-
Dreieskjær Pramet GL3 D300MMO-MM:G8330Dreieskjær Pramet GL3 D300MMO-MM:G8330 er et allsidig verktøy designet for generell sporing og profilering, med en særlig styrke innen kopiprofilering. Dette skjæret er ideelt for fagfolk som krever høy ytelse og lang levetid på sine verktøy.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for effektiv sporing og...6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet GL3 D300MMO-MM:T7325Dreieskjær Pramet GL3 D300MMO-MM:T7325 er et dobbelendet skjær designet for generell sporing og profilering. Dette skjæret er spesielt velegnet for kopiprofilering og gir optimal ytelse gjennom sin avanserte geometri og materialteknologi.Fordeler og egenskaper Dobbelendet design for økt effektivitet i sporing og profilering. Positiv T-land...6 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet VCGT E-FM2:T8430Dreieskjær Pramet VCGT E-FM2:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv bearbeiding av stål. Dette enkelt endte, positive dreieskjæret har en unik geometrisk utforming som sikrer optimal ytelse i fin til medium maskinering.Fordeler og egenskaper 35° rhomboid form med 7° klarering for presis bearbeiding. Tilpasset...2 950 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet VBMT E-FF2:T8430Dreieskjær Pramet VBMT E-FF2:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål. Med sin spesialutformede geometri og høy kvalitet, sikrer dette dreieskjæret optimal ytelse og nøyaktighet i krevende industrielle miljøer.Fordeler og egenskaper Enkelt endt design med 35° rhomboid form for effektiv materialfjerning. 5°...3 312.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet TCGT E-FF2:T8430Dreieskjær Pramet TCGT E-FF2:T8430 er et høykvalitets verktøy utviklet for presisjonsmaskinering av stål. Med sin positive utforming og trekantede form gir dette dreieskjæret optimal ytelse og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med trekantform for økt presisjon. 7° klarering som sikrer effektiv sponavgang....2 400 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SCMT E-RM3:T8430Dreieskjær Pramet SCMT E-RM3:T8430 er et høykvalitets skjæreverktøy designet for presisjonsbearbeiding av stål. Dette firkantede skjæret med 7° klarering er ideelt for både fin og grov maskinering, og er perfekt for profesjonelle innen bygg og industri.Fordeler og egenskaper Firkantet design med 7° klarering for...2 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SCMT E-RM:T8430Dreieskjæret Pramet SCMT E-RM:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål og rustfritt stål. Med sin positive geometri og robuste konstruksjon, sikrer dette dreieskjæret høy ytelse og nøyaktige resultater i både fin og grov bearbeiding.Fordeler og egenskaper Enkelt endt design for optimal...2 162.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet DCGT E-FF2:T8430Dreieskjæret Pramet DCGT E-FF2:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål. Med en unik konstruksjon og høy kvalitet, gir dette dreieskjæret optimal ytelse i både fin og medium bearbeiding.Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med en 55° rhomboid form for økt...3 800 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet TCMT E-RF:T9325Dreieskjær Pramet TCMT E-RF:T9325 er et høykvalitets skjæreverktøy designet for effektiv maskinering av stål. Dette trekantede dreieskjæret med positiv ende og 7° klarering gir presise resultater, selv under krevende forhold.Fordeler og egenskaper Enkelt endt trekantdesign for optimal stabilitet og presisjon. 7° klarering som reduserer...2 500 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SCMG E-RM:T8430Dreieskjær Pramet SCMG E-RM:T8430 er et høykvalitets dreieverktøy designet for effektiv maskinering av stål og rustfritt stål. Dette firkantede dreieskjæret er ideelt for presisjonsarbeid, takket være sin overlegne indekseringsnøyaktighet og slitesterke karbidmateriale.Fordeler og egenskaper Enkelt endt design med positiv skjærevinkel for optimal ytelse. Firkantet...2 862.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet WNMM E-OR:T8430Dreieskjær Pramet WNMM E-OR:T8430 er et høykvalitets dreieskjær designet for effektiv bearbeiding av stål. Med sin robuste konstruksjon og presise indeksering, er dette verktøyet ideelt for både medium og ekstra grov maskinering.Fordeler og egenskaper Enkelt endt negativt design for optimal skjæreeffektivitet. 80° trigon form...2 800 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet TNMG E-RM:T8430Dreieskjæret Pramet TNMG E-RM:T8430 er et høyytelses verktøy designet for medium til grov maskinering av stål. Dette vendbare, trekantede skjæret kombinerer presisjon og holdbarhet, og er ideelt for profesjonelle innen bygg, industri og håndverk som krever pålitelige resultater.Fordeler og egenskaper Vendbart design som gir...2 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet TNMG E-FF:T8430Dreieskjæret Pramet TNMG E-FF:T8430 er et vendbart, trekantet skjær designet for presis bearbeiding av stål og rustfritt stål. Dette produktet er ideelt for fin maskinering og gir pålitelig ytelse med sin høye indekseringsnøyaktighet og slitesterke konstruksjon.Fordeler og egenskaper Vendbart trekantet design med sirkeldiameter på...2 225 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SNMG E-SM:T8430Dreieskjæret Pramet SNMG E-SM:T8430 er et vendbart, firkantet skjær designet for presisjonsmaskinering. Det er ideelt for både fin og grov bearbeiding av stål og rustfritt stål, og sikrer høy ytelse og lang levetid.Fordeler og egenskaper Firkantet design med en sirkeldiameter på 12,7 mm for...2 537.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet DNMG E-FF:T8430Dreieskjær Pramet DNMG E-FF:T8430 er et vendbart, negativt dreieskjær designet for presisjonsarbeid i både stål og rustfritt stål. Dette produktet er ideelt for fagfolk som krever høy nøyaktighet og pålitelighet i maskineringsprosesser.Fordeler og egenskaper Rhomboid form med 55° vinkel for optimal sponkontroll. Tilpasset sirkeldiameter...2 712.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet CNMM 923:T8430Dreieskjær Pramet CNMM 923:T8430 er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsmaskinering. Dette dreieskjæret er spesielt utviklet for bearbeiding av stål og rustfritt stål, og gir pålitelige resultater i både grov og ekstra grov maskinering.Fordeler og egenskaper 80° rhomboid form for optimal stabilitet og skjæreeffektivitet....10 587.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet CNGG E-SF:T8430Dreieskjær Pramet CNGG E-SF:T8430 er et vendbart negativt dreieskjær designet for presisjonsmaskinering. Dette produktet er ideelt for bruk i stål og rustfritt stål, og sikrer effektiv sponkontroll og høy overflatekvalitet.Fordeler og egenskaper 80° rhomboid form gir stabilitet og nøyaktighet under maskinering. Tilpasset sirkelkdiameter på...3 812.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet WNMG E-M:T8430Dreieskjær Pramet WNMG E-M:T8430 er et vendbart, negativt dreieskjær designet for presis og effektiv maskinering. Dette produktet er ideelt for bearbeiding av stål, med høy nøyaktighet og holdbarhet.Fordeler og egenskaper 80° trigonform gir stabilitet og nøyaktighet under maskinering. Tilpasset sirkeldiameter for optimal ytelse. Indekseringsnøyaktighet...2 800 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet VNMG E-FF:T8430Dreieskjær Pramet VNMG E-FF:T8430 er et høykvalitets vendbart skjær designet for presisjonsmaskinering. Dette produktet er spesielt utviklet for effektiv bearbeiding av stål og rustfritt stål, og tilbyr enestående ytelse og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Vendbart negativt skjær med 35° rhomboid form for optimal stabilitet. Sirkeldiameter...4 662.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet TNMM E-NR2:T8430Dreieskjær Pramet TNMM E-NR2:T8430 er et høykvalitets verktøy designet for effektiv maskinering av stål og rustfritt stål. Dette trekantede skjæret er ideelt for både medium og ekstra grov bearbeiding, og leverer presise resultater takket være sin avanserte konstruksjon.Fordeler og egenskaper Enkelt endt negativt dreieskjær...3 075 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SNMME-NR:T8430Dreieskjær Pramet SNMME-NR:T8430 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering av stål og rustfritt stål. Dette firkantede, negative dreieskjæret er ideelt for både medium og grov bearbeiding, og sikrer optimal ytelse med høy nøyaktighet.Fordeler og egenskaper Firkantet design med en sirkeldiameter på 12.7 mm...1 725 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SNMG E-NMR:T8430Dreieskjær Pramet SNMG E-NMR:T8430 er et vendbart, firkantet skjær designet for effektiv maskinering. Dette produktet er ideelt for både fin og grov bearbeiding av stål og rustfritt stål.Fordeler og egenskaper Vendbare skjær for økt levetid og kostnadseffektivitet. Firkantet design med en sirkeldiameter på 12.7...2 537.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet SNMG E-NM:T8430Dreieskjær Pramet SNMG E-NM:T8430 er et høykvalitets verktøy designet for presis maskinering av stål og rustfritt stål. Dette vendbare, firkantede skjæret er ideelt for både fin og grov bearbeiding, og er kjent for sin holdbarhet og presise ytelse.Fordeler og egenskaper Vendbart design gir lengre...2 537.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet CNMG E-M:T8430Dreieskjær Pramet CNMG E-M:T8430 er et vendbart, negativt dreieskjær designet for presisjonsarbeid innen stålbearbeiding. Med en unik 80° rhomboid form og en robust PVD-belagt karbidstruktur, er dette skjæret ideelt for fin til medium maskinering.Fordeler og egenskaper Vendbart design for økt levetid og effektivitet. 80°...2 537.50 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Dcgt Cermet E-ff2:tt010Dreieskjær DCGT CERMET E-FF2:TT010 fra Pramet er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsbearbeiding av stål. Dette skjæret er spesielt tilpasset for å gi optimale resultater innen fin til medium maskinering.Fordeler og egenskaper Enkelt endt positivt dreieskjær med en 55° rhomboid form for effektiv skjæring....3 475 krinkl. mvaPakkestørrelse: 10 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Dreieskjær Pramet DCMT T7325Dreieskjær Pramet DCMT DCMT11T304E-FM:T7325 Dreieskjær Pramet DCMT T7325 er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsbearbeiding i metallindustrien. Dette skjæret er spesielt utviklet for å gi optimal ytelse og nøyaktighet ved dreieoperasjoner. Fordeler og egenskaper 55° rombisk positivt design for effektiv skjæring. Indekseringsnøyaktighet i henhold...223.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 2 237.50 kr inkl. mva
(1 790 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet DCGT T9325Dreieskjær DCGT Allround (CVD) DCGT11T302E-FF2:T9325 Dreieskjær Pramet DCGT T9325 er et presisjonsverktøy designet for krevende dreieoperasjoner. Dette skjæret er ideelt for bruk i maskinering av metaller, og sikrer høy nøyaktighet og effektiv sponhåndtering. Fordeler og egenskaper 55° rombisk form med positiv vinkel for optimal...323.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 3 237.50 kr inkl. mva
(2 590 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet CNMG T7325Dreieskjær Pramet CNMG CNMG120408E-NM:T7325 Dreieskjær Pramet CNMG T7325 er et presisjonsverktøy designet for effektiv maskinering i industrielle miljøer. Dette 80° rombiske dreieskjæret med negativ vinkel er ideelt for krevende dreieoppgaver og gir høy nøyaktighet og pålitelighet. Fordeler og egenskaper 80° rombisk form gir stabilitet...236.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 2 362.50 kr inkl. mva
(1 890 kr eks. mva) -
Dreieskjær Pramet DCGT T8330Dreieskjær DCGT Allround RIGHT DCGT11T304ER-SI:T8330 Dreieskjær Pramet DCGT T8330 er et høykvalitets skjæreverktøy designet for presisjonsarbeid innen metallbearbeiding. Med sin 55° rombiske form og positive vinkel, er dette skjæret ideelt for nøyaktig dreiearbeid. Fordeler og egenskaper 55° rombisk design for optimal skjæreeffektivitet. Positiv vinkel...198.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 1 987.50 kr inkl. mva
(1 590 kr eks. mva)
