-
Downlight Plejd Deep 6-pack HvitDownlight Deep Hvit 6-pack DWN-02-W 6-pack Downlight Plejd Deep 6-pack Hvit er en moderne og stilren belysningsløsning som passer perfekt for innendørs bruk. Denne pakken inneholder seks downlights som gir et behagelig og justerbart lys, ideelt for både hjem og kontor. Fordeler og egenskaper...748.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 4 492.50 kr inkl. mva
(3 594 kr eks. mva) -
Downlight Sg® Junistar LuxDownlight Sg® Junistar Lux er en moderne og stilren belysningsløsning som passer perfekt til både hjemme- og kontormiljøer. Med sitt elegante design i svart og gull, samt en behagelig fargetemperatur på 2700K, gir denne downlighten et varmt og innbydende lys.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt:...Fra 873.75 krinkl. mva
-
Downlight Sg® Soft SlimDownlight Sg® Soft Slim er en stilren og effektiv LED-lampe som gir et behagelig og varmt lys med en fargetemperatur på 2700 K. Denne downlighten er ideell for moderne interiører, og den kan enkelt integreres i taket for en sømløs belysningsløsning.Fordeler og egenskaper Maksimal...Fra 873.75 krinkl. mva
-
Downlight Sg® Junistar SoftDownlight Sg® Junistar Soft er en elegant og effektiv LED-lyskilde designet for innbygging i tak. Med sitt stilige hvite design og myke lys, er denne downlighten perfekt for både hjem og kontor, og gir en behagelig belysning i ethvert rom.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt...Fra 873.75 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Tilt Svart 6-packDownlight Tilt Svart 6-pack DWN-01-B 6-pack Downlight Plejd Tilt Svart 6-pack er en moderne og stilren belysningsløsning som gir fleksibilitet og høy lysytelse. Denne pakken inneholder seks downlights som er ideelle for både hjemmebruk og kommersielle miljøer, og de kan enkelt tilpasses ulike belysningsbehov....811.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 4 867.50 kr inkl. mva
(3 894 kr eks. mva) -
Multiboks Mini Sg®Uttrekkbar multiboks lav Multiboks Mini Sg® fra SG Armaturen er en uttrekkbar multiboks designet for enkel installasjon av belysning. Den er ideell for bruk i platedekke og gir en praktisk løsning for både lavspennings- og høyspenningslamper. Fordeler og egenskaper Uttrekkbar design for enkel tilgang...198.75 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Tilt Hvit 6-packDownlight Tilt Hvit 6-pack DWN-01-W 6-pack Downlight Plejd Tilt Hvit 6-pack er en moderne og energieffektiv belysningsløsning som passer perfekt for både hjemme- og kontormiljøer. Med justerbar lysfordeling og mulighet for trinnløs dimming, gir disse downlightene deg fleksibilitet til å skape den perfekte atmosfæren...811.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 4 867.50 kr inkl. mva
(3 894 kr eks. mva) -
Downlight Sg® Junistar ECO OutdoorDownlight Sg® Junistar ECO Outdoor er en moderne og energieffektiv innfelt lysarmatur designet for utendørs bruk. Med sitt stilige hvite design og kraftige lysutbytte, er denne downlighten ideell for belysning av terrasser, inngangspartier og andre utendørsområder.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt på 7 W med...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Downlight SG® Junistar Bio HvitDownlight SG® Junistar Bio Hvit er en moderne og energieffektiv LED-lampe designet for innbygging i tak. Med en varm hvit lysfarge og høy lysstyrke, er denne downlighten ideell for både bolig- og næringsmiljøer.Fordeler og egenskaper Effektiv lysstrøm på 500 lm med en systemeffekt på...436.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 8 stk = Fra 3 490 kr inkl. mva
(2 792 kr eks. mva) -
Zip 230V Skinne Sg®ZIP 230V SKINNE 2M MATT-SORT Zip 230V skinne Sg® er en elegant og funksjonell belysningsløsning som er ideell for både hjem og næringslokaler. Med en lengde på 1,15 meter gir denne skinnen mulighet for enkel montering av pendellamper og annen belysning. Fordeler og egenskaper...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Spotlight Sg® ZIP TUBE MINISpotlight Sg® ZIP TUBE MINI er en moderne LED-lyskilde designet for å gi effektiv belysning med et stilrent utseende. Med en lysfarge på 2700 K gir denne lampen et varmt og behagelig lys, perfekt for både hjem og arbeidsmiljøer.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt på...Fra 1 623.75 krinkl. mva
-
LED stripe Sg® StriplineSTRIPLINE 1.8m 9W/m 2700 m/2m LED stripe Sg® Stripline fra SG Armaturen er en fleksibel og energieffektiv belysningsløsning, ideell for både hjemmebruk og i kommersielle miljøer. Med en lysstyrke på 827 lumen per meter og en varm hvit fargetemperatur på 2700 K, skaper denne...Fra 748.75 krinkl. mva
-
Downlightkasse Unilamp Uniboks Multi LavUniboks Multi Lav innf. for do Downlightkasse Unilamp Uniboks Multi Lav er en praktisk og funksjonell innbyggingsløsning for belysning. Denne kassen er spesielt designet for å integrere lavspennings- og høyspenningslamper, og gir et stilrent uttrykk i ulike rom. Fordeler og egenskaper Innbyggingsbredde på 250...186.25 krinkl. mva
-
Zip 230V Rett skjøt Sg®Zip 230V rett skjøt hvit Zip 230V rett skjøt fra SG Armaturen er en pålitelig kobling for elektriske installasjoner. Denne skjøten er ideell for å forbinde ledninger i ulike prosjekter, og sikrer en stabil og sikker tilkobling. Fordeler og egenskaper Type tilbehør: Kobling/skjøtestykke, rett...223.75 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Deep 6-pack SvartDownlight Deep Svart 6-pack DWN-02-B 6-pack Downlight Plejd Deep 6-pack Svart er en moderne og stilren belysningsløsning som passer perfekt for både hjem og kontor. Med sin elegante svarte finish og dimbare funksjon gir disse downlightene en behagelig atmosfære og fleksibel lyssetting. Fordeler og...748.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 4 492.50 kr inkl. mva
(3 594 kr eks. mva) -
Skinne Sg® for spotlightsZip 230V Skinne 2M matt-hvit Skinne Sg® for spotlights er en stilren og funksjonell belysningsløsning som gjør det enkelt å installere og tilpasse belysningen i ulike rom. Denne 2 meter lange skinnen er ideell for både hjemme- og industriell bruk, og gir fleksibilitet i...1 498.75 krinkl. mva
-
ZIP slim Sg® EndetilkoblingZIP SLIM ENDETILKOBLING HVIT ZIP slim Sg® Endetilkobling fra SG Armaturen er en praktisk og funksjonell løsning for elektriske installasjoner. Denne endetilkoblingen er designet for enkel tilkobling og er ideell for bruk med LED-moduler. Fordeler og egenskaper Kompatibel med 1 lyskilde/pære (LED-moduler). Kapslingsfarge i...Fra 286.25 krinkl. mva
-
Tilbehør Aneta Lighting Scanled Pro HvitScanled PRO tilkoblingsstykke, Scanled PRO tilkoblingsstykke, Tilbehør Aneta Lighting Scanled Pro Hvit er et praktisk skjøtestykke som er designet for å gjøre installasjonen av belysningssystemer enklere. Dette tilbehøret er perfekt for hjørneløsninger, og gir deg muligheten til å tilpasse belysningen etter behov. Fordeler og...Fra 261.25 krinkl. mva
-
LED stripe Sg® SlimLine ProSlimLine Pro 170mm 2700K LED stripe Sg® SlimLine Pro fra SG Armaturen er en moderne og energieffektiv belysningsløsning som gir et varmt og behagelig lys. Den er ideell for både hjemme- og næringsbruk, og kan enkelt tilpasses ulike miljøer og interiørstiler. Fordeler og egenskaper...Fra 498.75 krinkl. mva
-
Spotlight Sg® LedstarSpotlight Sg® Ledstar er en moderne LED-lampe designet for effektiv belysning i både hjemme- og næringsmiljøer. Med en varm hvit lysfarge på 2700K gir den et behagelig og innbydende lys, perfekt for ulike bruksområder.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt på 2.4 W for energieffektiv belysning....748.75 krinkl. mva
-
LED stripe Plejd Tunable og DimbarLED-stripe 2 meter LST-01-2M LED stripe Plejd Tunable og Dimbar er en fleksibel og energieffektiv belysningsløsning som gir mulighet for tilpasning av lysfarge og lysstyrke. Denne 2 meter lange LED-stripen er perfekt for både hjemme- og bedriftsbruk, og kan enkelt tilpasses ulike miljøer og...Fra 1 373.75 krinkl. mva
-
LED stripe Aneta Lighting Scanled Pro HvitScanled PRO-30 4/250, hvit Scanled PRO-30 4/250, benkarma LED stripe Aneta Lighting Scanled Pro Hvit er en effektiv og fleksibel belysningsløsning som gir et klart og behagelig lys. Denne stripen er ideell for både hjemmebruk og profesjonelle miljøer, og kan enkelt tilpasses ulike behov...Fra 686.25 krinkl. mva
-
Aluprofiler Sg® StriplineSTRIPLINE DIFFUSOR OPAL 10m Aluprofiler Sg® Stripline fra SG Armaturen er en høyverdig aluminiumprofil designet for å gi en estetisk og funksjonell løsning i ulike byggeprosjekter. Profilen har en elegant hvit finish og er ideell for både innendørs og utendørs bruk. Fordeler og egenskaper...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Tilt HvitDownlight Tilt Hvit DWN-01-W Downlight Plejd Tilt Hvit er en moderne og stilren innfeltningslampe som gir et fleksibelt og behagelig lys til enhver innredning. Den er ideell for bruk i både private hjem og kommersielle lokaler, og kan enkelt tilpasses ulike belysningsbehov med sin...1 061.25 krinkl. mva
-
Downlight Sg® RAX ECODownlight Sg® RAX ECO er en moderne LED-lampe designet for effektiv belysning i innendørs miljøer. Med sitt stilrene og kompakte design passer den perfekt i både private hjem og kommersielle lokaler, og gir et behagelig lys med justerbar fargetemperatur.Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt: 17...Fra 1 248.75 krinkl. mva
-
Tilbehør Sg® SlimLineSlimLine L-connector Tilbehør Sg® SlimLine er en praktisk T-connector designet for bruk med SlimLine belysningssystemer. Dette tilbehøret gjør det enkelt å koble sammen flere lysarmaturer, og bidrar til en fleksibel og effektiv belysningsløsning i ulike miljøer. Fordeler og egenskaper Praktisk T-connector for enkel tilkobling...Fra 86.25 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Deep HvitDownlight Deep Hvit DWN-02-W Downlight Plejd Deep Hvit er en moderne og stilren LED-lampe designet for innbygging i tak. Den gir et behagelig og justerbart lys, perfekt for både hjem og kontor. Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt på 8 W med høy lysstrøm på...936.25 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Tilt SvartDownlight Tilt Svart DWN-01-B Downlight Plejd Tilt Svart er en moderne og stilren innfelingslampe som gir et behagelig lys til ethvert rom. Med sin justerbare vinkel og dimmefunksjon, kan du enkelt tilpasse belysningen etter behov og stemning. Fordeler og egenskaper Maks systemeffekt på 8...1 061.25 krinkl. mva
-
Spotlight Sg® Zip Tube MicroSpotlight Sg® Zip Tube Micro er en moderne og effektiv LED-belysning designet for å gi et klart og behagelig lys. Med sin kompakte størrelse og elegante hvite utførelse, passer den perfekt inn i ulike innemiljøer, enten det er i hjemmet eller på arbeidsplassen.Fordeler og...Fra 1 498.75 krinkl. mva
-
Downlight Sg® Soft SlimDownlight Sg® Soft Slim er en elegant og funksjonell LED-lampe designet for innbygging i tak. Med sitt stilige matte hvite utseende og en lysfarge på 3000K, gir den et behagelig og varmt lys som passer perfekt i både bolig- og næringslokaler.Fordeler og egenskaper Maks...Fra 873.75 krinkl. mva
