-
Ultrahygienisk Skaft Vikan 1500mm RødSkaft ultrahygenisk Vikan Ø32mm 1500mm rød Det ultrahygieniske skaftet fra Vikan er designet for profesjonell bruk innen rengjøring og hygiene. Med en lengde på 1500 mm og en diameter på 32 mm, er dette skaftet ideelt for bruk i miljøer som krever høy hygiene,...286.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 2 862.50 kr inkl. mva
(2 290 kr eks. mva) -
Telskopskaft Bahco FP-3M 1,8-3,2Teleskopskaft FP-3M Bahco 1.8-3.2m glassfiber Teleskopskaft FP-3M fra Bahco er et robust og fleksibelt verktøy laget av glassfiber, designet for å gi deg ekstra rekkevidde og styrke i arbeidet. Med en justerbar lengde fra 1,8 til 3,2 meter er dette skaftet ideelt for ulike...936.25 krinkl. mva
-
Teleskopskaft Vikan AluminiumTeleskopskaft aluminium Vikan Ø32mm 157-278cm blått Teleskopskaft Vikan i aluminium er et robust og lettverktøy som er ideelt for rengjøring og vedlikehold av høyere områder. Med justerbar lengde gir det brukeren mulighet til å nå vanskelig tilgjengelige steder uten behov for stiger eller stillaser....561.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = 2 806.25 kr inkl. mva
(2 245 kr eks. mva) -
Teleskopskaft Unger®Teleskopskaft Unger 60-125cm Teleskopskaft Unger® er et justerbart skaft som kan tilpasses lengder mellom 60 cm og 125 cm. Dette gjør det ideelt for rengjøring av vanskelig tilgjengelige områder, og gir brukeren mulighet til å jobbe effektivt og komfortabelt. Fordeler og egenskaper Justerbar lengde...1 498.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft Nordex ProfferTeleskopskaft Proffer Nordex 100-180cm Teleskopskaft Nordex Proffer er et lett og holdbart arbeidsverktøy laget av aluminium, ideelt for ulike oppgaver innen bygg og industri. Med en justerbar lengde på 100-180 cm, gir dette skaftet deg fleksibilitet og komfort i bruken. Fordeler og egenskaper Justerbar...248.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft NordexTeleskopskaft Nordex 300cm Teleskopskaft Nordex er et praktisk og funksjonelt verktøy som gir deg muligheten til å nå høye områder med letthet. Med en lengde på 300 cm er dette skaftet ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere som trenger ekstra rekkevidde i arbeidene sine....Fra 1 498.75 krinkl. mva
-
Teleskopskaft Bahco AP 3M 2,0-3,8Teleskopskaft AP-3M Bahco 2-5m aluminium todelt Teleskopskaftet Bahco AP 3M er et fleksibelt og robust verktøy designet for profesjonelt bruk. Med en justerbar lengde fra 2 til 3,5 meter, er dette skaftet ideelt for en rekke oppgaver innen bygg og industri. Fordeler og egenskaper...811.25 krinkl. mva
-
Svaber TUFXSvaber hode industri TUFX 60cm Svaber TUFX er et industrielt svaberhode med en lengde på 60 cm, designet for effektiv rengjøring av store flater. Dette produktet er ideelt for bruk i industrielle miljøer, hvor grundig rengjøring er avgjørende for sikkerhet og hygiene. Fordeler og...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Svaber skaft TUFXSkaft glassfiber m/alu TUFX Svaber skaft TUFX er et robust og holdbart skaft laget av glassfiber med aluminiumsdetaljer. Dette produktet er ideelt for profesjonelle og industrielle brukere som trenger et effektivt verktøy for rengjøring og vedlikehold. Fordeler og egenskaper Lag av slitesterk glassfiber for...623.75 krinkl. mva
-
Stålullball Vileda® Inox RipefriStålullball Inox Ripefri Vileda 60g Stålullballen Inox Ripefri fra Vileda er et effektivt rengjøringsverktøy designet for å fjerne smuss og fett uten å ripe overflater. Den er ideell for både hjemmebruk og profesjonelle rengjøringsoppgaver. Fordeler og egenskaper Ripefri design som beskytter overflater. Effektiv fjerning...73.75 krinkl. mva
-
Stålull NordexStålball 40gr Lilleborg Stålull Nordex er et effektivt rengjøringsverktøy laget av stål, ideelt for både hjemmebruk og profesjonelle oppgaver. Den er perfekt for å fjerne rust, maling og skitt fra ulike overflater. Fordeler og egenskaper Høy kvalitet stålull for optimal rengjøringseffekt. Velegnet for fjerning...73.75 krinkl. mva
-
Sprayhode LilleborgSprayhode Lilleborg 750ml Sprayhode Lilleborg er et praktisk tilbehør designet for effektiv påføring av væsker. Med en kapasitet på 750 ml gir dette sprayhodet en enkel og jevn fordeling av produkter, noe som gjør det ideelt for både hjemmebruk og profesjonelle applikasjoner. Fordeler og...148.75 krinkl. mva
-
Sprayflaske NordexSprayflaske Nordex 500ml Sprayflaske Nordex er en praktisk og pålitelig sprayflaske med en kapasitet på 500 ml. Den er ideell for både profesjonelt og hjemmebruk, og kan brukes til en rekke formål, fra rengjøring til plantevanning. Fordeler og egenskaper 500 ml kapasitet, perfekt for...136.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 1 362.50 kr inkl. mva
(1 090 kr eks. mva) -
Sprayflaske HygienteknikSprayflaske Hygienteknik 600ml Rød Sprayflasken fra Hygienteknik er en praktisk og pålitelig løsning for effektiv påføring av væsker. Med et volum på 600 ml er denne flasken ideell for både profesjonell og privat bruk. Fordeler og egenskaper Rommer 600 ml, perfekt for daglig bruk....73.75 krinkl. mva
-
Sprayflaske BasiClean®Sprayflaske Basiclean 0,5L Sprayflaske BasiClean® er en praktisk og allsidig løsning for rengjøring og vedlikehold. Med en kapasitet på 0,5 liter er denne sprayflasken ideell for både profesjonell og privat bruk. Fordeler og egenskaper Praktisk størrelse på 0,5 liter for enkel håndtering Robust design...223.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 4 stk = 895 kr inkl. mva
(716 kr eks. mva) -
Skurepad Jif DoodleSkurepad Doodle Brun L-2611 Jif Proffesional 125x250mm Skurepad Jif Doodle er et effektivt rengjøringsverktøy designet for grundig rengjøring av ulike overflater. Med en størrelse på 125x250 mm er denne skurepaden ideell for både profesjonell og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper Effektiv rengjøring av både glatte...98.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 1 975 kr inkl. mva
(1 580 kr eks. mva) -
Skolekost FPISkolestøvkost u/skaft Sveda 40cm kokos/syntet bust Skolekosten FPI fra Sveda er en effektiv støvkost uten skaft, designet for å gi en grundig rengjøring av både små og store overflater. Med en bredde på 40 cm og en kombinasjon av kokos og syntetisk bust, er...Fra 261.25 krinkl. mva
-
Skittentøypose Uniq®Skittentøypose Liten Lilleborg Uniq L-7517287 Grå Skittentøypose Uniq® fra Lilleborg er en praktisk og stilren løsning for oppbevaring av skittentøy. Med sin kompakte størrelse og tidløse design, passer den perfekt inn i ethvert hjem. Fordeler og egenskaper Romslig kapasitet til å romme daglig skittentøy....Fra 811.25 krinkl. mva
-
Skaft Proffer Aluminium m/gjengerSkaft Aluminium m/gjenger Proffer 150cm Skaftet Proffer Aluminium med gjenger fra Nordex er et robust og lett alternativ for ulike håndverksoppgaver. Med en lengde på 150 cm er dette skaftet ideelt for bruk sammen med forskjellige verktøy og tilbehør. Fordeler og egenskaper Lag av...236.25 krinkl. mva
-
Skaft BasiClean® Aluminium f/moppeholderSkaft Aluminium f/moppeholder Basiclean 150cm Svart Håndtak Skaftet BasiClean® i aluminium er designet for bruk med moppeholdere, og gir en robust og lett løsning for effektiv rengjøring. Med en lengde på 150 cm og et ergonomisk håndtak, er dette skaftet perfekt for både profesjonelle...236.25 krinkl. mva
-
Rørklemme RørosRørklemme Røros Ø25mm Rørklemme Røros er en pålitelig og robust løsning for festing av rør med en diameter på 25 mm. Denne klemmen er ideell for både industrielle og håndverksmessige applikasjoner, og sikrer stabilitet og sikkerhet i rørinstallasjoner. Fordeler og egenskaper Designet for rør...186.25 krinkl. mva
-
Rengjøringsvogn Vileda® Micro Ready-To-OgRengjøringsvogn Ready-To-Go Vileda Micro Rengjøringsvogn Vileda® Micro Ready-To-Go er en praktisk og effektiv løsning for rengjøring i både profesjonelle og private miljøer. Denne vognen er designet for å gjøre rengjøringsprosessen enklere og mer organisert. Fordeler og egenskaper Komplett rengjøringssystem for effektiv rengjøring. Praktisk design...10 123.75 krinkl. mva
-
Rengjøringsvogn Uniq®Rengjøringsvogn Uniq Medium Rengjøringsvogn Uniq® er en praktisk og effektiv løsning for rengjøring i ulike miljøer. Den er designet for å gjøre rengjøringsprosessen enklere og mer organisert. Fordeler og egenskaper Robust og slitesterk konstruksjon for langvarig bruk. Praktisk design som gir enkel tilgang til...23 248.75 krinkl. mva
-
Rengjøringsvogn Metode HygienteknikRengjøringsvogn Metode Hygienteknik er et effektivt verktøy for profesjonell rengjøring i ulike miljøer. Denne vognen er designet for å gjøre rengjøringsprosessen mer organisert og effektiv, og er ideell for bruk i både offentlige og private lokaler. Fordeler og egenskaper Robust og holdbar konstruksjon for...8 623.75 krinkl. mva
-
Rengjøringsvogn BasiClean®Rengjøringsvogn Medium Basiclean L-7422 Rengjøringsvogn BasiClean® er en effektiv og praktisk løsning for rengjøring i både profesjonelle og private miljøer. Denne vognen er designet for å gjøre rengjøringsprosessen enklere og mer organisert. Fordeler og egenskaper Robust og holdbar konstruksjon for langvarig bruk. Praktisk design...Fra 5 623.75 krinkl. mva
-
Rengjøringstralle Jonex J05Renholdstralle med kurv Jonex 530971 Rengjøringstralle Jonex J05 er en robust og funksjonell løsning for effektiv rengjøring i ulike miljøer. Den er designet for å gjøre rengjøringsprosessen enklere og mer organisert, med praktiske oppbevaringsmuligheter. Fordeler og egenskaper Stabil konstruksjon som tåler daglig bruk. Kurv...6 873.75 krinkl. mva
-
Redskapsforkle Lilleborg med 3 LommerRedskapsforkle med 3 Lommer Nylon 7267 Svart Redskapsforkle Lilleborg er et praktisk og funksjonelt forkle designet for håndverkere og hobbyentusiaster. Med tre romslige lommer gir det enkel tilgang til verktøy og utstyr, noe som gjør det til et ideelt valg for både profesjonelle og...1 061.25 krinkl. mva
-
Pumpe til 4-5L kanner Doserer 10mlPumpe til 4-5L kanner Doserer 10ml Pumpe til 4-5L kanner er en praktisk og effektiv løsning for nøyaktig dosering av væsker. Denne pumpen doserer 10 ml per trykk, noe som gjør den ideell for både hjemmebruk og profesjonelle applikasjoner. Fordeler og egenskaper Designet for...186.25 krinkl. mva
-
Påfyllflaske Suma®Påfyllflaske D2 m/sprayer Suma 5598 Påfyllflaske Suma® er en praktisk løsning for effektiv påfylling av rengjøringsmidler. Den er designet for å gjøre det enkelt å bruke og oppbevare væsker, spesielt i profesjonelle rengjøringsmiljøer. Fordeler og egenskaper Brukervennlig sprayfunksjon for presis påføring. Robust design som...261.25 krinkl. mva
-
Påbyggingsstang Lilleborg TeleplusPåbyggingsstang Teleplus Lilleborg 2m Påbyggingsstangen Teleplus fra Lilleborg er en praktisk og robust løsning for utvidelse av eksisterende systemer. Med en lengde på 2 meter er denne stangen ideell for ulike bygge- og håndverksprosjekter. Fordeler og egenskaper Lengde: 2 meter, gir fleksibilitet i bruken....1 873.75 krinkl. mva
