SKU 326297 main (syncimg k=3014d7999ede)
SKU 615532 main (syncimg k=e94b88e1ec5b)
SKU 615540 main (syncimg k=249e14019afa)
SKU 615540 extra (syncimg k=d3d968fce490)

Spikerplugg fischer N

Artikkelnr: 326297

346 kr
/stk inkl. mva
276.80 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 50 stk = 17 300 kr inkl. mva
(13 840 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 17,300.00 kr
SKU 326297 main (syncimg k=3014d7999ede)

Spikerplugg fischer N

346.00 kr

Spikerplugg fischer N

346.00 kr
Variant: 326297

    Velg variant 20 alternativer

    Viser 20 av 20
    Art.nrPlugg lengdeMonteringstykkelseLengdeDiameter på borehullSkrue diameterLager Pris
    326297––100 mm10 mm7 mmForventet levering 15. okt 346 kr/stk 17 300 kr/pk · 50 stk
    326298––135 mm10 mm7 mmForventet levering 15. okt 460 kr/stk 23 000 kr/pk · 50 stk
    615532170 mm110 mm160 mm10 mm7 mmForventet levering 21. okt 12.50 kr/stk 625 kr/pk · 50 stk
    61554040 mm10 mm35 mm4 mm2.5 mmPå lager (5) 1.60 kr/stk 160 kr/pk · 100 stk
    61554138 mm5 mm30 mm5 mm3.5 mmPå lager (76) 1.35 kr/stk 135 kr/pk · 100 stk
    61554238 mm5 mm30 mm5 mm3.5 mmForventet levering 15. okt 5.09 kr/stk 509 kr/pk · 100 stk
    61554348 mm15 mm40 mm5 mm3.5 mmPå lager (37) 1.62 kr/stk 162 kr/pk · 100 stk
    61554758 mm25 mm50 mm5 mm3.5 mmPå lager (33) 1.73 kr/stk 173 kr/pk · 100 stk
    61555048 mm10 mm40 mm6 mm4 mmPå lager (41) 2.08 kr/stk 104 kr/pk · 50 stk
    61555164 mm30 mm60 mm6 mm4 mmPå lager (20) 2.25 kr/stk 112.50 kr/pk · 50 stk
    61555288 mm50 mm80 mm6 mm4 mmForventet levering 8. okt 3.12 kr/stk 156 kr/pk · 50 stk
    615553105 mm60 mm100 mm8 mm5 mmPå lager (30) 4.22 kr/stk 211 kr/pk · 50 stk
    615554125 mm80 mm120 mm8 mm5 mmForventet levering 8. okt 4.75 kr/stk 237.50 kr/pk · 50 stk
    61555565 mm20 mm60 mm8 mm5 mmPå lager (18) 3.38 kr/stk 169 kr/pk · 50 stk
    61555685 mm40 mm80 mm8 mm5 mmPå lager (17) 3.70 kr/stk 185 kr/pk · 50 stk
    61555748 mm10 mm40 mm6 mm4 mmForventet levering 10. okt 6.21 kr/stk 310.50 kr/pk · 50 stk
    61555864 mm30 mm60 mm6 mm4 mmForventet levering 15. okt 7.38 kr/stk 369 kr/pk · 50 stk
    61555985 mm40 mm80 mm8 mm5 mmForventet levering 15. okt 11.75 kr/stk 587.50 kr/pk · 50 stk
    615560105 mm60 mm100 mm8 mm5 mmForventet levering 15. okt 13.75 kr/stk 687.50 kr/pk · 50 stk
    61556165 mm20 mm60 mm8 mm5 mmForventet levering 15. okt 8.66 kr/stk 433 kr/pk · 50 stk

    Spikerplugg fischer N er en praktisk og effektiv festeløsning med formontert "spiker", ideell for bruk i massive byggematerialer som betong og naturstein. Denne pluggen sikrer en rask og sikker montering av diverse komponenter i byggeprosjekter.

    Fordeler og egenskaper

    • Formontert spiker for enkel og rask installasjon.
    • Egnet for massive materialer som betong og naturstein.
    • Fleksibel anvendelse for trelekter og rammer.
    • Perfekt for montering av tak-, vegg- og pussprofiler.
    • Kan brukes til å feste lister og veggvinkler.
    • Ideell for kabelkanaler og andre installasjoner.
    • Pålitelig festemekanisme som sikrer langvarig holdbarhet.

    Spikerplugg fischer N er et utmerket valg for håndverkere og entreprenører som arbeider med krevende materialer. Med sin allsidighet og brukervennlighet, er den perfekt for både små og store byggeprosjekter, og sikrer et profesjonelt resultat hver gang.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 50 Stk/50 Stk/250 Stk Diameter på borehull

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    1.35 kr
    /stk inkl. mva
    1.08 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 67.50 kr inkl. mva
    (54 kr eks. mva)