-
Teleskopskaft Lilleborg BasicleanTeleskopskaft Basiclean Lilleborg 100-180cm Aluminium Teleskopskaft Lilleborg Basiclean fra Vikan er et praktisk og allsidig verktøy designet for effektiv rengjøring. Med en justerbar lengde fra 100 cm til 180 cm, gir det deg muligheten til å nå høye eller vanskelig tilgjengelige områder uten problemer....373.75 krinkl. mva
-
StåltrådkostStåltradkost støpeståltråd Osborn 300X67mm Ståltrådkost 34025 fra Osborn er et effektivt verktøy designet for rengjøring og bearbeiding av ulike overflater. Den er spesielt nyttig i industrielle og håndverksmessige sammenhenger, hvor det kreves grundig rengjøring av metall og andre materialer. Fordeler og egenskaper Produsert med...223.75 krinkl. mva
-
Forvasker a-collectionVindusvaskerholder a-collection 39cm aluminium Forvasker a-collection er en effektiv vindusvaskerholder laget av aluminium, designet for å gi deg en enkel og grundig vindusvask. Med en lengde på 39 cm er denne forvaskeren ideell for både hjemmebruk og profesjonelle rengjøringstjenester. Fordeler og egenskaper Lag av...55.62 krinkl. mva
-
Feiebrett Kron halvlangt skaftFeiebrett Kron halvlangt skaft metall Feiebrett Kron med halvlangt skaft er et robust og funksjonelt verktøy laget for effektiv feiing. Dette metallfeiebrettet er ideelt for både profesjonell og privat bruk, og gir deg muligheten til å holde gulv og uteområder rene og ryddige. Fordeler...223.75 krinkl. mva
-
RishalmskostRishalmskost 1400X200mm Rishalmskosten er et effektivt verktøy designet for rengjøring og vedlikehold av ulike overflater. Med en størrelse på 1400 mm i lengde og 200 mm i bredde, er denne kosten ideell for både profesjonelle og private brukere som ønsker en grundig og rask...273.75 krinkl. mva
-
Skinne f/ vindustørker Ettore rustfrittSkinne med gumminal Ettori Nordex 350mm rustfri Skinne for vindustørker fra Ettore, produsert av Nordex, er et kvalitetsprodukt laget for effektiv rengjøring av vinduer. Med en bredde på 350 mm og rustfritt materiale, er denne skinnene ideell for både profesjonell og privat bruk. Fordeler...261.25 krinkl. mva
-
Holder i plast til svabergarnSvabergarnholder 231511X Nordex grå/hvit plast Holderen i plast til svabergarn fra Nordex er en praktisk løsning for effektiv oppbevaring og organisering av svabergarn. Denne holdbare holderen er designet for å sikre at garnet ditt alltid er lett tilgjengelig og i optimal stand. Fordeler og...211.25 krinkl. mva
-
Adapter VikanAdapter click/gjenge Vikan Ø26x78mm sort Adapter Vikan er en praktisk løsning for tilkobling av ulike verktøy og utstyr. Med en diameter på 26 mm og en lengde på 78 mm, er denne adapteren ideell for bruk i profesjonelle og industrielle sammenhenger. Fordeler og egenskaper...38.75 krinkl. mva
-
LakenstrekkerLakenstrekker 600mm plastvalse Lakenstrekker er et praktisk verktøy designet for å effektivt strekke laken og tekstiler. Med en bredde på 600 mm gjør den det enkelt å oppnå et jevnt og pent resultat ved sengetøy og andre tekstiler. Fordeler og egenskaper Effektiv strekking av...1 748.75 krinkl. mva
-
Skurekost Kron mykSkurekost myk plast Kron 30cm med syntetisk bust Skurekost Kron myk er en effektiv rengjøringsverktøy designet for skånsom og grundig rengjøring av ulike overflater. Med en bredde på 30 cm og myk syntetisk bust, er denne kosten ideell for bruk på både innendørs og...73.75 krinkl. mva
-
Terasseskrubb Jordan J1816Terrasseskrubb J1816 Jordan Terasseskrubb Jordan J1816 er et effektivt rengjøringsverktøy designet for å holde terrasser og utendørs overflater rene og pene. Med sin robuste konstruksjon og spesialiserte børste, er den ideell for fjerning av smuss, alger og annet belegg. Fordeler og egenskaper Effektiv rengjøring...236.25 krinkl. mva
-
Redskapsskaft med børsteholder aluminiumRedskapsskaft m/børsteholder Nordex 1500mm aluminium Redskapsskaftet med børsteholder fra Nordex er et solid og praktisk verktøy laget av aluminium. Med en lengde på 1500 mm er det ideelt for effektiv rengjøring og vedlikehold av ulike overflater. Fordeler og egenskaper Lag av lett, men holdbart...298.75 krinkl. mva
-
Svabervogn Nilfisk Robust BlueMoppegarnvogn Robust Nordex m/bøtte presse rustfri Svabervogn Nilfisk Robust Blue fra Nordex er en pålitelig og funksjonell rengjøringsløsning designet for effektiv gulvvask. Denne svabervognen er ideell for profesjonelle rengjøringsoppgaver, og gir brukeren full kontroll med både hånd- og fotstyring. Fordeler og egenskaper Utstyrt med...9 748.75 krinkl. mva
-
Interiørmoppstativ med håndtakMoppstativ Interiør Flex 400mm mikrofiber bøybar Interiørmoppstativ med håndtak fra a-collection er et praktisk og effektivt verktøy for rengjøring av innendørs overflater. Stativet er designet for å brukes med mikrofiberkluter og gir en enkel og behagelig rengjøringsopplevelse. Fordeler og egenskaper Bøybar design for enkel...98.75 krinkl. mva
-
Vindustørker Ettore FastHåndtak Top Clic rfr vindusnal Ettore 140X90X30mm Vindustørker Ettore Fast fra Nordex er et effektivt verktøy designet for å gi deg strålende rene vinduer med minimal innsats. Den rustfrie konstruksjonen sikrer holdbarhet, mens det ergonomiske håndtaket gir komfort under bruk. Fordeler og egenskaper Rustfri...361.25 krinkl. mva
-
Feiesett Millentex MetallFeiesett Metall Millentex L-3761 Feiesett Metall Millentex er et kvalitetsverktøy designet for effektiv feiing av forskjellige overflater. Dette settet er ideelt for både profesjonelle og private brukere som ønsker et pålitelig verktøy for rengjøring og vedlikehold. Fordeler og egenskaper Robust metallkonstruksjon for langvarig bruk....436.25 krinkl. mva
-
Sprayflaske HygienteknikSprayflaske Hygienteknik 600ml Gul Sprayflasken fra Hygienteknik er en praktisk og pålitelig løsning for effektiv spraying av rengjøringsmidler og desinfeksjonsløsninger. Med en kapasitet på 600 ml er denne flasken ideell for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper Romslig kapasitet på 600 ml for...73.75 krinkl. mva
-
Kombistativ NordexKombistativ mopper Nordex 60cm Kombistativ Nordex er et praktisk og effektivt verktøy for rengjøring, designet for å brukes med mopper. Med en lengde på 60 cm, gir dette stativet deg muligheten til å nå ulike overflater med letthet og presisjon. Fordeler og egenskaper Optimal...686.25 krinkl. mva
-
Gulvskrubb Jordan J1817Gulvskrubb J1817 Jordan m/gjenger Gulvskrubb Jordan J1817 er en effektiv rengjøringsløsning designet for å gi et skinnende rent resultat på gulvflater. Med sitt robuste design og praktiske gjenger, er denne skrubben ideell for både hjemmebruk og profesjonelle rengjøringsoppgaver. Fordeler og egenskaper Robust og slitesterk...173.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft Swep VarioTeleskopskaft Swep Vario Vileda 50-90cm Teleskopskaft Swep Vario fra Vileda Professional er et justerbart skaft som gir deg fleksibilitet og komfort under rengjøring. Med en lengde fra 50 cm til 90 cm, er dette skaftet ideelt for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper...498.75 krinkl. mva
-
Doseringskapsel 20ml Lilleborg D-serieDoseringskapsel 20ml Lilleborg D-serie L-5585 Doseringskapsel 20ml fra Lilleborg D-serie er en praktisk og funksjonell løsning for presis dosering av væsker. Denne kapselen er designet for å sikre nøyaktighet og enkel håndtering, noe som gjør den ideell for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og...148.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft aluminium VikanTeleskopskaft aluminium Vikan Ø32mm 157-278cm svart Teleskopskaftet i aluminium fra Vikan er et høykvalitetsverktøy som er ideelt for rengjøring og vedlikehold. Med justerbar lengde kan det tilpasses ulike oppgaver og arbeidsforhold, noe som gir deg optimal fleksibilitet. Fordeler og egenskaper Lag av anodisert aluminium...758.88 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 3 794.40 kr inkl. mva
(3 035.52 kr eks. mva) -
Vindusvask Unger® Hydropower Ultra MiniVindusvask Ultra Mini Unger Hydropower Vindusvask Unger® Hydropower Ultra Mini er en effektiv og kompakt løsning for rengjøring av vinduer. Dette produktet er designet for både profesjonelle og private brukere som ønsker å oppnå en skinnende ren overflate med minimal innsats. Fordeler og egenskaper...43 623.75 kr/pakinkl. mva
-
Vindusvask Unger® Hydropower Ultra KarbonVindusvask Hydropower Ultra S Unger Karbon Vindusvaskeren Unger® Hydropower Ultra Karbon er et effektivt verktøy designet for profesjonell vindusvask. Den kombinerer moderne teknologi med høy kvalitet for å gi glitrende rene vinduer med minimal anstrengelse. Fordeler og egenskaper Laget av lettvekts karbonmateriale for enkel...Fra 55 123.75 krinkl. mva
-
Vindusnal NordexVindusnal Nordex 45cm Vindusnal Nordex er et effektivt verktøy designet for å rengjøre vinduer og glassflater. Med en bredde på 45 cm gjør den det enkelt å oppnå en streakfri overflate, noe som er ideelt for både hjemmebruk og profesjonelle rengjøringstjenester. Fordeler og egenskaper...173.75 krinkl. mva
-
Vaskekost VikanVaskekost Vikan 420mm svart Vaskekost Vikan er en robust og effektiv rengjøringsløsning som er ideell for både profesjonell og privat bruk. Med en lengde på 420 mm er denne vaskekosten perfekt for å nå vanskelige områder og sikre grundig rengjøring. Fordeler og egenskaper Optimal...123.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 618.75 kr inkl. mva
(495 kr eks. mva) -
Vaskekost for bil VikanVaskekost for bil Vikan 250mm svart Vaskekost for bil fra Vikan er et effektivt verktøy designet for rengjøring av biler. Med en praktisk størrelse og holdbare materialer, gir denne kosten en enkel og grundig måte å holde bilen ren på. Fordeler og egenskaper Lengde...686.25 krinkl. mva
-
Vaskebørste VikanVaskebørste Vikan 290mm svart Vaskebørste Vikan er en robust og effektiv rengjøringsbørste designet for å møte kravene i både profesjonelle og private miljøer. Med sin optimale størrelse og kvalitetsmaterialer er den ideell for grundig rengjøring av ulike overflater. Fordeler og egenskaper Praktisk lengde på...136.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 9 stk = 1 226.25 kr inkl. mva
(981 kr eks. mva) -
Utbytteskassett Vikan Hygienisk 700mmGulvnal m/utskiftningskassett Vikan 50cm hvit m/gummi svart Utbytteskassett Vikan Hygienisk 700mm er en pålitelig løsning for effektiv rengjøring i næringsmiddelindustrien. Denne kassetten er designet for å passe sammen med gulvnaler og gir en hygienisk og effektiv rengjøring av store flater. Fordeler og egenskaper Næringsmiddeltilpasset,...323.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 3 237.50 kr inkl. mva
(2 590 kr eks. mva) -
Utbytteskassett Vikan 700mmUtskiftningskasett Vikan 70cm gummi svart Utbytteskassett Vikan 700mm er en høykvalitets utskiftbar kassett designet for effektiv rengjøring. Denne kassettens spesifikasjoner gjør den ideell for bruk i ulike industrielle og kommersielle sammenhenger. Fordeler og egenskaper Lengde på 700 mm for optimal dekning ved rengjøring. Lag...211.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 4 225 kr inkl. mva
(3 380 kr eks. mva)
