| Art.nr | Diameter | Skaftdiameter | Total lengde | Kuttelengde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50273457 | 13.00 mm | 13.00 mm | 205 mm | 134 mm | Forventet levering 17. okt | 686.25 kr 549 kr eks. mva |
|
| 50273742 | 5.50 mm | 5.50 mm | 139 mm | 91 mm | Forventet levering 17. okt | 173.75 kr 139 kr eks. mva |
|
| 50273757 | 5.00 mm | 5.00 mm | 132 mm | 87 mm | På lager (4) | 141.25 kr/stk 1 412.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273766 | 7.00 mm | 7.00 mm | 156 mm | 102 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50273845 | 6.00 mm | 6.00 mm | 139 mm | 91 mm | Forventet levering 17. okt | 148.75 kr/stk 1 487.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273847 | 6.80 mm | 6.80 mm | 156 mm | 102 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50273856 | 8.00 mm | 8.00 mm | 165 mm | 109 mm | Forventet levering 17. okt | 223.75 kr/stk 1 118.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 50273865 | 7.50 mm | 7.50 mm | 156 mm | 102 mm | Forventet levering 17. okt | 211.25 kr/stk 1 056.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 50273869 | 5.75 mm | 5.75 mm | 139 mm | 91 mm | Forventet levering 17. okt | 173.75 kr 139 kr eks. mva |
|
| 50273879 | 6.50 mm | 6.50 mm | 148 mm | 97 mm | Forventet levering 17. okt | 173.75 kr/stk 868.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 50273886 | 3.00 mm | 3.00 mm | 100 mm | 66 mm | Forventet levering 17. okt | 73.75 kr/stk 737.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273888 | 6.75 mm | 6.75 mm | 156 mm | 102 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50273896 | 8.50 mm | 8.50 mm | 165 mm | 109 mm | Forventet levering 17. okt | 273.75 kr 219 kr eks. mva |
|
| 50273898 | 8.60 mm | 8.60 mm | 175 mm | 115 mm | Forventet levering 17. okt | 373.75 kr 299 kr eks. mva |
|
| 50273900 | 2.50 mm | 2.50 mm | 95 mm | 62 mm | Forventet levering 17. okt | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 50273934 | 3.10 mm | 3.10 mm | 106 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50273935 | 3.20 mm | 3.20 mm | 106 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50273956 | 9.00 mm | 9.00 mm | 175 mm | 115 mm | Forventet levering 17. okt | 298.75 kr 239 kr eks. mva |
|
| 50273961 | 2.00 mm | 2.00 mm | 85 mm | 56 mm | Forventet levering 22. okt | 103.75 kr/stk 1 037.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274015 | 3.30 mm | 3.30 mm | 106 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50274032 | 3.25 mm | 3.25 mm | 106 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50274125 | 3.50 mm | 3.50 mm | 112 mm | 73 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50274156 | 3.70 mm | 3.70 mm | 112 mm | 73 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr 99 kr eks. mva |
|
| 50274243 | 4.25 mm | 4.25 mm | 119 mm | 78 mm | Forventet levering 17. okt | 111.25 kr 89 kr eks. mva |
|
| 50274275 | 4.75 mm | 4.75 mm | 126 mm | 82 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr 99 kr eks. mva |
|
| 50274296 | 4.20 mm | 4.20 mm | 119 mm | 78 mm | Forventet levering 17. okt | 111.25 kr 89 kr eks. mva |
|
| 50274367 | 3.75 mm | 3.75 mm | 112 mm | 73 mm | Forventet levering 17. okt | 111.25 kr 89 kr eks. mva |
|
| 50274387 | 4.50 mm | 4.50 mm | 126 mm | 82 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr 99 kr eks. mva |
|
| 50274475 | 4.00 mm | 4.00 mm | 119 mm | 78 mm | Bestillingsvare | 115 kr/stk 1 150 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274483 | 5.25 mm | 5.25 mm | 132 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr/stk 1 237.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274759 | 11.50 mm | 11.50 mm | 195 mm | 128 mm | Forventet levering 17. okt | 498.75 kr 399 kr eks. mva |
|
| 50274772 | 12.00 mm | 12.00 mm | 205 mm | 134 mm | Forventet levering 17. okt | 561.25 kr 449 kr eks. mva |
|
| 50274802 | 9.50 mm | 9.50 mm | 175 mm | 115 mm | Forventet levering 17. okt | 311.25 kr 249 kr eks. mva |
|
| 50274812 | 10.25 mm | 10.25 mm | 184 mm | 121 mm | Forventet levering 17. okt | 498.75 kr 399 kr eks. mva |
|
| 50274818 | 10.00 mm | 10.00 mm | 184 mm | 121 mm | Forventet levering 17. okt | 298.75 kr/stk 1 493.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 50274904 | 11.00 mm | 11.00 mm | 195 mm | 128 mm | Forventet levering 17. okt | 498.75 kr 399 kr eks. mva |
|
| 50274963 | 10.20 mm | 10.20 mm | 184 mm | 121 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr 349 kr eks. mva |
|
| 50275037 | 10.50 mm | 10.50 mm | 184 mm | 121 mm | Forventet levering 17. okt | 436.25 kr 349 kr eks. mva |
|
| 50275044 | 12.50 mm | 12.50 mm | 205 mm | 134 mm | Forventet levering 17. okt | 623.75 kr 499 kr eks. mva |
|
| 50425460 | 4.10 mm | 4.10 mm | 119 mm | 78 mm | Forventet levering 17. okt | 111.25 kr 89 kr eks. mva |
|
Spiralbor 1036 HSSE Izar 13.00mm
Spiralbor 1036 HSSE Izar er et høykvalitetsbor laget for presisjonsboring i krevende materialer. Dette boret er ideelt for profesjonelle håndverkere og industrien som trenger pålitelig ytelse i stål og rustfritt stål.
Spiralbor 1036 HSSE Izar er ideelt for profesjonelle som arbeider med harde metaller og trenger et pålitelig verktøy for presisjonsarbeid. Med sin slitesterke konstruksjon og evne til å håndtere ulike materialer, er dette boret et uunnværlig verktøy i enhver verktøykasse.