-
Adapter VikanAdapter click/gjenge Vikan Ø26x78mm sort Adapter Vikan er en praktisk løsning for tilkobling av ulike verktøy og utstyr. Med en diameter på 26 mm og en lengde på 78 mm, er denne adapteren ideell for bruk i profesjonelle og industrielle sammenhenger. Fordeler og egenskaper...38.75 krinkl. mva
-
Bilbørste med skaft VikanBilvaskbørste Vikan 1600mm m/ vannmating Bilbørsten med skaft fra Vikan er et effektivt verktøy for bilvask, designet for å gi en grundig og skånsom rengjøring av kjøretøyets overflater. Med en vannmating-funksjon sikrer den en jevn fordeling av vann, noe som gjør vaskingen enklere og...1 186.25 krinkl. mva
-
Bilbørste VikanBilbørste Vikan 270mm myk Bilbørste Vikan er en spesialdesignet børste som effektivt rengjør biler og andre overflater. Med en lengde på 270 mm og myke børstehår, er den ideell for skånsom rengjøring av både interiør og eksteriør. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset, egnet for bruk...498.75 krinkl. mva
-
Feiekost Vikan soft/hardFeiekost bløt/stiv Vikan 410mm blå Feiekost Vikan soft/hard er en effektiv feiekost designet for både myke og harde overflater. Med en bredde på 410 mm og en iøynefallende blå farge, er denne kosten perfekt for rengjøring i ulike miljøer. Fordeler og egenskaper Allsidig design...373.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 3 737.50 kr inkl. mva
(2 990 kr eks. mva) -
Feiesett VikanFeiesett metall Vikan 90cm grå Feiesett fra Vikan er et effektivt og praktisk verktøy for rengjøring og vedlikehold av ulike overflater. Med en lengde på 90 cm og et robust metalldesign, er dette feiesettet ideelt for både profesjonelt og privat bruk. Fordeler og egenskaper...373.75 krinkl. mva
-
Flaskebørste Vikan hard hygieneFlaskebørste Vikan 40mm hard blå Flaskebørste Vikan hard hygiene er et effektivt rengjøringsverktøy designet for å oppnå optimal hygiene i næringsmiddelindustrien. Med sin spesifikke utforming og høy kvalitet, er denne børsten ideell for rengjøring av flasker og andre smale beholdere. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset,...136.25 krinkl. mva
-
Flaskebørste Vikan mediumhard hygieneFlaskebørste Vikan 10mm hard hvit Flaskebørste Vikan mediumhard hygiene er en spesialdesignet børste for effektiv rengjøring av flasker og smale beholdere. Med sin optimale lengde og diameter, er den ideell for profesjonell bruk i næringsmiddelindustrien. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset, noe som gjør den trygg...111.25 krinkl. mva
-
Gulvskrape Vikan klassisk hygieneGulvnal Hygiene klassisk Vikan 600X85X115mm blå Gulvskrape Vikan klassisk hygiene er et effektivt verktøy designet for rengjøring av gulvflater i næringsmiddelindustrien. Med sin hygieniske utforming og praktiske størrelse, er den ideell for både profesjonelt og industrielt bruk. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset for optimal hygiene....Fra 373.75 krinkl. mva
-
Gulvskrape Vikan ultrahygeniskGulvnal ultrahygenisk Vikan 600mm rød Gulvskrape Vikan ultrahygenisk er et effektivt verktøy designet for rengjøring av gulvflater. Med en bredde på 600 mm er den ideell for å fjerne smuss og væske, og sikrer et rent og hygienisk miljø. Fordeler og egenskaper Ultrahygenisk design...336.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 15 stk = Fra 5 043.75 kr inkl. mva
(4 035 kr eks. mva) -
Håndbørste Vikan mediumhard hygieneHåndbørste Vikan 330mm medium blå Håndbørste Vikan mediumhard hygiene er en effektiv rengjøringsbørste designet for hygienisk rengjøring i ulike miljøer. Med sin praktiske størrelse og medium harde bust, er den ideell for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper Lengde: 330 mm, som gir...198.75 krinkl. mva
-
Håndkost VikanHåndkost Vikan 330mm medium tre Håndkost Vikan er en praktisk og effektiv kost designet for rengjøring og vedlikehold. Med en lengde på 300 mm og et ergonomisk design, er den ideell for både profesjonell og privat bruk. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset, perfekt for bruk...123.75 krinkl. mva
-
Håndskuffe Vikan medium hygieneHåndskuffe medium Vikan 1L blå Håndskuffe Vikan medium hygiene er et praktisk verktøy designet for effektiv og hygienisk håndtering av materialer. Den er ideell for bruk i næringsmiddelindustrien og andre miljøer der renhold og hygiene er avgjørende. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset, perfekt for matrelaterte...148.75 krinkl. mva
-
Håndskuffe Vikan stor hygieneHåndskuffe stor Vikan 2L rød Håndskuffe stor fra Vikan er et praktisk verktøy designet for effektiv håndtering av materialer i ulike miljøer. Med en kapasitet på 2 liter og en hygienisk rød farge, er denne håndskuffen ideell for bruk i næringsmiddelindustrien og andre områder...186.25 krinkl. mva
-
Mopp Vikan Damp 43Mopp Damp 43 Vikan 40cm fuktmopp grå Mopp Vikan Damp 43 er en effektiv fuktmopp designet for grundig rengjøring av ulike overflater. Med sin praktiske størrelse og høye kvalitet, er den ideell for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper Optimal bredde på 110...236.25 krinkl. mva
-
Neglebørste stiv VikanNeglebørste Vikan 120mm stiv svart Neglebørsten fra Vikan er et effektivt rengjøringsverktøy designet for grundig fjerning av smuss og urenheter fra negler og andre overflater. Med sin stive børstehår er den ideell for både profesjonell og personlig bruk. Fordeler og egenskaper Stiv børste for...86.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 15 stk = 1 293.75 kr inkl. mva
(1 035 kr eks. mva) -
Oppvaskbørste Vikan med skrapekant hygieneOppvaskbørste Vikan med skrapekant er et effektivt rengjøringsverktøy designet for å håndtere oppvask og rengjøring i profesjonelle miljøer. Med sin spesialiserte utforming er denne børsten ideell for bruk i næringsmiddelindustrien, hvor hygiene er av største betydning.Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset for trygg bruk i matrelaterte...73.75 krinkl. mva
-
Redskapsskaft Vikan aluminium hygieneAluminiumskaft Hygiene Vikan 150cm blå Redskapsskaftet Vikan i aluminium er et høykvalitetsverktøy designet for hygienisk bruk i næringsmiddelindustrien. Med en lengde på 150 cm og en robust konstruksjon, er dette skaftet ideelt for både profesjonelle og industrielle bruksområder. Fordeler og egenskaper Materiale: Laget av...336.25 krinkl. mva
-
Redskapsskaft Vikan glassfiber hygieneSkaft glassfiber ultrahygenisk Vikan Ø34mm 1500mm blå Redskapsskaftet fra Vikan er laget av ultrahygenisk glassfiber og er ideelt for bruk i næringsmiddelindustrien. Med en lengde på 1500 mm og en diameter på 32 mm, gir dette skaftet både styrke og holdbarhet i krevende miljøer....373.75 krinkl. mva
-
Skurepad Vikan hygieneSkurepad Vikan 23X125X245mm Skurepad Vikan er et effektivt rengjøringsverktøy designet for grundig rengjøring av ulike overflater. Med sine spesifikasjoner er den ideell for bruk i både private og profesjonelle miljøer. Fordeler og egenskaper Størrelse: 245 mm lengde og 125 mm bredde for optimal håndtering....73.75 krinkl. mva
-
Snøbørste m/skrapeSnøbørste m/skrape fra Vikan er et praktisk verktøy designet for å effektivt fjerne snø og is fra kjøretøy. Dette robuste redskapet kombinerer funksjonene til en snøbørste og en isskrape, noe som gjør det til et essensielt tilbehør for vintermånedene.Fordeler og egenskaper Kombinert funksjonalitet med...98.75 krinkl. mva
-
Snøbørste m/skrapeSnøbørste med skrape Vikan hard svart Snøbørste m/skrape fra Vikan er et praktisk verktøy designet for å effektivt fjerne snø og is fra kjøretøy. Dette robuste redskapet kombinerer funksjonene til en snøbørste og en isskrape, noe som gjør det til et essensielt tilbehør for...98.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft aluminium VikanTeleskopskaft aluminium Vikan Ø32mm 157-278cm svart Teleskopskaftet i aluminium fra Vikan er et høykvalitetsverktøy som er ideelt for rengjøring og vedlikehold. Med justerbar lengde kan det tilpasses ulike oppgaver og arbeidsforhold, noe som gir deg optimal fleksibilitet. Fordeler og egenskaper Lag av anodisert aluminium...758.88 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 3 794.40 kr inkl. mva
(3 035.52 kr eks. mva) -
Teleskopskaft Lilleborg BasicleanTeleskopskaft Basiclean Lilleborg 100-180cm Aluminium Teleskopskaft Lilleborg Basiclean fra Vikan er et praktisk og allsidig verktøy designet for effektiv rengjøring. Med en justerbar lengde fra 100 cm til 180 cm, gir det deg muligheten til å nå høye eller vanskelig tilgjengelige områder uten problemer....373.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft VikanTeleskopskaft Vikan Ø32mm 115-170cm grått Teleskopskaft Vikan er et praktisk og justerbart verktøy som er ideelt for rengjøring og vedlikehold. Med en lengde som kan justeres fra 115 cm til 170 cm, gir dette skaftet deg muligheten til å nå vanskelige steder uten å...686.25 krinkl. mva
-
Teleskopskaft Vikan AluminiumTeleskopskaft aluminium Vikan Ø32mm 157-278cm blått Teleskopskaft Vikan i aluminium er et robust og lettverktøy som er ideelt for rengjøring og vedlikehold av høyere områder. Med justerbar lengde gir det brukeren mulighet til å nå vanskelig tilgjengelige steder uten behov for stiger eller stillaser....561.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 2 806.25 kr inkl. mva
(2 245 kr eks. mva) -
Ultrahygienisk Skaft Vikan 1500mm RødSkaft ultrahygenisk Vikan Ø32mm 1500mm rød Det ultrahygieniske skaftet fra Vikan er designet for profesjonell bruk innen rengjøring og hygiene. Med en lengde på 1500 mm og en diameter på 32 mm, er dette skaftet ideelt for bruk i miljøer som krever høy hygiene,...286.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 2 862.50 kr inkl. mva
(2 290 kr eks. mva) -
Utbytteskassett Vikan 700mmUtskiftningskasett Vikan 70cm gummi svart Utbytteskassett Vikan 700mm er en høykvalitets utskiftbar kassett designet for effektiv rengjøring. Denne kassettens spesifikasjoner gjør den ideell for bruk i ulike industrielle og kommersielle sammenhenger. Fordeler og egenskaper Lengde på 700 mm for optimal dekning ved rengjøring. Lag...211.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 4 225 kr inkl. mva
(3 380 kr eks. mva) -
Utbytteskassett Vikan Hygienisk 700mmGulvnal m/utskiftningskassett Vikan 50cm hvit m/gummi svart Utbytteskassett Vikan Hygienisk 700mm er en pålitelig løsning for effektiv rengjøring i næringsmiddelindustrien. Denne kassetten er designet for å passe sammen med gulvnaler og gir en hygienisk og effektiv rengjøring av store flater. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset,...323.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 3 237.50 kr inkl. mva
(2 590 kr eks. mva) -
Vaskebørste VikanVaskebørste Vikan 290mm svart Vaskebørste Vikan er en robust og effektiv rengjøringsbørste designet for å møte kravene i både profesjonelle og private miljøer. Med sin optimale størrelse og kvalitetsmaterialer er den ideell for grundig rengjøring av ulike overflater. Fordeler og egenskaper Praktisk lengde på...136.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 9 stk = 1 226.25 kr inkl. mva
(981 kr eks. mva) -
Vaskekost for bil VikanVaskekost for bil Vikan 250mm svart Vaskekost for bil fra Vikan er et effektivt verktøy designet for rengjøring av biler. Med en praktisk størrelse og holdbare materialer, gir denne kosten en enkel og grundig måte å holde bilen ren på. Fordeler og egenskaper Lengde...686.25 krinkl. mva
-
Vaskekost VikanVaskekost Vikan 420mm svart Vaskekost Vikan er en robust og effektiv rengjøringsløsning som er ideell for både profesjonell og privat bruk. Med en lengde på 420 mm er denne vaskekosten perfekt for å nå vanskelige områder og sikre grundig rengjøring. Fordeler og egenskaper Optimal...123.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 618.75 kr inkl. mva
(495 kr eks. mva)
