Treskrue TFX SPAX elforzinket
Treskrue TFX SPAX elforzinket
Treskrue TFX SPAX elforzinket
Treskrue TFX SPAX elforzinket
Treskrue TFX SPAX elforzinket

Treskrue TFX SPAX elforzinket

Artikkelnr: 111547

0.62 kr
/stk inkl. mva
0.50 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 200 stk = 124 kr inkl. mva
(99.20 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 124.00 kr
Treskrue TFX SPAX elforzinket

Treskrue TFX SPAX elforzinket

0.62 kr

Treskrue TFX SPAX elforzinket

0.62 kr
Variant: 3x20

    Velg variant 54 alternativer

    Viser 25 av 54
    Art.nrGjengelengdeLengdeDiameterHodediameterLager Pris
    11154716 mm20 mm3 mm6 mmForventet levering 10. okt 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    11455013 mm16 mm3 mm6 mmForventet levering 16. okt 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    12310350 mm60 mm4 mm8 mmForventet levering 17. okt 2.12 kr/stk 212 kr/pk · 100 stk
    12310959 mm70 mm4.5 mm9 mmPå lager (31) 2.65 kr/stk 265 kr/pk · 100 stk
    15233110 mm12 mm2.5 mm5 mmPå lager (19) 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    15233214 mm16 mm2.5 mm5 mmForventet levering 10. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    15233422 mm25 mm2.5 mm5 mmPå lager (6) 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    1523357 mm10 mm3 mm6 mmPå lager (5) 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    15233610 mm12 mm3 mm6 mmPå lager (92) 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    15233721 mm25 mm3 mm6 mmPå lager (14) 0.55 kr/stk 110 kr/pk · 200 stk
    15233826 mm30 mm3 mm6 mmPå lager (31) 0.68 kr/stk 136 kr/pk · 200 stk
    15233931 mm35 mm3 mm6 mmForventet levering 10. okt 0.95 kr/stk 190 kr/pk · 200 stk
    15234036 mm40 mm3 mm6 mmPå lager (18) 1.02 kr/stk 204 kr/pk · 200 stk
    1523419 mm12 mm3.5 mm7 mmForventet levering 11. nov 0.55 kr/stk 110 kr/pk · 200 stk
    15234213 mm16 mm3.5 mm7 mmPå lager (45) 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    15234335 mm40 mm3.5 mm7 mmPå lager (11) 0.95 kr/stk 190 kr/pk · 200 stk
    15234440 mm45 mm3.5 mm7 mmPå lager (2) 1.18 kr/stk 236 kr/pk · 200 stk
    15234540 mm50 mm3.5 mm7 mmForventet levering 10. okt 1.12 kr/stk 224 kr/pk · 200 stk
    1523469 mm12 mm4 mm8 mmForventet levering 4. nov 0.70 kr/stk 140 kr/pk · 200 stk
    15234713 mm16 mm4 mm8 mmPå lager (29) 0.65 kr/stk 130 kr/pk · 200 stk
    15234816 mm20 mm4 mm8 mmPå lager (4) 0.68 kr/stk 136 kr/pk · 200 stk
    15234940 mm45 mm4 mm8 mmForventet levering 10. okt 1.12 kr/stk 224 kr/pk · 200 stk
    15235050 mm70 mm4 mm8 mmPå lager (375) 2.52 kr/stk 252 kr/pk · 100 stk
    15235113 mm16 mm4.5 mm9 mmPå lager (31) 0.95 kr/stk 190 kr/pk · 200 stk
    15235215 mm20 mm4.5 mm9 mmPå lager (188) 0.97 kr/stk 194 kr/pk · 200 stk
    15235320 mm25 mm4.5 mm9 mmPå lager (99) 1.05 kr/stk 210 kr/pk · 200 stk
    15235425 mm30 mm4.5 mm9 mmPå lager (14) 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    15235530 mm35 mm4.5 mm9 mmPå lager (17) 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    15235634 mm40 mm4.5 mm9 mmPå lager (13) 1.24 kr/stk 248 kr/pk · 200 stk
    15235739 mm45 mm4.5 mm9 mmPå lager (12) 1.38 kr/stk 276 kr/pk · 200 stk
    15235854 mm60 mm4.5 mm9 mmPå lager (40) 2.34 kr/stk 234 kr/pk · 100 stk
    15235959 mm80 mm4.5 mm9 mmForventet levering 2. okt 3.12 kr/stk 312 kr/pk · 100 stk
    15236115 mm20 mm5 mm10 mmForventet levering 10. okt 1.30 kr/stk 260 kr/pk · 200 stk
    15236220 mm25 mm5 mm10 mmPå lager (20) 1.49 kr/stk 298 kr/pk · 200 stk
    15236330 mm35 mm5 mm10 mmForventet levering 10. okt 1.74 kr/stk 348 kr/pk · 200 stk
    15236439 mm45 mm5 mm10 mmForventet levering 10. okt 1.75 kr/stk 350 kr/pk · 200 stk
    15236654 mm60 mm5 mm10 mmPå lager (35) 2.40 kr/stk 240 kr/pk · 100 stk
    15236761 mm80 mm5 mm10 mmPå lager (113) 2.76 kr/stk 276 kr/pk · 100 stk
    15236861 mm90 mm5 mm10 mmPå lager (98) 4.41 kr/stk 441 kr/pk · 100 stk
    17897350 mm55 mm4 mm8 mmPå lager (8) 1.27 kr/stk 635 kr/pk · 500 stk
    17897836 mm45 mm3 mm6 mmPå lager (4) 0.79 kr/stk 790 kr/pk · 1000 stk
    383227314 mm20 mm3.5 mm7 mmForventet levering 17. okt 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    383227421 mm25 mm3.5 mm7 mmForventet levering 10. okt 0.57 kr/stk 114 kr/pk · 200 stk
    383227525 mm30 mm3.5 mm7 mmPå lager (45) 0.65 kr/stk 130 kr/pk · 200 stk
    383227630 mm35 mm3.5 mm7 mmPå lager (42) 0.80 kr/stk 160 kr/pk · 200 stk
    383227921 mm25 mm4 mm8 mmPå lager (27) 0.75 kr/stk 150 kr/pk · 200 stk
    383228025 mm30 mm4 mm8 mmPå lager (31) 0.95 kr/stk 190 kr/pk · 200 stk
    383228130 mm35 mm4 mm8 mmPå lager (22) 1.02 kr/stk 204 kr/pk · 200 stk
    383228235 mm40 mm4 mm8 mmForventet levering 17. okt 1.05 kr/stk 210 kr/pk · 200 stk
    383228445 mm50 mm4 mm8 mmPå lager (16) 1.24 kr/stk 248 kr/pk · 200 stk
    383228644 mm50 mm4.5 mm9 mmPå lager (14) 1.55 kr/stk 310 kr/pk · 200 stk
    383228935 mm40 mm5 mm10 mmPå lager (73) 1.49 kr/stk 298 kr/pk · 200 stk
    383229044 mm50 mm5 mm10 mmPå lager (34) 1.66 kr/stk 332 kr/pk · 200 stk
    383229261 mm70 mm5 mm10 mmPå lager (70) 2.31 kr/stk 231 kr/pk · 100 stk

    Treskr 3.0X20 EZ SH PZ ETA elforzinket senkhode SPAX

    Treskrue TFX SPAX elforzinket er en høykvalitets skrue designet for effektiv og sikker festing i både tre og metall. Med sitt forsenkede hode og patentbeskyttede akslingsprofil, tilbyr denne skruen optimal innfesting uten behov for forboring.

    Fordeler og egenskaper

    • Forsenket hode for en jevn overflate.
    • Pozidriv (Z) krysspor for bedre grep og enklere innskruing.
    • Laget av settherdet stål for høy styrke og holdbarhet.
    • Elforzinket overflatebehandling for økt korrosjonsbeskyttelse.
    • Multiskalle for anvendelse i både tre og metallbeslag.
    • Patentbeskyttet akslingsprofil sikrer rask og skånsom innfesting.
    • 4CUT spiss eliminerer behovet for forboring og hindrer sprekkdannelse selv nær kantene.

    SPAX TFX treskrue er ideell for profesjonelle og gjør-det-selv-arbeidere som trenger en pålitelig løsning for montering av tre- og metallbeslag. Den unike 4CUT spissen gjør at skruen griper umiddelbart i materialet, noe som reduserer arbeidstiden og øker effektiviteten. Perfekt for prosjekter der presisjon og holdbarhet er avgjørende.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 200 Stk/2000 Stk/10000 Stk Materiale

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.55 kr
    /stk inkl. mva
    0.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 110 kr inkl. mva
    (88 kr eks. mva)