Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer
Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer
Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer

Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer

Artikkelnr: 1359998

52.50 kr
/stk inkl. mva
42 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 100 stk = 5 250 kr inkl. mva
(4 200 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 5,250.00 kr
Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer

Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer

52.50 kr

Rørklammer FRS m/dempegummi, A4 syrefast, fischer

52.50 kr
Variant: 3/8" M8/10

    Velg variant 30 alternativer

    Viser 25 av 30
    Art.nrBreddeHøydeUtvendig rørdiameterNominell diameterTykkelseLager Pris
    1359998––15-19 mm3/8" (10)1.25 mmForventet levering 21. okt 52.50 kr/stk 5 250 kr/pk · 100 stk
    1359999––20-23 mm1/2" (15)1.25 mmForventet levering 21. okt 52.50 kr/stk 5 250 kr/pk · 100 stk
    1360000––25-30 mm3/4" (20)1.25 mmForventet levering 21. okt 52.50 kr/stk 5 250 kr/pk · 100 stk
    1360001––31-38 mm1" (25)1.25 mmForventet levering 21. okt 53.75 kr/stk 5 375 kr/pk · 100 stk
    1360002––40-45 mm1 1/4" (32)1.25 mmPå lager (37) 86.25 kr 69 kr eks. mva
    1360003––48-53 mm1 1/2" (40)1.25 mmPå lager (66) 86.25 kr 69 kr eks. mva
    1360004104 mm80 mm54-59 mm2" (50)1.25 mmPå lager (135) 98.75 kr 79 kr eks. mva
    1360005––60-64 mm2" (50)1.25 mmForventet levering 21. okt 62.50 kr/stk 3 125 kr/pk · 50 stk
    1360006119 mm92 mm67-71 mm–1.25 mmForventet levering 21. okt 111.25 kr/stk 2 781.25 kr/pk · 25 stk
    1360007130 mm99 mm72-78 mm2 1/2" (65)1.5 mmPå lager (81) 148.75 kr 119 kr eks. mva
    1360008––87-92 mm3" (80)1.5 mmPå lager (44) 173.23 kr 138.58 kr eks. mva
    1360009149 mm130 mm95-103 mm–2.0 mmForventet levering 21. okt 136.25 kr/stk 3 406.25 kr/pk · 25 stk
    1360010––102-116 mm4" (100)2.0 mmPå lager (7) 161.25 kr 129 kr eks. mva
    136054162 mm40 mm15-19 mm3/8" (10)1.2 mmPå lager (232) 73.75 kr 59 kr eks. mva
    136054268 mm45 mm20-24 mm1/2" (15)1.2 mmForventet levering 15. okt 98.75 kr 79 kr eks. mva
    136054375 mm52 mm25-30 mm3/4" (20)1.2 mmPå lager (7) 80.23 kr/stk 2 005.75 kr/pk · 25 stk
    136054480 mm60 mm31-38 mm1" (25)1.2 mmBestillingsvare 90 kr/stk 2 250 kr/pk · 25 stk
    136054590 mm67 mm40-46 mm1 1/4" (32)1.2 mmPå lager (3) 86.25 kr 69 kr eks. mva
    136054697 mm75 mm48-54 mm1 1/2" (40)1.2 mmForventet levering 15. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    1360547104 mm80 mm54-58 mm1 1/2" (40)1.2 mmBestillingsvare 73.75 kr/stk 1 843.75 kr/pk · 25 stk
    1360548110 mm85 mm60-64 mm2" (50)1.2 mmBestillingsvare 98.75 kr 79 kr eks. mva
    1360549119 mm92 mm67-71 mm–1.2 mmPå lager (30) 173.75 kr 139 kr eks. mva
    1360550130 mm99 mm72-78 mm2 1/2" (65)1.5 mmBestillingsvare 136.25 kr/stk 1 362.50 kr/pk · 10 stk
    1360551132 mm107 mm81-86 mm–1.5 mmPå lager (969) 198.75 kr 159 kr eks. mva
    1360552144 mm113 mm87-92 mm3" (80)1.5 mmForventet levering 15. okt 173.75 kr 139 kr eks. mva
    1360553156 mm124 mm95-103 mm–1.5 mmPå lager (31) 223.75 kr 179 kr eks. mva
    1360554172 mm138 mm102-116 mm4" (100)2.0 mmBestillingsvare 222.50 kr/stk 2 225 kr/pk · 10 stk
    1360555192 mm149 mm121-127 mm–2.0 mmPå lager (106) 361.25 kr 289 kr eks. mva
    1360556198 mm163 mm133-141 mm5" (125)2.0 mmPå lager (38) 298.75 kr 239 kr eks. mva
    1360557218 mm191 mm159-168 mm6" (150)2.0 mmPå lager (86) 336.25 kr 269 kr eks. mva

    3/8" FRS Rørklammer A4 - M8/10 - 2 skruer fischer

    Rørklammer FRS med dempegummi fra fischer er en pålitelig løsning for feste av rør med en utvendig diameter på 54-59 mm. Laget av A4 syrefast rustfritt stål, gir dette klammeret en holdbar og korrosjonsbestandig løsning for både innendørs og utendørs bruk.

    Fordeler og egenskaper

    • Materiale: A4 syrefast rustfritt stål for maksimal holdbarhet.
    • Nominell diameter: 2" (50 mm) for tilpasning til standard rørstørrelser.
    • Utvendig rørdiameter: 54-59 mm, ideell for ulike rørapplikasjoner.
    • Tykkelse: 1.25 mm for ekstra styrke og stabilitet.
    • Dobbelt skrue låseinnretning sikrer sikker montering.
    • Leveres med dempegummi som reduserer vibrasjoner og slitasje.
    • Praktisk forpakning: tilgjengelig i 1 stk og 50 stk.
    • Bredde: 104 mm og høyde: 80 mm for tilpasset installasjon.

    Rørklammer FRS er ideelt for bruk i både bygninger og industrielle anlegg, hvor det er behov for sikker og stabil rørfeste. Den syrefaste konstruksjonen gjør det perfekt for miljøer med høy fuktighet eller ekstreme forhold, og dempegummien bidrar til å beskytte rørene mot vibrasjoner og skader over tid.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 100 Stk Låseinnretning

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    52.50 kr
    /stk inkl. mva
    42 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 5 250 kr inkl. mva
    (4 200 kr eks. mva)