| Art.nr | Diameter | Skaftdiameter | Total lengde | Kuttelengde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 280503 | 2.5 mm | 2.5 mm | 57 mm | 30 mm | På lager (54) | 17.50 kr 14 kr eks. mva |
|
| 280504 | 3.0 mm | 3.0 mm | 61 mm | 33 mm | På lager (70) | 26.25 kr 21 kr eks. mva |
|
| 280506 | 3.5 mm | 3.5 mm | 70 mm | 39 mm | På lager (90) | 31.88 kr 25.50 kr eks. mva |
|
| 280507 | 4.0 mm | 4.0 mm | 75 mm | 43 mm | Forventet levering 2. okt | 35 kr 28 kr eks. mva |
|
| 280508 | 4.2 mm | 4.2 mm | 75 mm | 43 mm | På lager (25) | 28.75 kr 23 kr eks. mva |
|
| 280509 | 4.5 mm | 4.5 mm | 80 mm | 47 mm | På lager (88) | 23.75 kr 19 kr eks. mva |
|
| 280510 | 5.0 mm | 5.0 mm | 86 mm | 52 mm | På lager (302) | 43.75 kr 35 kr eks. mva |
|
| 280511 | 5.5 mm | 5.5 mm | 93 mm | 57 mm | På lager (19) | 42.50 kr 34 kr eks. mva |
|
| 280512 | 6.0 mm | 6.0 mm | 93 mm | 57 mm | På lager (45) | 58.75 kr 47 kr eks. mva |
|
| 280513 | 6.5 mm | 6.5 mm | 101 mm | 63 mm | På lager (34) | 51.25 kr 41 kr eks. mva |
|
| 280515 | 7.0 mm | 7.0 mm | 109 mm | 69 mm | På lager (80) | 61.88 kr 49.50 kr eks. mva |
|
| 280518 | 8.0 mm | 8.0 mm | 117 mm | 75 mm | På lager (74) | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 280519 | 8.5 mm | 8.5 mm | 117 mm | 75 mm | På lager (27) | 57.50 kr 46 kr eks. mva |
|
| 280520 | 9.0 mm | 9.0 mm | 125 mm | 81 mm | Forventet levering 15. okt | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 280522 | 10.0 mm | 10.0 mm | 133 mm | 87 mm | På lager (60) | 123.75 kr 99 kr eks. mva |
|
| 280524 | 10.5 mm | 10.5 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 280525 | 11.0 mm | 11.0 mm | 142 mm | 94 mm | Bestillingsvare | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 280527 | 12.0 mm | 12.0 mm | 151 mm | 101 mm | På lager (3) | 148.75 kr 119 kr eks. mva |
|
| 280529 | 13.0 mm | 13.0 mm | 151 mm | 101 mm | På lager (22) | 173.75 kr 139 kr eks. mva |
|
| 38517774 | 10.2 mm | 10.2 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 38517776 | 11.5 mm | 11.5 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 38517777 | 12.5 mm | 12.5 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 38517782 | 6.8 mm | 6.8 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 15. okt | 41.25 kr/stk 412.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 38517783 | 5.2 mm | 5.2 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 15. okt | 28.75 kr/stk 287.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 38517786 | 3.2 mm | 3.2 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 38517787 | 3.3 mm | 3.3 mm | 65 mm | 36 mm | På lager (130) | 18.75 kr 15 kr eks. mva |
|
| 38517790 | 1.5 mm | 1.5 mm | 40 mm | 18 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699129 | 12.6 mm | 12.6 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 173.75 kr/stk 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699131 | 2.1 mm | 2.1 mm | 49 mm | 24 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699132 | 10.6 mm | 10.6 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699133 | 2.2 mm | 2.2 mm | 53 mm | 27 mm | Forventet levering 15. okt | 15.62 kr/stk 156.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699137 | 2.4 mm | 2.4 mm | 57 mm | 30 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699141 | 2.3 mm | 2.3 mm | 53 mm | 27 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699143 | 13.2 mm | 13.2 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 223.75 kr 179 kr eks. mva |
|
| 46699146 | 10.4 mm | 10.4 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699147 | 10.7 mm | 10.7 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699150 | 13.5 mm | 13.5 mm | 160 mm | 108 mm | Forventet levering 15. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 46699151 | 10.25 mm | 10.25 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 98.75 kr/stk 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699152 | 10.75 mm | 10.75 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699154 | 12.3 mm | 12.3 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 161.25 kr/stk 806.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699158 | 9.9 mm | 9.9 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699159 | 10.3 mm | 10.3 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699160 | 12.4 mm | 12.4 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 161.25 kr/stk 806.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699161 | 1.7 mm | 1.7 mm | 43 mm | 20 mm | Forventet levering 15. okt | 21.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699175 | 4.9 mm | 4.9 mm | 86 mm | 52 mm | På lager (80) | 30 kr 24 kr eks. mva |
|
| 46699181 | 4.25 mm | 4.25 mm | 75 mm | 43 mm | Forventet levering 15. okt | 21.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699183 | 11.3 mm | 11.3 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699184 | 5.25 mm | 5.25 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 15. okt | 27.50 kr/stk 275 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699187 | 3.7 mm | 3.7 mm | 70 mm | 39 mm | Forventet levering 15. okt | 23.12 kr/stk 231.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699194 | 2.8 mm | 2.8 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699195 | 3.6 mm | 3.6 mm | 70 mm | 39 mm | Bestillingsvare | 23.12 kr/stk 231.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699196 | 2.6 mm | 2.6 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699200 | 11.25 mm | 11.25 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699202 | 11.8 mm | 11.8 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 148.75 kr/stk 743.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699206 | 5.8 mm | 5.8 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 15. okt | 36.25 kr/stk 362.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699207 | 5.9 mm | 5.9 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 15. okt | 36.25 kr/stk 362.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699210 | 3.75 mm | 3.75 mm | 70 mm | 39 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699212 | 5.75 mm | 5.75 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 15. okt | 37.50 kr/stk 375 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699213 | 2.75 mm | 2.75 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699215 | 1.75 mm | 1.75 mm | 46 mm | 22 mm | Bestillingsvare | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699216 | 1.8 mm | 1.8 mm | 46 mm | 22 mm | Forventet levering 15. okt | 18.75 kr/stk 187.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699218 | 2.7 mm | 2.7 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 15. okt | 20.62 kr/stk 206.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699219 | 4.1 mm | 4.1 mm | 75 mm | 43 mm | Forventet levering 15. okt | 21.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699237 | 5.7 mm | 5.7 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 15. okt | 37.50 kr/stk 375 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699240 | 3.25 mm | 3.25 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699242 | 3.4 mm | 3.4 mm | 70 mm | 39 mm | Bestillingsvare | 23.75 kr/stk 237.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699247 | 11.7 mm | 11.7 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699248 | 6.1 mm | 6.1 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 15. okt | 41.88 kr/stk 418.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699249 | 10.9 mm | 10.9 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699252 | 3.1 mm | 3.1 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 15. okt | 17.50 kr/stk 175 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699254 | 10.8 mm | 10.8 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699258 | 4.6 mm | 4.6 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 19. okt | 28.12 kr 22.50 kr eks. mva |
|
| 46699261 | 4.4 mm | 4.4 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 15. okt | 26.25 kr/stk 262.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699265 | 6.75 mm | 6.75 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 15. okt | 41.25 kr/stk 412.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699266 | 6.25 mm | 6.25 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 15. okt | 38.75 kr/stk 387.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699272 | 4.3 mm | 4.3 mm | 80 mm | 47 mm | Bestillingsvare | 28.12 kr/stk 281.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699275 | 5.6 mm | 5.6 mm | 93 mm | 57 mm | Bestillingsvare | 40.62 kr/stk 406.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699277 | 1.1 mm | 1.1 mm | 36 mm | 14 mm | Bestillingsvare | 24.38 kr/stk 243.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699278 | 1.3 mm | 1.3 mm | 38 mm | 16 mm | Forventet levering 15. okt | 22.50 kr/stk 225 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699279 | 1.9 mm | 1.9 mm | 46 mm | 22 mm | Forventet levering 15. okt | 18.75 kr/stk 187.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699281 | 5.4 mm | 5.4 mm | 93 mm | 57 mm | Bestillingsvare | 38.75 kr/stk 387.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699283 | 6.2 mm | 6.2 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 15. okt | 41.88 kr/stk 418.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699286 | 12.2 mm | 12.2 mm | 151 mm | 101 mm | Bestillingsvare | 186.25 kr/stk 931.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699289 | 11.6 mm | 11.6 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699302 | 4.8 mm | 4.8 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 15. okt | 28.75 kr/stk 287.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699309 | 5.3 mm | 5.3 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 15. okt | 36.25 kr/stk 362.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699311 | 11.4 mm | 11.4 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699313 | 12.1 mm | 12.1 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 15. okt | 211.25 kr 169 kr eks. mva |
|
| 46699317 | 4.75 mm | 4.75 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 15. okt | 23.12 kr/stk 231.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699318 | 3.9 mm | 3.9 mm | 75 mm | 43 mm | Bestillingsvare | 23.75 kr/stk 237.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699320 | 11.2 mm | 11.2 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699325 | 1.0 mm | 1.0 mm | 34 mm | 12 mm | På lager (4) | 24.38 kr 19.50 kr eks. mva |
|
| 46699328 | 11.9 mm | 11.9 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 15. okt | 148.75 kr/stk 743.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 46699330 | 7.2 mm | 7.2 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 15. okt | 61.25 kr/stk 612.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699333 | 6.4 mm | 6.4 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 15. okt | 44.38 kr/stk 443.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699336 | 4.7 mm | 4.7 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 15. okt | 26.25 kr/stk 262.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699338 | 1.6 mm | 1.6 mm | 43 mm | 20 mm | Forventet levering 15. okt | 21.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699342 | 6.3 mm | 6.3 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 15. okt | 43.75 kr/stk 437.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699344 | 7.1 mm | 7.1 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 15. okt | 61.25 kr/stk 612.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 46699347 | 1.4 mm | 1.4 mm | 40 mm | 18 mm | Bestillingsvare | 23.75 kr/stk 237.50 kr/pk · 10 stk |
|
Spiralbor 001-1013 HSS Izar 2.50mm
Spiralbor Izar 1013, HSS fra IZAR er et pålitelig verktøy designet for presise og effektive borearbeider. Dette boret er ideelt for vanlige boreoppgaver og passer perfekt for både profesjonelle og hobbybrukere.
Spiralbor Izar 1013, HSS er ideelt for bruk i verksteder, industriell produksjon og byggeprosjekter hvor presisjon og pålitelighet er avgjørende. Dette boret gir jevne resultater og er et essensielt verktøy for enhver verktøykasse.