Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert

Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert

Artikkelnr: 2046630

20 kr
inkl. mva
16 kr eks. mva
Delsum inkl. mva: 20.00 kr
Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert

Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert

20.00 kr

Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert

20.00 kr
Variant: 10-5

    Velg variant 50 alternativer

    Viser 25 av 50
    Art.nrTypeNominellt tverrsnitt fra/tilAWG-områdeBoltemål (imperial)Lager Pris
    2046630KRT 10-1510 mm²85Forventet levering 3. okt 20 kr 16 kr eks. mva
    2046634KRT 10-610 mm²86Forventet levering 2. okt 18.75 kr 15 kr eks. mva
    2046638KRT 10-810 mm²88Forventet levering 2. okt 21.25 kr 17 kr eks. mva
    2046642KRT 10-1010 mm²810Forventet levering 2. okt 23.12 kr 18.50 kr eks. mva
    2046646KRT 10-1210 mm²812Forventet levering 2. okt 40 kr 32 kr eks. mva
    2046658KRT 16-516 mm²65Forventet levering 3. okt 18.75 kr/stk 1 875 kr/pk · 100 stk
    2046660KRT 16-616 mm²66Forventet levering 2. okt 27.50 kr 22 kr eks. mva
    2046664KRT 16-816 mm²68Forventet levering 2. okt 27.50 kr 22 kr eks. mva
    2046668KRT 16-1016 mm²610Forventet levering 2. okt 30.62 kr 24.50 kr eks. mva
    2046670KRT 16-1216 mm²612Forventet levering 2. okt 48.75 kr 39 kr eks. mva
    2046671–25 mm²45Forventet levering 2. okt 36.88 kr 29.50 kr eks. mva
    2046672KRT 25-625 mm²46Forventet levering 2. okt 36.88 kr 29.50 kr eks. mva
    2046684KRT 25-825 mm²48Forventet levering 2. okt 36.88 kr 29.50 kr eks. mva
    2046688KRT 25-1025 mm²410Forventet levering 2. okt 46.88 kr 37.50 kr eks. mva
    2046690KRT 25-1225 mm²412Forventet levering 2. okt 54.38 kr 43.50 kr eks. mva
    2046692KRT 25-1625 mm²4AndreForventet levering 3. okt 35.62 kr/stk 3 562 kr/pk · 100 stk
    2046710KRT 35-635 mm²26Forventet levering 2. okt 58.12 kr 46.50 kr eks. mva
    2046714KRT 35-835 mm²28Forventet levering 2. okt 58.75 kr 47 kr eks. mva
    2046718KRT 35-1035 mm²210Forventet levering 2. okt 58.75 kr 47 kr eks. mva
    2046720KRT 35-1235 mm²212Forventet levering 2. okt 45 kr/stk 4 500 kr/pk · 100 stk
    2046722–35 mm²2AndreForventet levering 2. okt 52.50 kr/stk 2 625 kr/pk · 50 stk
    2046726KRT 50-650 mm²–6Forventet levering 2. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    2046730KRT 50-850 mm²–8Forventet levering 2. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    2046734KRT 50-1050 mm²–10Forventet levering 2. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    2046738KRT 50-1250 mm²–12Forventet levering 2. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    2046740KRT 50-1650 mm²–AndreForventet levering 2. okt 86.25 kr 69 kr eks. mva
    2046748KRT 70-670 mm²–6Forventet levering 3. okt 73.75 kr/stk 3 687.50 kr/pk · 50 stk
    2046750KRT 70-870 mm²–8Forventet levering 2. okt 98.75 kr 79 kr eks. mva
    2046754KRT 70-1070 mm²–10Forventet levering 2. okt 98.75 kr 79 kr eks. mva
    2046758KRT 70-1270 mm²–12Forventet levering 2. okt 111.25 kr 89 kr eks. mva
    2046760KRT 70-1670 mm²–AndreForventet levering 3. okt 111.25 kr 89 kr eks. mva
    2046766–95 mm²–6Forventet levering 3. okt 148.75 kr 119 kr eks. mva
    2046768KRT 95-895 mm²–8Forventet levering 2. okt 136.25 kr 109 kr eks. mva
    2046770KRT 95-1095 mm²–10Forventet levering 2. okt 136.25 kr 109 kr eks. mva
    2046774KRT 95-1295 mm²–12Forventet levering 2. okt 136.25 kr 109 kr eks. mva
    2046778KRT 95-1695 mm²–AndreForventet levering 2. okt 161.25 kr 129 kr eks. mva
    2046786–120 mm²2506Forventet levering 3. okt 171.65 kr/stk 8 582.50 kr/pk · 50 stk
    2046788KRT 120-8120 mm²2508Forventet levering 3. okt 176.05 kr/stk 8 802.50 kr/pk · 50 stk
    2046790KRT 120-10120 mm²25010Forventet levering 2. okt 161.25 kr 129 kr eks. mva
    2046794KRT 120-12120 mm²25012Forventet levering 2. okt 161.25 kr 129 kr eks. mva
    2046798KRT 120-16120 mm²250AndreForventet levering 3. okt 191.90 kr/stk 9 595 kr/pk · 50 stk
    2046800–120 mm²250AndreForventet levering 3. okt 197.18 kr/stk 9 859 kr/pk · 50 stk
    2046808KRT 150-10150 mm²30010Forventet levering 2. okt 186.25 kr 149 kr eks. mva
    2046810KRT 150-12150 mm²30012Forventet levering 2. okt 186.25 kr 149 kr eks. mva
    2046834N4KRT 185-16185 mm²350AndreForventet levering 3. okt 173.75 kr/stk 8 687.50 kr/pk · 50 stk
    2046838–185 mm²350AndreForventet levering 3. okt 173.75 kr/stk 8 687.50 kr/pk · 50 stk
    2046848KRT 240-12240 mm²50012Forventet levering 3. okt 186.25 kr/stk 4 656.25 kr/pk · 25 stk
    2046850–240 mm²500AndreForventet levering 3. okt 198.75 kr/stk 4 968.75 kr/pk · 25 stk
    2046866KRT 300-12300 mm²60012Forventet levering 2. okt 373.75 kr 299 kr eks. mva
    2046888–400 mm²750AndreForventet levering 3. okt 361.25 kr/stk 9 031.25 kr/pk · 25 stk

    Rørkabelsko KRT 10-5 Cu

    Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert er en pålitelig og robust løsning for elektriske tilkoblinger. Designet for bruk med kobberledere, tilbyr denne kabelskoen høy ytelse og holdbarhet i varierte applikasjoner.

    Fordeler og egenskaper

    • Materiale: Laget av kobber for optimal elektrisk ledningsevne.
    • Flensform: Ringformet, som sikrer en sikker og stabil tilkobling.
    • Nominelt tverrsnitt: Passer til ledere fra 10 mm².
    • Boltemål: 5, tilpasset for enkel montering.
    • Egnet for fintrådet leder, noe som gir fleksibilitet i bruken.
    • Uten isolering, ideell for applikasjoner hvor isolering ikke er nødvendig.
    • Kan brukes med massiv leder og runde ledere.
    • Fortinnet overflatebeskyttelse for bedre korrosjonsmotstand.
    • Ikke egnet for flatkabel eller lakkisolerte ledere.

    Rørkabelsko Abiko Cu KRT uisolert er perfekt for installasjoner der pålitelighet og effektivitet er avgjørende. Den robuste konstruksjonen gjør den ideell for både industrielle og kommersielle applikasjoner, og sikrer en sikker elektrisk tilkobling under varierte forhold.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/100 Stk Type

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 18.75 kr
    inkl. mva
    15 kr eks. mva