| Art.nr | Skjærediameter | Avendelig lengde | Total lengde | Skaftdiameter | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 223661 | 4 mm | 11 mm | 55 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 811.25 kr/stk 4 056.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 223662 | 5 mm | 13 mm | 57 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 811.25 kr/stk 4 056.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 223663 | 6 mm | 13 mm | 57 mm | 6 mm | Forventet levering 17. okt | 811.25 kr/stk 4 056.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 223664 | 8 mm | 19 mm | 69 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 936.25 kr/stk 4 681.25 kr/pk · 5 stk |
|
| 223665 | 10 mm | 22 mm | 72 mm | 10 mm | Forventet levering 17. okt | 998.75 kr/stk 4 993.75 kr/pk · 5 stk |
|
| 223666 | 12 mm | 26 mm | 83 mm | 12 mm | Forventet levering 17. okt | 1 498.75 kr 1 199 kr eks. mva |
|
| 223668 | 16 mm | 32 mm | 92 mm | 16 mm | Forventet levering 17. okt | 1 998.75 kr 1 599 kr eks. mva |
|
| 223669 | 18 mm | 32 mm | 92 mm | 16 mm | Forventet levering 17. okt | 2 248.75 kr 1 799 kr eks. mva |
|
| 223670 | 20 mm | 38 mm | 104 mm | 20 mm | Forventet levering 17. okt | 2 623.75 kr 2 099 kr eks. mva |
|
| 223672 | 25 mm | 45 mm | 121 mm | 25 mm | Forventet levering 17. okt | 3 748.75 kr 2 999 kr eks. mva |
|
| 299010 | 14 mm | 26 mm | 83 mm | 12 mm | Forventet levering 17. okt | 1 748.75 kr 1 399 kr eks. mva |
|
PINNEFRES C907 PRIMAX 4.00MM SUPER-G
Pinnefres Dormer C907 Primax, HSCo-XP Super-G er en høykvalitets borende pinnefres designet for å gi optimal produktivitet og enestående overflatefinish ved fresing av rustfritt stål. Dette verktøyet er ideelt for profesjonelle som ønsker presisjon og effektivitet i sitt arbeid.
Pinnefres Dormer C907 Primax er perfekt for bruk i krevende miljøer der presisjon og kvalitet er essensielt. Med sitt spesialdesignede skjærehode gir den en overlegen finish og reduserer behovet for etterarbeid, noe som gjør den til et ideelt valg for profesjonelle innen metallbearbeiding og produksjon.