| Art.nr | Diameter | Total lengde | Kuttelengde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50273345 | 1.25 mm | 38 mm | 16 mm | Forventet levering 17. okt | 60 kr 48 kr eks. mva |
|
| 50273387 | 1.50 mm | 40 mm | 18 mm | Bestillingsvare | 48.12 kr 38.50 kr eks. mva |
|
| 50273627 | 1.00 mm | 24 mm | 12 mm | Bestillingsvare | 50.62 kr 40.50 kr eks. mva |
|
| 50273750 | 8.00 mm | 117 mm | 75 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr/stk 987.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273756 | 13.00 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 17. okt | 323.75 kr 259 kr eks. mva |
|
| 50273779 | 6.50 mm | 101 mm | 63 mm | Bestillingsvare | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 50273833 | 7.00 mm | 109 mm | 69 mm | Bestillingsvare | 100 kr/stk 1 000 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273836 | 12.00 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 17. okt | 286.25 kr 229 kr eks. mva |
|
| 50273852 | 8.25 mm | 117 mm | 75 mm | Forventet levering 17. okt | 148.75 kr 119 kr eks. mva |
|
| 50273858 | 3.75 mm | 70 mm | 39 mm | Bestillingsvare | 68.75 kr/stk 687.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273862 | 7.50 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 86.25 kr/stk 862.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273875 | 6.80 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 86.25 kr/stk 862.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273885 | 7.25 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr 99 kr eks. mva |
|
| 50273904 | 2.00 mm | 49 mm | 24 mm | Bestillingsvare | 48.12 kr 38.50 kr eks. mva |
|
| 50273906 | 12.50 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 17. okt | 311.25 kr 249 kr eks. mva |
|
| 50273912 | 8.50 mm | 117 mm | 75 mm | Forventet levering 17. okt | 111.25 kr/stk 556.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 50273915 | 3.50 mm | 70 mm | 39 mm | Forventet levering 17. okt | 37.50 kr/stk 375 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273931 | 10.50 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50273940 | 9.00 mm | 125 mm | 81 mm | Forventet levering 17. okt | 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 50273942 | 2.25 mm | 53 mm | 27 mm | Forventet levering 17. okt | 38.12 kr/stk 381.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273953 | 2.50 mm | 57 mm | 30 mm | Forventet levering 17. okt | 31.25 kr/stk 312.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50273965 | 2.75 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 17. okt | 38.12 kr/stk 381.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274021 | 4.00 mm | 75 mm | 43 mm | Bestillingsvare | 56.25 kr 45 kr eks. mva |
|
| 50274043 | 3.20 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 17. okt | 52.50 kr 42 kr eks. mva |
|
| 50274057 | 10.25 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 273.75 kr 219 kr eks. mva |
|
| 50274118 | 3.00 mm | 61 mm | 33 mm | Forventet levering 17. okt | 42.50 kr 34 kr eks. mva |
|
| 50274123 | 4.20 mm | 75 mm | 43 mm | Forventet levering 17. okt | 44.38 kr/stk 443.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274127 | 4.25 mm | 75 mm | 43 mm | Forventet levering 17. okt | 44.38 kr/stk 443.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274147 | 5.50 mm | 93 mm | 57 mm | Bestillingsvare | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 50274172 | 9.50 mm | 125 mm | 81 mm | Forventet levering 17. okt | 161.25 kr 129 kr eks. mva |
|
| 50274199 | 6.00 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 17. okt | 61.25 kr/stk 612.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274252 | 3.30 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 17. okt | 37.50 kr/stk 375 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274265 | 5.25 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 17. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 50274285 | 10.00 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 173.75 kr 139 kr eks. mva |
|
| 50274290 | 4.75 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 17. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 50274300 | 5.75 mm | 93 mm | 57 mm | Forventet levering 17. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 50274344 | 4.50 mm | 80 mm | 47 mm | Forventet levering 17. okt | 44.38 kr/stk 443.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274389 | 5.00 mm | 86 mm | 52 mm | På lager (10) | 73.44 kr/stk 734.40 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274417 | 11.00 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50274422 | 5.20 mm | 86 mm | 52 mm | Forventet levering 17. okt | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 50274447 | 3.25 mm | 65 mm | 36 mm | Forventet levering 17. okt | 37.50 kr/stk 375 kr/pk · 10 stk |
|
| 50274456 | 11.50 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 22. okt | 286.25 kr 229 kr eks. mva |
|
| 50274471 | 6.75 mm | 109 mm | 69 mm | Forventet levering 17. okt | 98.75 kr 79 kr eks. mva |
|
| 50274481 | 6.25 mm | 101 mm | 63 mm | Forventet levering 17. okt | 86.25 kr 69 kr eks. mva |
|
| 50424330 | 10.75 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 17. okt | 298.75 kr 239 kr eks. mva |
|
| 50424454 | 7.75 mm | 117 mm | 75 mm | Forventet levering 17. okt | 148.75 kr 119 kr eks. mva |
|
| 50424488 | 12.25 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 17. okt | 361.25 kr 289 kr eks. mva |
|
| 50424558 | 12.75 mm | 151 mm | 101 mm | Forventet levering 17. okt | 373.75 kr 299 kr eks. mva |
|
| 50424614 | 8.75 mm | 125 mm | 81 mm | Forventet levering 17. okt | 186.25 kr 149 kr eks. mva |
|
| 50424819 | 9.25 mm | 125 mm | 81 mm | Forventet levering 17. okt | 198.75 kr 159 kr eks. mva |
|
| 50424851 | 1.75 mm | 46 mm | 22 mm | Forventet levering 17. okt | 60 kr 48 kr eks. mva |
|
| 50424978 | 14.00 mm | 160 mm | 108 mm | Forventet levering 17. okt | 348.75 kr 279 kr eks. mva |
|
| 50425064 | 9.75 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50425129 | 10.20 mm | 133 mm | 87 mm | Forventet levering 17. okt | 236.25 kr 189 kr eks. mva |
|
| 50425229 | 11.25 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 17. okt | 323.75 kr 259 kr eks. mva |
|
| 50425436 | 11.75 mm | 142 mm | 94 mm | Forventet levering 17. okt | 336.25 kr 269 kr eks. mva |
|
Spiralbor 1021 HSSE Izar 1.25mm
Spiralbor 1021 HSSE Izar fra IZAR er et kort bor med sylindrisk skaft, designet for optimal ytelse og holdbarhet. Dette boret er ideelt for presisjonsboring i en rekke metaller takket være sin koboltlegering og spesialdesignede egenskaper.
Spiralbor 1021 HSSE Izar er ideelt for profesjonelle som arbeider med ulike metaller og krever presisjon og holdbarhet. Det er spesielt nyttig i situasjoner hvor håndøvelser brukes, og dets design sikrer effektiv sponfjerning og presis sentrering, noe som gjør det til et uunnværlig verktøy i verktøykassen.