinkl. mva
-
KarmplateKarmplate 50X30X79X30X20 B=60 Tj=1.5 VF Karmplaten er en robust og pålitelig komponent som brukes i konstruksjonen av vegger, spesielt i sandwichelementer eller isolerte vegger. Den sikrer en stabil festemulighet for vindus- eller dørkarmer ved å gi en solid base for skruer. Fordeler og egenskaper...86.25 krinkl. mva
-
Bæreanker BA-1Bæreanker BA-1 220X8 A4 (Spa) Sandwichanker Bæreanker BA-1 er et spesialdesignet anker for å holde betongplater i sandwichelementer sikkert på plass. Dette produktet er ideelt for konstruksjoner som krever pålitelig og holdbar støtte i krevende miljøer. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for bruk i...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Bæreanker BA-2, Rustfri A2Bæreanker BA-2 260X8 A2 (Spa) Sandwichanker Bæreanker BA-2, Rustfri A2, er en pålitelig komponent designet for å holde betongplater sammen i sandwichelementer. Dette ankeret sikrer stabilitet og holdbarhet i konstruksjoner, spesielt der rustbestandighet er avgjørende. Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt stål A2 for...236.25 krinkl. mva
-
Bæreanker BA-1, Rustfri A2Bæreanker BA-1 220X8 A2 (Spa) Sandwichanker Bæreanker BA-1, Rustfri A2, er et spesialisert produkt designet for å holde betongplater i sandwichelementer sikkert på plass. Dette ankeret er laget av rustfritt stål av typen A2, noe som gir utmerket holdbarhet og korrosjonsmotstand. Fordeler og egenskaper...Fra 73.75 krinkl. mva
-
Hårnål U-Sinus, Rustfri syrefast A4Hårnål U-Sinus i rustfritt syrefast A4-stål er en pålitelig løsning for å sikre betongplater i sandwichelementer. Dette allsidige produktet kan også benyttes som feste for L-stifting ved muring av skallvegger, og er kjent som Overbøyle i noen sammenhenger.Fordeler og egenskaper Produsert i rustfritt syrefast...11.55 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 250 stk = Fra 2 887.50 kr inkl. mva
(2 310 kr eks. mva) -
S-listS-List 60X20mm L=2500mm S-List er en galvanisert støpeskinne designet for å koble plater til betongelementer. Med en integrert dryppnese, sikrer S-List en robust og varig forbindelse som er innebygd i konstruksjonen. Fordeler og egenskaper Galvanisert for økt korrosjonsbeskyttelse. Innebygd dryppnese for effektiv vannavledning. Robust...524 kr/m inkl. mvaMin bestilling: 2 m = 1 048 kr inkl. mva
(838.40 kr eks. mva) -
Forankring RekkverksholderForankring Rekkverksholder Dia 52/48 L=450mm Forankring Rekkverksholder er en essensiell komponent for å sikre midlertidige rekkverk under byggeprosjekter. Dette produktet gir en trygg og stabil løsning for å ivareta sikkerheten på byggeplassen. Fordeler og egenskaper Designet for midlertidig bruk under byggeprosjekter. Gir stabil og...111.25 krinkl. mva
-
Forbindelsesstige JDAMForbindelsesstigen JDAM er en essensiell komponent for konstruksjon av sandwichelementer, hvor den fungerer som holder for betongplatene. Den er konstruert av to parallelle ubehandlede tråder som er koblet sammen med en sikksakktråd i rustfritt stål.Fordeler og egenskaper Designet for å holde betongplater sikkert i...53.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 1 343.75 kr inkl. mva
(1 075 kr eks. mva) -
Veggskobrikke SSKVeggskobrikke SSK 16 Veggskobrikke SSK er en tykk firkantet skive designet for å justere festet til veggsko. Denne robuste komponenten er ideell for bruk i byggeprosjekter hvor presisjon og holdbarhet er avgjørende. Fordeler og egenskaper Firkantet design for optimal stabilitet og støtte. Eksentrisk hull...Fra 60 krinkl. mva
-
Veggsko SSKVeggsko SSK 16 Veggsko SSK er en robust komponent designet for bruk i veggkonstruksjoner. Den er spesielt utviklet for å fungere som trekkerør, noe som sikrer stabilitet og holdbarhet i konstruksjonen. Fordeler og egenskaper Produsert i høykvalitets S355J2G3 stål for optimal styrke og holdbarhet....Fra 686.25 krinkl. mva
-
Innstøpningsskrue SUJ/PInnstøpningsskrue SUJ/P er en robust og pålitelig skrue designet for innstøping i betongkonstruksjoner. Den er ideell for å overføre krefter fra strukturelle detaljer til søyler eller såler.Fordeler og egenskaper Lang sokkel for effektiv innstøping i betong. Designet for å overføre krefter i retning av...Fra 223.75 krinkl. mva
-
Innstøpningsskrue SUJ/LInnstøpningsskrue SUJ/L er en spesialisert kort bolt utstyrt med en forankringsplate, designet for innstøping i betongkonstruksjoner. Dette produktet er ideelt for å overføre krefter fra strukturelle detaljer til søyler eller såler.Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for innstøping i betongkonstruksjoner. Effektiv overføring av krefter fra strukturelle...Fra 223.75 krinkl. mva
-
Innstøpningshylse LMKSInnstøpningshylse LMKS er en pålitelig løsning for løfting av prefabrikkerte betongkonstruksjoner. Den er designet med en gjenget lang mutter og sveiset kamstål for optimal fordeling av belastning, selv i tynne betongkonstruksjoner.Fordeler og egenskaper Effektiv belastningsfordeling i tynne betongkonstruksjoner. Tilgjengelig i flere utførelser: elektro-galvanisert, varmforsinket,...Fra 58.75 krinkl. mva
-
Innstøpningshylse LMPL/RRInnstøpningshylse LMPL/RR er et spesialisert festeprodukt designet for bruk i tynne prefabrikkerte betongkonstruksjoner. Dette produktet er ideelt for oppgaver som krever pålitelig løfting eller festing, takket være sin robuste konstruksjon.Fordeler og egenskaper Utformet for bruk i tynne prefabrikkerte betongkonstruksjoner. Består av en rund lang...111.25 krinkl. mva
-
Innstøpningshylse LMPLInnstøpningshylse LMPL er en robust og pålitelig løsning for feste i tynne prefabrikkerte betongkonstruksjoner. Den er ideell for oppgaver som krever sikker løfting eller festing, og er tilgjengelig i ulike utførelser for å møte spesifikke behov.Fordeler og egenskaper Designet for bruk i tynne prefabrikkerte...Fra 26.88 krinkl. mva
-
Plastpropp PLPPLP M8 ( 6.9) Plastpropp Plastpropp PLP er en plastbeskyttelsesplugg designet for å beskytte innvendige gjenger. Denne pluggen er ideell for å sikre at gjengene ikke blir skadet under transport, lagring eller bearbeiding. Fordeler og egenskaper Effektiv beskyttelse av innvendige gjenger mot skader. Enkel...Fra 2.12 krinkl. mva
-
Innstøpningshylse Vemo 1980 PR A4Innstøpningshylse Vemo 1980 PR M12x55 A4 Innstøpningshylse Vemo 1980 PR A4 er en fullforankringshylse designet for innstøping i betong. Dette produktet er ideelt for å sikre solid forankring og enkel montasje av armering i byggeprosjekter. Fordeler og egenskaper Fullforankringshylse som gir ekstra sikkerhet og...86.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 1 725 kr inkl. mva
(1 380 kr eks. mva)
