Plateskrue FTS ISO 14586 senkhode A4 Syrefast

Multivern Plateskrue FTS ISO 14586 senkhode A4 Syrefast

Artikkelnr: 28482446

0.31 kr
/stk inkl. mva
0.25 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 1000 stk = 310 kr inkl. mva
(248 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 310.00 kr
Plateskrue FTS ISO 14586 senkhode A4 Syrefast

Plateskrue FTS ISO 14586 senkhode A4 Syrefast

0.31 kr

Plateskrue FTS ISO 14586 senkhode A4 Syrefast

0.31 kr
Variant: 3.5x16

    Velg variant 10 alternativer

    Viser 10 av 10
    Art.nrLengdeDiameterGjengeHodediameterBit-størrelseLager Pris
    2848244616 mm3.5 mm67.3 mm10Forventet levering 7. okt 0.31 kr/stk 310 kr/pk · 1000 stk
    2848244932 mm3.5 mm67.3 mm10Forventet levering 7. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    2848245432 mm4.2 mm88.4 mm20Forventet levering 7. okt 0.54 kr/stk 270 kr/pk · 500 stk
    2848245538 mm4.2 mm88.4 mm20Forventet levering 7. okt 0.65 kr/stk 325 kr/pk · 500 stk
    36607213 mm3.5 mm67.3 mm10Forventet levering 7. okt 0.31 kr 0.25 kr eks. mva
    36607413 mm4.2 mm88.4 mm20Forventet levering 7. okt 0.31 kr/stk 310 kr/pk · 1000 stk
    36607619 mm4.8 mm109.3 mm25Forventet levering 7. okt 0.50 kr/stk 500 kr/pk · 1000 stk
    36607732 mm4.8 mm109.3 mm25Forventet levering 7. okt 1.04 kr 0.83 kr eks. mva
    36607850 mm6.3 mm1411.3 mm30Forventet levering 7. okt 2.14 kr/stk 428 kr/pk · 200 stk
    66251438 mm6.3 mm1411.3 mm30Bestillingsvare 1.62 kr/stk 324 kr/pk · 200 stk

    Platesk 3.5X16 A4 SH TX I14586 syrefast senkhode Torx (D7982)

    Plateskrue FTS ISO 14586 med senkhode er en syrefast skrue laget for å gi holdbare og pålitelige festeløsninger. Den er ideell for bruk i krevende miljøer hvor korrosjonsbestandighet er avgjørende, takket være materialet i A4 syrefast stål.

    Fordeler og egenskaper

    • Produsert i henhold til ISO 14586 standarden, noe som sikrer høy kvalitet og pålitelighet.
    • Senkhodet design gir et jevnt og flatt resultat når skruen er installert.
    • Syrefast A4-materiale gir utmerket korrosjonsmotstand, ideelt for maritime og industrielle miljøer.
    • Torx sekskant gir bedre grep og reduserer risikoen for å skli under installasjonen.
    • Spesielt godt egnet for bruk i konstruksjoner hvor estetikk og funksjonalitet er viktig.

    Plateskrue FTS ISO 14586 er perfekt for bruk i bygg- og industriprosjekter der korrosjonsbestandighet er avgjørende, som for eksempel i kystnære områder eller i kjemisk utsatte miljøer. Den kombinerer funksjonalitet med et diskret utseende, noe som gjør den til et populært valg blant profesjonelle håndverkere.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 1000 Stk Diameter

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
    (248 kr eks. mva)