Artikkelnr: 1360040
| Art.nr | Nominell diameter | Dimensjon | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1360040 | 1/2" (15) | 22 mm | Forventet levering 21. okt | 55.63 kr/stk 1 947.05 kr/pk · 35 stk |
|
| 1360041 | 3/4" (20) | 28 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 1 837.50 kr/pk · 30 stk |
|
| 1360042 | 1" (25) | 34 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360043 | 1 1/4" (32) | 43 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360044 | 1 1/2" (40) | 49 mm | Forventet levering 21. okt | 50 kr/stk 1 250 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360045 | 2" (50) | 62 mm | Forventet levering 21. okt | 73.75 kr/stk 1 843.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360046 | 3" (80) | 91 mm | Forventet levering 21. okt | 111.25 kr/stk 2 225 kr/pk · 20 stk |
|
| 1360047 | 4" (100) | 116 mm | Forventet levering 21. okt | 161.25 kr/stk 1 935 kr/pk · 12 stk |
|
| 1360048 | 6" (150) | 171 mm | Forventet levering 21. okt | 298.75 kr/stk 2 390 kr/pk · 8 stk |
|
| 1360049 | 8" (200) | 223 mm | Forventet levering 21. okt | 686.25 kr/stk 2 745 kr/pk · 4 stk |
|
1/2" RCWR Rørklammer ELZ - 2 skruer fischer
Rørklammer RCWR u/dempegummi fra fischer er et pålitelig og robust festemiddel designet for effektiv montering av rør. Dette klippet er ideelt for både industrielle og byggetekniske applikasjoner, og gir en sikker og stabil løsning for rørføring.
Rørklammer RCWR er perfekt for rørinstallasjoner i både bolig- og industribygg, og sikrer at rørene holdes på plass under drift. Med sin solide konstruksjon og korrosjonsbeskyttelse, er dette klippet en ideell løsning for langvarig og sikker rørføring.