Artikkelnr: 1360050
| Art.nr | Nominell diameter | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|
| 1360050 | 2" (50) | Forventet levering 17. okt | 27.50 kr/stk 1 540 kr/pk · 56 stk |
|
| 1360051 | 2 1/2" (65) | Forventet levering 17. okt | 43.75 kr/stk 2 625 kr/pk · 60 stk |
|
| 1360052 | 3" (80) | Forventet levering 17. okt | 49.38 kr/stk 2 370.24 kr/pk · 48 stk |
|
| 1360053 | 6" (150) | Forventet levering 17. okt | 161.25 kr/stk 1 935 kr/pk · 12 stk |
|
| 1360054 | 10" (250) | Forventet levering 17. okt | 561.25 kr/stk 1 122.50 kr/pk · 2 stk |
|
| 1360055 | 12" (300) | Forventet levering 17. okt | 623.75 kr/stk 1 247.50 kr/pk · 2 stk |
|
| 1360073 | 1/2" (15) | Forventet levering 17. okt | 10.24 kr/stk 1 536 kr/pk · 150 stk |
|
| 1360074 | 1" (25) | Forventet levering 17. okt | 13.12 kr/stk 1 574.40 kr/pk · 120 stk |
|
| 1360075 | 1 1/4" (32) | Forventet levering 17. okt | 18.75 kr/stk 1 050 kr/pk · 56 stk |
|
| 1360076 | 1 1/2" (40) | Forventet levering 17. okt | 20.62 kr/stk 1 154.72 kr/pk · 56 stk |
|
| 1360879 | 4" (100) | Forventet levering 17. okt | 73.75 kr/stk 1 770 kr/pk · 24 stk |
|
| 1360880 | 5" (125) | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr/stk 2 370 kr/pk · 24 stk |
|
| 1360881 | 8" (200) | Forventet levering 17. okt | 261.25 kr/stk 1 567.50 kr/pk · 6 stk |
|
| 1360882 | 3/4" (20) | Forventet levering 17. okt | 11.32 kr/stk 1 358.40 kr/pk · 120 stk |
|
2" FCH Sprinklerklammer ELZ - fischer
Sprinklerklammer FCH fra fischer er en pålitelig løsning for feste av sprinklersystemer. Laget av elforzinket stål, gir disse klammene en solid og holdbar forankring for rør med en nominell diameter på 1/2" (15 mm).
Sprinklerklammer FCH er ideelle for bruk i både nye og eksisterende sprinklersystemer, og bidrar til en sikker og effektiv installasjon. Deres holdbarhet og enkle monteringsmetode gjør dem til et utmerket valg for både profesjonelle og DIY-entusiaster.