Artikkelnr: 1359686
| Art.nr | Høyde | Utvendig rørdiameter | Bredde | Nominell diameter | Tykkelse | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359686 | 41 mm | 15-19 mm | 62 mm | 3/8" (10) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 24.38 kr/stk 2 438 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359687 | 46 mm | 20-24 mm | 68 mm | 1/2" (15) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 27.50 kr/stk 2 750 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359688 | 52 mm | 25-30 mm | 75 mm | 3/4" (20) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 28.75 kr/stk 2 875 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359689 | 59 mm | 32-37 mm | 80 mm | 1" (25) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 31.88 kr/stk 3 188 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359690 | 67 mm | 40-45 mm | 90 mm | 1 1/4" (32) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 40 kr/stk 2 000 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359691 | 75 mm | 48-53 mm | 97 mm | 1 1/2" (40) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 42.50 kr/stk 2 125 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359692 | 81 mm | 54-59 mm | 104 mm | – | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 57.50 kr/stk 2 875 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359693 | 86 mm | 60-64 mm | 110 mm | 2" (50) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 56.88 kr/stk 2 844 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359694 | 95 mm | 68-73 mm | 122 mm | – | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 73.75 kr/stk 1 843.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 1359695 | 100 mm | 74-78 mm | 130 mm | 3" (80) | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 86.25 kr/stk 2 156.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1359696 | 108 mm | 80-86 mm | 130 mm | – | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 98.75 kr/stk 2 468.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 1359697 | 114 mm | 89-92 mm | 141 mm | 4" (100) | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 148.75 kr/stk 3 718.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 1359698 | 125 mm | 95-103 mm | 156 mm | 5" (125) | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1359699 | 140 mm | 102-116 mm | 172 mm | – | 2.0 mm | Forventet levering 21. okt | 98.75 kr/stk 1 975 kr/pk · 20 stk |
|
| 1359700 | 174 mm | 133-141 mm | 198 mm | – | 2.5 mm | Forventet levering 21. okt | 186.25 kr/stk 1 862.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1359845 | 201 mm | 159-168 mm | 226 mm | – | 2.5 mm | Forventet levering 21. okt | 211.25 kr/stk 1 690 kr/pk · 8 stk |
|
15-19 FRSH Rørklamme Silikon ELZ - fischer
Rørklammer FRSH med silikondempegummi fra fischer er en pålitelig løsning for fastgjøring av rør i ulike installasjoner. Disse klammene er designet for å sikre stabilitet og redusere vibrasjoner, noe som gjør dem ideelle for både industrielt og privat bruk.
Rørklammer FRSH er ideelle for bruk i rørinstallasjoner innen både bygg og industri, og bidrar til en trygg og stabil montering. Med sin robuste konstruksjon og dempingsegenskaper er disse klammene perfekt for prosjekter hvor kvalitet og pålitelighet er avgjørende.