Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri

Multivern Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri

Artikkelnr: 10192504

35.62 kr
/stk inkl. mva
28.50 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 25 stk = 890.50 kr inkl. mva
(712.40 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 890.50 kr
Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri

Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri

35.62 kr

Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri

35.62 kr
Variant: M12x150

    Velg variant 23 alternativer

    Viser 23 av 23
    Art.nrLengdeGjengemålFastnøkkelbreddeHodehøydeGjengestigningLager Pris
    10192504150 mm1219 mm7.5 mm1.75 mmForventet levering 15. okt 35.62 kr/stk 890.50 kr/pk · 25 stk
    12821716 mm610 mm4.0 mm1.0 mmPå lager (24) 0.93 kr/stk 186 kr/pk · 200 stk
    12822216 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (1) 2.31 kr/stk 462 kr/pk · 200 stk
    18457220 mm610 mm4.0 mm1.0 mmPå lager (3) 1.02 kr/stk 204 kr/pk · 200 stk
    18457420 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (28) 1.74 kr/stk 348 kr/pk · 200 stk
    18457925 mm1017 mm6.4 mm1.5 mmPå lager (2) 3.60 kr/stk 360 kr/pk · 100 stk
    18458530 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (1) 2.42 kr/stk 242 kr/pk · 100 stk
    27120425 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (3) 2.30 kr/stk 230 kr/pk · 100 stk
    27120730 mm1017 mm6.4 mm1.5 mmPå lager (22) 3.74 kr/stk 374 kr/pk · 100 stk
    27120940 mm1017 mm6.4 mm1.5 mmPå lager (22) 4.75 kr/stk 475 kr/pk · 100 stk
    29216720 mm1017 mm6.4 mm1.5 mmPå lager (7) 3.21 kr/stk 321 kr/pk · 100 stk
    30103445 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (11) 3.04 kr/stk 304 kr/pk · 100 stk
    30112235 mm813 mm5.3 mm1.25 mmPå lager (15) 2.56 kr/stk 256 kr/pk · 100 stk
    36113330 mm610 mm4.0 mm1.0 mmPå lager (11) 1.85 kr/stk 370 kr/pk · 200 stk
    36113920 mm1219 mm7.5 mm1.75 mmForventet levering 15. okt 7.20 kr/stk 720 kr/pk · 100 stk
    36114040 mm1219 mm7.5 mm1.75 mmForventet levering 3. okt 8.90 kr/stk 890 kr/pk · 100 stk
    36114250 mm1624 mm10.0 mm2.0 mmForventet levering 14. okt 10.21 kr/stk 255.25 kr/pk · 25 stk
    476883120 mm1624 mm10.0 mm2.0 mmPå lager (21) 30 kr/stk 750 kr/pk · 25 stk
    6031415650 mm813 mm5.3 mm–Bestillingsvare 2.20 kr/stk 220 kr/pk · 100 stk
    6031416150 mm1219 mm7.5 mm–På lager (6) 6.65 kr/stk 332.50 kr/pk · 50 stk
    6031416660 mm1219 mm7.5 mm–På lager (17) 7.48 kr/stk 374 kr/pk · 50 stk
    6031416850 mm1017 mm6.4 mm–På lager (90) 3.73 kr/stk 186.50 kr/pk · 50 stk
    75751160 mm1624 mm10.0 mm–På lager (39) 10.78 kr/stk 269.50 kr/pk · 25 stk

    6kt.skr 12X150 A2-70 D933 rustfri helgjenget

    Sekskantskrue DIN 933 helgjenget A2 Rustfri er en robust og pålitelig festekomponent designet for krevende miljøer. Den er ideell for bruk i konstruksjoner der korrosjonsbestandighet er avgjørende.

    Fordeler og egenskaper

    • Produsert i rustfritt stål av A2-kvalitet for utmerket korrosjonsmotstand.
    • Helgjenget design gir maksimal grep og sikkerhet i festemidler.
    • Oppfyller DIN 933-standardene for pålitelighet og kvalitet.
    • Egnet for bruk i både innendørs og utendørs applikasjoner.
    • Sekskantet hode for enkel montering med standard verktøy.
    • Tilbyr sterk og holdbar festing i ulike materialer.
    • Ideell for prosjekter som krever høy presisjon og holdbarhet.

    Den sekskantskruen er et ideelt valg for byggeprosjekter, både i industriell og privat sektor, hvor korrosjonsbestandighet er viktig. Den er spesielt nyttig i maritime miljøer, utendørs konstruksjoner og andre områder hvor pålitelig festing er nødvendig. Med sin helgjenget design gir den sikkerhet og stabilitet i enhver installasjon.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 25 Stk Gjengemål metrisk (M.).

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.93 kr
    /stk inkl. mva
    0.74 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 25 stk = Fra 23.25 kr inkl. mva
    (18.60 kr eks. mva)