-
Sveisemaske Esab® Savage A41 - SvartSveiseskjerm Esab Savage A41 svart DIN 4, 8-13 Sveisemaske Esab® Savage A41 er en avansert sveisehjelm designet for profesjonelle som krever presisjon og komfort. Med forbedret digitalt brukergrensesnitt og bredere mørkhetsgradintervall, er denne hjelmen ideell for en rekke sveiseprosesser. Fordeler og egenskaper Oppdatert digitalt...1 873.75 krinkl. mva
-
Svart
-
Gul
-
-
Beskyttelsesglass for sveiseglass EsabBeskyttelsesglass for sveiseglass fra ESAB er en essensiell komponent for å beskytte sveiseglasset mot skader. Dette glasset fungerer som et skjold som forhindrer sprut og partikler fra å skade sveiseglasset under sveiseprosessen.Fordeler og egenskaper Effektiv beskyttelse mot sprut og partikler. Forlenger levetiden til sveiseglasset....8.62 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 215.50 kr inkl. mva
(172.40 kr eks. mva) -
Inre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03Inre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03 fra 3M Speedglas er et robust beskyttelsesglass designet for å gi optimal beskyttelse til sveisehjelmer. Dette produktet er essensielt for sveiseoperasjoner, da det beskytter sveiserens øyne og ansikt mot skadelige sveisestråler og gnister.Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for å...Fra 348.75 kr/frpinkl. mva
-
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9100Beskyttelsesglass 3M Speedglas 9100 indre 528005 Beskyttelsesglasset 3M™ Speedglas™ 9100 er en essensiell komponent for å sikre optimal beskyttelse under sveiseoperasjoner. Dette produktet er designet for å beskytte sveisehjelmens visir mot gnister, sprut og riper, og sikrer dermed langvarig bruk og klar sikt. Fordeler...323.75 kr/frp inkl. mvaMin bestilling: 20 frp = Fra 6 475 kr inkl. mva
(5 180 kr eks. mva) -
Svettebånd 3M™ Speedglas™Svettebånd 3M Speedglas lær 100, 9000 og SL 168000 Svettebånd 3M™ Speedglas™ er en essensiell komponent for 3M sveisehjelmer, designet for å gi komfort og hygiene under sveiseoppgaver. Dette tilbehøret er spesielt utviklet for å absorbere svette og forbedre brukeropplevelsen for sveisere. Fordeler og...236.25 kr/frp inkl. mvaMin bestilling: 50 frp = Fra 11 812.50 kr inkl. mva
(9 450 kr eks. mva) -
Beskyttelsesglass ESABBeskyttelsesglass Esab 100X50mm ytre Beskyttelsesglass ESAB er spesialdesignet for å passe til ESABs sveiseskjermer, og gir optimal beskyttelse under sveiseprosessen. Disse glassene er essensielle for å sikre sikkerhet og komfort for sveiseoperatører. Fordeler og egenskaper Skreddersydd for ESABs sveiseskjermer, sikrer perfekt passform. Gir effektiv...Fra 111.25 krinkl. mva
-
Sveiseglass EsabSveiseglass fra ESAB er en essensiell komponent for alle som jobber med sveising. Disse glassene er designet for å gi optimal beskyttelse mot skadelig UV- og IR-stråling samt sikre maksimal termisk stabilitet under sveiseprosessen.Fordeler og egenskaper Høy kvalitet produsert i solid glass for langvarig...23.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 593.75 kr inkl. mva
(475 kr eks. mva) -
Yttre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03Beskyttelsesglass 3M Speedglas 9100 ytre 526000 Yttre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03 fra 3M Speedglas er et robust beskyttelsesglass designet for å gi optimal beskyttelse og klarhet under sveiseprosesser. Dette produktet er spesielt utviklet for å passe til Speedglas 9100-serien, og sikrer langvarig ytelse og...Fra 623.75 kr/frpinkl. mva
-
Sveisehjelm PELA AutomatiskSveisehjelm Pela gul automatisk Sveisehjelm PELA Automatisk fra PELA TOOLS er en avansert, solcelledrevet sveisehjelm designet for å gi optimal beskyttelse og komfort under sveising. Den automatiske dimmefunksjonen sikrer at brukeren alltid har riktig mørkningsgrad for ulike sveiseoppgaver. Fordeler og egenskaper Automatisk dimming med...1 748.75 krinkl. mva
-
Forstørrelsesglass 3M™ Speedglas™Forstørrelsesglass 3M 171021 +1.5 Forstørrelsesglass 3M™ Speedglas™ er et tilbehør designet for å forbedre synet under sveising. Dette produktet er kompatibelt med alle Speedglas-svetsehjelmer og bidrar til å gi bedre detaljsyn og presisjon i arbeidet. Fordeler og egenskaper Kompatibel med alle Speedglas-svetsehjelmer. Forbedrer synet...Fra 286.25 krinkl. mva
-
Huva 3M SpeedglasSveisehette 3M Speedglas 169100 Huva 3M Speedglas 169100 er et tilbehør designet for å forbedre brukeropplevelsen av 3M Speedglas-produkter. Dette produktet er viktig for å sikre optimal funksjonalitet og komfort for brukere av sveiseutstyr fra 3M. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for kompatibilitet med...1 186.25 krinkl. mva
-
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9000Beskyttelsesglass 3M Speedglas 9000 Ytre standard Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9000 er en essensiell komponent for sveisehjelmer fra Speedglas 9000-serien. Dette glasset gir optimal beskyttelse under sveiseoperasjoner, noe som sikrer både sikkerhet og komfort for brukeren. Fordeler og egenskaper Designet for å passe alle modeller...311.25 kr/frp inkl. mvaMin bestilling: 10 frp = Fra 3 112.50 kr inkl. mva
(2 490 kr eks. mva) -
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 100Beskyttelsesglass 3M Speedglas 100 ytre 776000 Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 100 er en essensiell reservedel for sveiseutstyr, designet for å beskytte sveiseglasset mot gnister og sprut. Dette ytre beskyttelsesglasset sikrer at sveiseglasset forblir intakt og fungerer optimalt, selv under krevende forhold. Fordeler og egenskaper Gir...498.75 kr/frpinkl. mva
-
Svettebånd hodebøyle WarriorSvettebånd hodebånd Esab Warrior Tech 700000414 Svettebånd hodebøyle Warrior fra ESAB er et essensielt tilbehør for sveisehjelmer, designet for å forbedre komforten under sveising. Dette produktet sikrer at hjelmen sitter godt og reduserer ubehag forårsaket av svette. Fordeler og egenskaper Kompatibel med ESAB sveisehjelmer,...61.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 2 stk = 122.50 kr inkl. mva
(98 kr eks. mva) -
Sveiseskjerm Activewear® 725Sveiseskjerm Activewear 725 98x44mm 9-13 DIN Sveiseskjermen Activewear® 725 er en lett og godt balansert sveiseskjerm, designet for å gi optimal beskyttelse mot varme og gnister. Den er produsert i slagfast nylon og er utstyrt med en komfortabel innredning som gjør den ideell for...1 873.75 krinkl. mva
-
Sveisevisir Sundström SR 584Sveisevisir Sundstrøm SR584 Sveisevisir Sundström SR 584 er et lett og funksjonelt visir designet for å gi optimal beskyttelse under sveising. Dette visiret kan enkelt festes på helmaskens ramme, noe som gjør det til et ideelt valg for profesjonelle som trenger pålitelig beskyttelse og...2 748.75 krinkl. mva
-
Sveisehjelm Esab® Sentinel A60Sveisehjelm Esab Sentinel A60 Automatisk DIN 3/5-13 Sveisehjelm Esab® Sentinel A60 er en avansert sveisehjelm designet for profesjonelle som søker optimal beskyttelse og komfort. Med sin panoramautsikt og enestående optiske klarhet, gir denne hjelmen deg en forbedret arbeidsopplevelse. Fordeler og egenskaper Enorm panoramautsikt for...5 248.75 krinkl. mva
-
Hodeinnredning 3M™ Versaflo™ M-350Hodeinnredning 3M Versaflo M350 Hodeinnredning 3M™ Versaflo™ M-350 er en pålitelig komponent utviklet for å forbedre komfort og beskyttelse i sveisehjelmer. Den er designet for å passe sømløst inn i 3M™ Speedglass™ 9100 MP sveisehjelm og 3M™ Versaflo™ M-307 hodeplate. Fordeler og egenskaper Kompatibel...936.25 krinkl. mva
-
Sveiseskjerm Esab® F20Sveisehjelm Esab F20 60x110 std 0700000426 Sveiseskjerm Esab® F20 er en lett og godt balansert sveiseskjerm designet for å gi optimal beskyttelse under sveising. Denne skjermen er ideell for profesjonelle sveisere som arbeider med ulike sveiseprosesser, inkludert plasmaskjæring og MIG/MAG. Fordeler og egenskaper Lett...Fra 1 498.75 krinkl. mva
-
Sveiseglass SundströmSveiseglass Sundstrøm SR 59008 DIN 8 Sveiseglass Sundström er et høykvalitets sveiseglass designet for bruk med Sundström SR590. Dette produktet er spesielt utviklet for å gi optimal beskyttelse og komfort under sveiseprosesser. Fordeler og egenskaper Kompatibel med Sundström SR590 sveisehjelm. Gir effektiv beskyttelse mot...86.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 862.50 kr inkl. mva
(690 kr eks. mva) -
Gassveisebrille Univet 5X2 Advanced Welding 5Gassveisebrille Univet 5X2 Advanced Welding 5 er designet for optimal beskyttelse ved sliping og gass-sveising. Disse brillene er ideelle for håndverkere som trenger pålitelig øyebeskyttelse og kan bæres over de fleste optiske briller. Fordeler og egenskaper Passer over de fleste optiske briller for ekstra...623.75 krinkl. mva
-
Sveisehjelmpakke Esab SentinelSveisehjelmpakke Sentinel A60 Esab m/EPR-X1.1 PAPR+bag Sveisehjelmpakke Esab Sentinel er en avansert sveisemaske med et integrert friskluftssystem, designet for profesjonelle som vektlegger komfort, sikt og ytelse. Denne masken er ideell for deg som sveiser mye og ønsker optimal beskyttelse og ergonomi. Fordeler og egenskaper...16 623.75 kr/frpinkl. mva
-
Beskyttelsesglass PELA YttreBeskyttelsesglass sveisehjelm Pela ytre automatisk Beskyttelsesglass PELA Yttre fra PELA TOOLS er et ytre beskyttelsesglass designet for bruk med automatisk sveisehjelm. Dette produktet sikrer optimal beskyttelse under sveising ved å beskytte hjelmen mot gnister og sprut. Fordeler og egenskaper Designet for automatisk sveisehjelm, art.nr....46.25 krinkl. mva
-
Beskyttelsesglass Activewear® 725Beskyttelsesglass Activewear 725 sveiseskjerm indre 5 pk Beskyttelsesglass Activewear® 725 er et spesialdesignet glass for sveisehjelmer, utviklet for å gi optimal beskyttelse under sveising. Dette produktet er ideelt for profesjonelle sveisere som krever pålitelig sikkerhet og klar sikt i sitt arbeid. Fordeler og egenskaper...Fra 148.75 kr/frpinkl. mva
-
Sveisehjelm Esab Savage A50 LUXSveisehjelm Savage A50 LUX Esab DIN3/9-13 LED Worklight Sveisehjelm Esab Savage A50 LUX er en avansert sveisehjelm designet for profesjonelle sveisere. Med en banebrytende OpTCS™-skjerm og automatisk nedblendingsfilter, tilbyr den optimal beskyttelse og komfort under sveiseprosessen. Fordeler og egenskaper Utstyrt med OpTCS™-skjerm for ekte...6 090.34 krinkl. mva
-
Beskyttelsesglass til 3M™ Speedglas™ G5-02Beskyttelsesglass 3M Speedglas 3M G5-02 indre 624000 Beskyttelsesglass til 3M™ Speedglas™ G5-02 er designet for å gi optimal beskyttelse og klar sikt under sveiseoperasjoner. Dette produktet er en viktig del av personlig verneutstyr for profesjonelle som arbeider med sveising. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet...311.25 kr/pås inkl. mva📦Pakkestørrelse10 påsSelges som hel pakkePer pås31.12 kr24.90 kr eks. mvaMin bestilling: 10 pås = Fra 3 112.50 kr inkl. mva
(2 490 kr eks. mva) -
Sveiseskjerm Esab® G30Sveisehjelm Esab G30 DIN 10 std 0700000430 Sveiseskjerm Esab® G30 er en lett og godt balansert sveiseskjerm designet for å gi optimal beskyttelse under ulike sveiseoppgaver. Med et oppfellbart sveisevisir og en komfortabel hodeinnredning, sikrer denne skjermen både sikkerhet og komfort for brukeren. Fordeler...Fra 1 748.75 krinkl. mva
-
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9000 FlexviewBeskyttelsesglass 3M Speedglas 9000 Flexview indre 528015 Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9000 Flexview er en høykvalitets reservedel designet for å sikre optimal beskyttelse i din 3M Speedglas sveiseskjerm. Dette produktet er essensielt for å opprettholde sikkerhet og klarhet under sveiseoperasjoner. Fordeler og egenskaper Kompatibel med...Veil.
1 248.75 kr/frp−30%873.75 kr/frpinkl. mva -
Sveiseskjerm ESAB Sentinel A60 AirSveisehjelm Esab Sentinel A60 Air 0700600861 Sveiseskjerm ESAB Sentinel A60 Air er en avansert sveisehjelm designet for å gi sveiseoperatører en optimal arbeidsopplevelse. Med sine innovative funksjoner og forbedret optisk klarhet, er denne hjelmen ideell for profesjonelle som søker presisjon og komfort i krevende...10 873.75 krinkl. mva
-
Sveiseskjerm med hjelm Sundström SR 574/SR 575Sveiseskjerm med hjelm Sundström SR 574/SR 575 Sundström SR 574/SR 575 er en avansert sveiseskjerm med hjelm, designet for å gi optimal beskyttelse under sveising og relaterte aktiviteter. Dette produktet kombinerer en sveiseskjerm med en hjelm med visir, og kan brukes sammen med Sundström...8 248.75 krinkl. mva
