Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket
Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket

Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket

Artikkelnr: 71095082

17.50 kr
/stk inkl. mva
14 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 50 stk = 875 kr inkl. mva
(700 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 875.00 kr
Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket

Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket

17.50 kr

Sikkerhetsanker fischer FAZ II Plus elforzinket

17.50 kr
Variant: M8x95

    Velg variant 11 alternativer

    Viser 11 av 11
    Art.nrMin. borehullsdybdeGWP-tot (A1-A3)GjengelengdeLengdeGjengemålLager Pris
    7109508288–58958Forventet levering 15. okt 17.50 kr/stk 875 kr/pk · 50 stk
    71095087108–781158På lager (4) 18.75 kr/stk 937.50 kr/pk · 50 stk
    71095091105–7311510På lager (1) 24.38 kr/stk 609.50 kr/pk · 25 stk
    71095093139–10115012Forventet levering 15. okt 33.12 kr/stk 662.40 kr/pk · 20 stk
    7109509785–539510På lager (3) 21.25 kr/stk 1 062.50 kr/pk · 50 stk
    71095099133–8414816Forventet levering 15. okt 60.62 kr/stk 606.20 kr/pk · 10 stk
    71095103119–8113012På lager (14) 31.25 kr/stk 625 kr/pk · 20 stk
    71095107113–6412816Forventet levering 22. okt 58.12 kr/stk 581.20 kr/pk · 10 stk
    7110133968–38758På lager (3) 16.25 kr/stk 812.50 kr/pk · 50 stk
    71314382190–8420220På lager (2) 136.25 kr/stk 681.25 kr/pk · 5 stk
    71314391160–5417220På lager (42) 123.75 kr/stk 618.75 kr/pk · 5 stk

    Sikkerhetsanker 8/30 EZ elforzinket FAZII Plus fischer

    fischer sikkerhetsanker FAZ II Plus elforzinket er et robust stålanker designet for å møte de høyeste kravene innen strekkfasthet og allsidighet. Dette ankeret gir sikker forankring i risset betong for tunge belastninger, og egner seg godt for både statiske og dynamiske applikasjoner.

    Fordeler og egenskaper

    • Høy strekkfasthet for maksimal sikkerhet.
    • Bredt spekter av bruksområder, inkludert statiske og dynamiske applikasjoner.
    • Rask og enkel installasjon uten behov for hullrengjøring (M8-M24).
    • Velprøvd ekspansjonsklips som sikrer belastningsoverføring til betongen.
    • Høy bæreevne som muliggjør umiddelbar bruk etter installasjon.
    • Ideell for forankring av rekkverk, kabelbakker og konsoller.
    • Egnet for dynamiske belastninger som heisplattformer, transportbånd og pumper.

    fischer FAZ II Plus er ideelt for profesjonelle som trenger pålitelig og effektiv forankring i krevende miljøer. Med sin enkle installasjon og høye ytelse, er dette stålankeret et utmerket valg for prosjekter som krever både statisk og dynamisk belastningshåndtering. Perfekt for bruk i byggeprosjekter hvor sikkerhet og holdbarhet er avgjørende.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 50 Stk/250 Stk/40000 Stk Gjengemål metrisk (M.).

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    16.25 kr
    /stk inkl. mva
    13 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 50 stk = Fra 812.50 kr inkl. mva
    (650 kr eks. mva)