Artikkelnr: 551210
| Art.nr | Høyde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|
| 551210 | 160 mm | Forventet levering 14. okt | 11.55 kr/stk 2 887.50 kr/pk · 250 stk |
|
| 551211 | 180 mm | Forventet levering 14. okt | 12.50 kr/stk 3 125 kr/pk · 250 stk |
|
| 551212 | 200 mm | Forventet levering 14. okt | 13.12 kr/stk 3 280 kr/pk · 250 stk |
|
| 551213 | 210 mm | Forventet levering 14. okt | 13.75 kr/stk 3 437.50 kr/pk · 250 stk |
|
| 551214 | 240 mm | Forventet levering 14. okt | 15 kr/stk 3 750 kr/pk · 250 stk |
|
| 551215 | 260 mm | Forventet levering 14. okt | 15.62 kr/stk 3 905 kr/pk · 250 stk |
|
| 551216 | 310 mm | Forventet levering 14. okt | 18.12 kr/stk 4 530 kr/pk · 250 stk |
|
| 551262 | 320 mm | Forventet levering 14. okt | 18.12 kr/stk 4 530 kr/pk · 250 stk |
|
| 551517 | 220 mm | Forventet levering 14. okt | 13.75 kr/stk 3 437.50 kr/pk · 250 stk |
|
| 551518 | 280 mm | Forventet levering 14. okt | 16.88 kr/stk 4 220 kr/pk · 250 stk |
|
| 551519 | 300 mm | Forventet levering 14. okt | 17.50 kr/stk 4 375 kr/pk · 250 stk |
|
| 551520 | 340 mm | Forventet levering 14. okt | 19.38 kr/stk 4 845 kr/pk · 250 stk |
|
| 551521 | 450 mm | Forventet levering 14. okt | 23.12 kr/stk 5 780 kr/pk · 250 stk |
|
| 551783 | 270 mm | Forventet levering 14. okt | 16.25 kr/stk 4 062.50 kr/pk · 250 stk |
|
Hårnål U-Sinus i rustfritt syrefast A4-stål er en pålitelig løsning for å sikre betongplater i sandwichelementer. Dette allsidige produktet kan også benyttes som feste for L-stifting ved muring av skallvegger, og er kjent som Overbøyle i noen sammenhenger.
Med Hårnål U-Sinus kan du være trygg på at betongplatene i dine sandwichelementer og skallvegger er sikkert festet. Dette produktet er ideelt for prosjekter som krever materialer med høy motstandskraft mot korrosjon og syre, og gir en pålitelig løsning for både profesjonelle byggmestere og håndverkere.