Artikkelnr: 551098
| Art.nr | Høyde | Lengde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
| 551098 | 140 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 53.75 kr/stk 1 343.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551099 | 160 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 55 kr/stk 1 375 kr/pk · 25 stk |
|
| 551100 | 180 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 55.62 kr/stk 1 390.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 551101 | 200 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 56.25 kr/stk 1 406.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551102 | 220 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 57.50 kr/stk 1 437.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 551103 | 240 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 58.12 kr/stk 1 453 kr/pk · 25 stk |
|
| 551104 | 200 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551105 | 180 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551106 | 170 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 55 kr/stk 1 375 kr/pk · 25 stk |
|
| 551107 | 210 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 56.88 kr/stk 1 422 kr/pk · 25 stk |
|
| 551108 | 160 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551109 | 260 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 59.38 kr/stk 1 484.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 551110 | 315 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551112 | 210 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551113 | 220 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551114 | 150 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 54.38 kr/stk 1 359.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 551115 | 280 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551116 | 260 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551118 | 240 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551119 | 300 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551120 | 130 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 53.75 kr/stk 1 343.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551121 | 230 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 58.12 kr/stk 1 453 kr/pk · 25 stk |
|
| 551122 | 150 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551124 | 300 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551126 | 290 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551462 | 130 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551463 | 140 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551464 | 170 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551465 | 200 mm | 3300 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 3 406.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551467 | 220 mm | 3300 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 3 406.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551468 | 230 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 551469 | 280 mm | 1200 mm | Forventet levering 15. okt | 60.62 kr/stk 1 515.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 551470 | 360 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 551471 | 380 mm | 2400 mm | Forventet levering 15. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
Forbindelsesstigen JDAM er en essensiell komponent for konstruksjon av sandwichelementer, hvor den fungerer som holder for betongplatene. Den er konstruert av to parallelle ubehandlede tråder som er koblet sammen med en sikksakktråd i rustfritt stål.
Forbindelsesstigen JDAM er ideell for bruk i byggeprosjekter som involverer sandwichelementer, hvor den bidrar til å sikre en stabil og varig konstruksjon. Med sin holdbare og korrosjonsbestandige design, er den et pålitelig valg for både innendørs og utendørs bruk.