Artikkelnr: 1359991
| Art.nr | Utvendig rørdiameter | Bredde | Høyde | Nominell diameter | Tykkelse | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359991 | 15-19 mm | – | – | 3/8" (10) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 56.88 kr/stk 5 688 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359992 | 20-23 mm | – | – | 1/2" (15) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 59.38 kr/stk 5 938 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359993 | 25-30 mm | – | – | 3/4" (20) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 98.75 kr/stk 9 875 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359994 | 31-38 mm | – | – | 1" (25) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 61.88 kr/stk 6 188 kr/pk · 100 stk |
|
| 1359995 | 40-45 mm | – | – | 1 1/4" (32) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 3 062.50 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359996 | 48-53 mm | – | – | 1 1/2" (40) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 73.75 kr/stk 3 687.50 kr/pk · 50 stk |
|
| 1359997 | 60-64 mm | – | – | 2" (50) | 1.25 mm | Forventet levering 21. okt | 111.25 kr/stk 5 562.50 kr/pk · 50 stk |
|
| 1360524 | 15-19 mm | 62 mm | 40 mm | 3/8" (10) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 60.62 kr/stk 1 515.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360525 | 20-24 mm | 68 mm | 45 mm | 1/2" (15) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 56.88 kr/stk 1 422 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360526 | 26-30 mm | 75 mm | 52 mm | 3/4" (20) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 59.38 kr/stk 1 484.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360527 | 31-38 mm | 80 mm | 60 mm | 1" (25) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 60.62 kr/stk 1 515.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360528 | 40-46 mm | 90 mm | 67 mm | 1 1/4" (32) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360529 | 48-54 mm | 97 mm | 75 mm | 1 1/2" (40) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 61.25 kr/stk 1 531.25 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360530 | 54-59 mm | 104 mm | 80 mm | 1 1/2" (40) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 73.75 kr/stk 1 843.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 1360531 | 60-64 mm | 110 mm | 85 mm | 2" (50) | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 73.75 kr/stk 737.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360532 | 67-71 mm | 119 mm | 92 mm | – | 1.2 mm | Forventet levering 21. okt | 86.25 kr/stk 862.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360533 | 72-78 mm | 130 mm | 99 mm | 2 1/2" (65) | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 86.25 kr/stk 862.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360534 | 81-86 mm | 132 mm | 107 mm | – | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 136.25 kr/stk 1 362.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360535 | 87-92 mm | 144 mm | 113 mm | 3" (80) | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 123.75 kr/stk 1 237.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360536 | 95-103 mm | 156 mm | 124 mm | – | 1.5 mm | Forventet levering 21. okt | 136.25 kr/stk 1 362.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360537 | 102-116 mm | 172 mm | 138 mm | 4" (100) | 2.0 mm | Forventet levering 21. okt | 148.75 kr/stk 1 487.50 kr/pk · 10 stk |
|
| 1360538 | 121-127 mm | 192 mm | 149 mm | – | 2.0 mm | Forventet levering 21. okt | 223.75 kr/stk 1 118.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 1360539 | 133-141 mm | 198 mm | 163 mm | 5" (125) | 2.0 mm | Forventet levering 21. okt | 236.25 kr/stk 1 181.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 1360540 | 159-168 mm | 218 mm | 191 mm | 6" (150) | 2.0 mm | Forventet levering 21. okt | 211.25 kr/stk 1 056.25 kr/pk · 5 stk |
|
3/8" FRS Rørklammer A2 - M8/10 - 2 skruer fischer
Rørklammer FRS med dempegummi fra fischer er en pålitelig løsning for feste av rør i ulike installasjoner. Laget av rustfritt stål av høy kvalitet, sikrer disse klammene langvarig holdbarhet og motstand mot korrosjon, noe som gjør dem ideelle for både innendørs og utendørs bruk.
Rørklammer FRS er perfekt for både private og industrielle applikasjoner, der de gir en sikker og stabil løsning for rørfeste. Enten det er i ventilasjonsanlegg, vann- eller varmesystemer, kan du stole på at disse klammene holder rørene på plass, selv under krevende forhold.