Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel
Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel
Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel

Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel

Artikkelnr: 2014100

6.89 kr
/stk inkl. mva
5.51 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 100 stk = 689 kr inkl. mva
(551.20 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 689.00 kr
Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel

Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel

6.89 kr

Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel

6.89 kr
Variant: Art. 2014100

    Velg variant 14 alternativer

    Viser 14 av 14
    Art.nrNominellt tverrsnitt fra/tilBoltemål (imperial)Lager Pris
    20141000.75 mm²AndreForventet levering 3. okt 6.89 kr/stk 689 kr/pk · 100 stk
    20141020.75 mm²4Forventet levering 3. okt 6.89 kr/stk 689 kr/pk · 100 stk
    20141061.5 mm²4Forventet levering 3. okt 6.80 kr/stk 680 kr/pk · 100 stk
    20141081.5 mm²5Forventet levering 3. okt 6.80 kr/stk 680 kr/pk · 100 stk
    20141101.5 mm²6Forventet levering 3. okt 8.82 kr/stk 882 kr/pk · 100 stk
    20141142.5 mm²4Forventet levering 3. okt 8.22 kr/stk 822 kr/pk · 100 stk
    20141162.5 mm²5Forventet levering 3. okt 8.53 kr/stk 853 kr/pk · 100 stk
    20141182.5 mm²6Forventet levering 3. okt 8.53 kr/stk 853 kr/pk · 100 stk
    20141204 mm²4Forventet levering 3. okt 10.32 kr/stk 1 032 kr/pk · 100 stk
    20141224 mm²5Forventet levering 3. okt 10.31 kr/stk 1 031 kr/pk · 100 stk
    20141244 mm²6Forventet levering 3. okt 10.32 kr/stk 1 032 kr/pk · 100 stk
    20141286 mm²4Forventet levering 3. okt 12.21 kr/stk 1 221 kr/pk · 100 stk
    20141306 mm²5Forventet levering 3. okt 12.50 kr/stk 1 250 kr/pk · 100 stk
    20141326 mm²6Forventet levering 3. okt 12.28 kr/stk 1 228 kr/pk · 100 stk

    UISOL.GAFFEL-RØRKABELSKO. Cu

    Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel er en pålitelig og effektiv løsning for elektriske tilkoblinger. Disse kabelskoene er laget av kobber og er designet for å gi en sikker forbindelse til både fintrådet og massiv leder.

    Fordeler og egenskaper

    • Materiale: Laget av høykvalitets kobber for optimal ledningsevne.
    • Uisolert gaffelform for enkel montering og tilkobling.
    • Egnet for fintrådet og massiv leder, noe som gir fleksibilitet i bruken.
    • Fortinnet overflate for bedre korrosjonsbeskyttelse og langvarig holdbarhet.
    • Kan brukes med strekkbeskyttede tilkoblinger for ekstra sikkerhet.
    • Størrelse: Kommer i forpakning med 100 stk, ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere.
    • Ikke egnet for flatkabel, men perfekt for runde og flertrådet ledere.
    • Kan håndtere temperaturer opp til 650 °C, noe som gjør dem robuste i krevende miljøer.

    Rørkabelsko Abiko Cu uisolert gaffel er ideelle for bruk i elektriske installasjoner der pålitelighet og holdbarhet er avgjørende. De gir en trygg og effektiv forbindelse, noe som gjør dem til et utmerket valg for både profesjonelle elektrikere og DIY-entusiaster.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 100 Stk Flensform

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.80 kr
    /stk inkl. mva
    5.44 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 680 kr inkl. mva
    (544 kr eks. mva)