-
Dreieskjær Pramet CCMT E-FM:T8430Dreieskjær Pramet CCMT 10pk CCMT060202E-FM:T8430 Dreieskjær Pramet CCMT E-FM:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål og rustfritt stål. Dette skjæret er ideelt for dem som søker nøyaktighet og holdbarhet i sine dreieprosesser. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med 80°...186.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 862.50 kr inkl. mva
(1 490 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CCMT E-FM2:T8430Dreieskjær Pramet CCMT 10pk CCMT120408E-FM2:T8430 Dreieskjæret Pramet CCMT E-FM2:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv dreieoperasjon. Med sin 80° rhomboide form og 7° klarering er dette skjæret ideelt for maskinering av stål. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt skjær for optimal ytelse. 80° rhomboid...186.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 862.50 kr inkl. mva
(1 490 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CCMT E-FF:T8430Dreieskjær Pramet CCMT 10pk CCMT060204E-FF:T8430 Dreieskjær Pramet CCMT E-FF:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål. Med sin 80° rhomboide form og avanserte sponbryter, gir dette skjæret optimal ytelse for både grov og fin bearbeiding. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær...111.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 112.50 kr inkl. mva
(890 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CCMT E-FF2:T8430Dreieskjær Pramet CCMT 10pk CCMT060202E-FF2:T8430 Dreieskjær Pramet CCMT E-FF2:T8430 er et høykvalitets skjær designet for presisjonsbearbeiding av stål. Dette skjæret er ideelt for både fin og medium maskinering, og gir enestående resultater i krevende industrielle miljøer. Fordeler og egenskaper Enkelt endt, positivt skjær for...186.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 862.50 kr inkl. mva
(1 490 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CCGT ER-SI:T8430Dreieskjær Pramet CCGT 10pk CCGT09T304ER-SI:T8430 Dreieskjær Pramet CCGT ER-SI:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv bearbeiding av stål og rustfritt stål. Dette skjæret er ideelt for maskinering med høy presisjon, og dets unike design sikrer optimal ytelse i ulike industrielle applikasjoner. Fordeler og egenskaper...248.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 2 487.50 kr inkl. mva
(1 990 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CCGT EL-SI:T8430Dreieskjær Pramet CCGT 10pk CCGT060204EL-SI:T8430 Dreieskjær Pramet CCGT EL-SI:T8430 er et høykvalitets skjær designet for presisjonsarbeid i metallbearbeiding. Dette produktet er ideelt for fin til medium maskinering av stål og rustfritt stål, spesielt med venstrevendte dreieverktøy. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med...248.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 2 487.50 kr inkl. mva
(1 990 kr eks. mva) -
Dreieskjær DCGT Syrefast (PVD) E-SF3:T6310Dreieskjær DCGT Syrefast (PVD) DCGT070201E-SF3:T6310 Dreieskjær DCGT Syrefast (PVD) E-SF3:T6310 fra Pramet er et høykvalitets skjær designet for presisjonsarbeid innen maskinering. Dette skjæret er ideelt for bearbeiding av syrefaste materialer, og sikrer en jevn og nøyaktig overflate. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær...261.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 2 612.50 kr inkl. mva
(2 090 kr eks. mva) -
Dreieskjær Dcgt Cermet E-ff2:tt010Dreieskjær DCGT CERMET DCGT11T302E-FF2:TT010 Dreieskjær DCGT CERMET E-FF2:TT010 fra Pramet er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsbearbeiding av stål. Dette skjæret er spesielt tilpasset for å gi optimale resultater innen fin til medium maskinering. Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med en 55°...311.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 3 112.50 kr inkl. mva
(2 490 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet GL6 D600M08-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL6 D600M08-GM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette skjæret er ideelt som førstevalg for applikasjoner som krever presisjon og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt allsidighet og effektivitet. Positiv T-land geometri som gir lengre verktøylevetid...8 087.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL6 D600M08-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL6 D600M08-GM:G8330 er et dobbelendet skjær som er ideelt for generell sporing og langsgående dreiing. Dette produktet er spesielt utviklet for å gi optimal ytelse og lang levetid i krevende maskineringsprosesser.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt effektivitet i både sporing og...8 087.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL5 D500M08-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL5 D500M08-GM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette verktøyet er ideelt for de som søker effektivitet og lang levetid i sine dreieprosesser, takket være sin innovative geometri og materialteknologi.Fordeler og egenskaper Dobbelendet skjær som er ideelt...7 462.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL6 D600MMO-MM:T7325Dreieskjær Pramet GL6 D600MMO-MM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering, spesielt egnet for kopiprofilering. Dette høykvalitets verktøyet fra Pramet er utviklet med avansert geometri og materialteknologi for å forbedre levetiden og ytelsen.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt allsidighet i...8 087.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL6 D600MMO-MM:G8330Dreieskjær Pramet GL6 D600MMO-MM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering, spesielt egnet for kopiprofilering. Dette verktøyet er optimalisert for å gi lang levetid og høy ytelse i krevende skjæreoperasjoner.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for allsidig bruk i sporing og profilering....8 087.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL5 D500MMO-MM:T7325Dreieskjær Pramet GL5 D500MMO-MM:T7325 fra Pramet er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering, og er spesielt ideelt for kopiprofilering. Dette skjæret er konstruert for å levere høy ytelse med lang levetid og lav risiko for verktøyslitasje.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for...7 462.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL5 D500M08-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL5 D500M08-GM:T7325 er et allsidig verktøy designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette dobbelendete skjæret er ideelt for profesjonelle som søker høy ytelse og lang levetid på verktøyet.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og dreiing. Positiv T-land geometri som...7 462.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL5 D500MMO-MM:G8330Dreieskjær Pramet GL5 D500MMO-MM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering, ideelt for kopiprofilering. Dette verktøyet er utviklet for å gi lengre levetid og høy ytelse ved bearbeiding av materialer, takket være avansert geometri og materialteknologi.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for...7 462.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400M08-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL4 D400M08-GM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette verktøyet er spesielt utviklet for å gi lengre levetid og effektiv ytelse ved å redusere skjærekrefter og risikoen for skade på skjæreggen.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400M08-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL4 D400M08-GM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og dreiing. Dette produktet fra Pramet er ideelt som førstevalg for langsgående dreiing, takket være sin avanserte geometri og materialteknologi.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og dreiing. Positiv T-land geometri...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL3 D300M02-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL3 D300M02-GM:T7325 er et allsidig verktøy designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette dobbelendete skjæret er det første valget for de som søker effektivitet og lang levetid i sine dreieoperasjoner.Fordeler og egenskaper Dobbelendet skjær for økt allsidighet i sporing og dreiing....6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL3 D300M02-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL3 D300M02-GM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette verktøyet er ideelt for profesjonelle som søker presisjon og holdbarhet i sine dreieprosjekter.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt allsidighet i sporing og dreiing. Positiv T-land geometri gir...6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL2 D200M02-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL2 D200M02-GM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og dreiing. Dette produktet er spesielt utviklet for å være førstevalget ved langsgående dreiing og sporing, og tilbyr enestående ytelse og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt allsidighet i sporing og...6 100 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL2 D200M02-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL2 D200M02-GM:G8330 er et allsidig verktøy designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette dobbelendede skjæret er ideelt for profesjonelle som søker høy ytelse og lang levetid i krevende arbeidsmiljøer.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og dreiing. Positiv T-land geometri...6 100 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL2 D200MMO-MM:T7325Dreieskjær Pramet GL2 D200MMO-MM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering. Det er spesielt velegnet for kopiprofilering, takket være sin innovative geometri og slitesterke materialer.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og profilering. Positiv T-land geometri reduserer skjærekrefter og forhindrer...6 100 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL2 D200MMO-MM:G8330Dreieskjær Pramet GL2 D200MMO-MM:G8330 er et høykvalitets verktøy designet for generell sporing og profilering. Dette dobbelendete skjæret er spesielt utviklet for å være det første valget for kopiprofilering, og tilbyr enestående ytelse og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og profilering. Positiv...6 100 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400M04-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL4 D400M04-GM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og dreiing. Dette produktet er spesielt egnet for langsgående dreiing, og tilbyr en optimal kombinasjon av slitestyrke og ytelse takket være sin avanserte geometri og materialteknologi.Fordeler og egenskaper Dobbelendet skjær for effektiv...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400M04-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL4 D400M04-GM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette produktet er det ideelle valget for de som ønsker effektivitet og holdbarhet i sine maskineringsprosesser.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og dreiing. Positiv T-land geometri for...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400MMO-MM:T7325Dreieskjær Pramet GL4 D400MMO-MM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering. Dette produktet er spesielt godt egnet for kopiprofilering, og tilbyr en kombinasjon av holdbarhet og effektivitet.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt allsidighet i sporing og profilering. Positiv T-land geometri...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL4 D400MMO-MM:G8330Dreieskjær Pramet GL4 D400MMO-MM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering. Dette skjæret er spesielt egnet for kopiprofilering og tilbyr en kombinasjon av høy ytelse og lang levetid.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og profilering. Positiv T-land geometri for...6 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL3 D300M04-GM:T7325Dreieskjær Pramet GL3 D300M04-GM:T7325 er et dobbeltendet skjær designet for generell sporing og dreiing. Det er spesielt godt egnet for langsgående dreiing, noe som gjør det til et førstevalg for profesjonelle innen mekanisk bearbeiding.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for allsidig bruk i både sporing...6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL3 D300M04-GM:G8330Dreieskjær Pramet GL3 D300M04-GM:G8330 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og langsgående dreiing. Dette produktet er spesielt utviklet for å gi lang levetid og høy ytelse i krevende maskineringsoppgaver.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og dreiing. Positiv T-land geometri som...6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
