Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket
Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket
Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket

Multivern Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket

Artikkelnr: 100620

0.31 kr
/stk inkl. mva
0.25 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 2000 stk = 620 kr inkl. mva
(496 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 620.00 kr
Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket

Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket

0.31 kr

Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket

0.31 kr
Variant: M3x6

    Velg variant 64 alternativer

    Viser 25 av 64
    Art.nrLengdeGjengemålHodehøydeSporbreddeHodediameterLager Pris
    1006206 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    1006218 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10062210 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10062312 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10062520 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10062625 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    1006286 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 1 240 kr/pk · 2000 stk
    1006298 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10063320 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    10063425 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    10063530 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    1006378 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 1 240 kr/pk · 2000 stk
    10063810 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 1 240 kr/pk · 2000 stk
    10063912 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    10064225 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.51 kr/stk 510 kr/pk · 1000 stk
    10064435 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.65 kr/stk 325 kr/pk · 500 stk
    10064540 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.65 kr/stk 325 kr/pk · 500 stk
    10064712 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.50 kr/stk 500 kr/pk · 1000 stk
    10064816 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.51 kr/stk 510 kr/pk · 1000 stk
    10065025 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.54 kr/stk 270 kr/pk · 500 stk
    10065130 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.85 kr/stk 425 kr/pk · 500 stk
    10065235 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.93 kr/stk 465 kr/pk · 500 stk
    10065340 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 0.96 kr/stk 480 kr/pk · 500 stk
    10065450 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 1.19 kr/stk 238 kr/pk · 200 stk
    10065516 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 0.96 kr/stk 480 kr/pk · 500 stk
    10065620 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 1.06 kr/stk 530 kr/pk · 500 stk
    10065725 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 1.15 kr/stk 575 kr/pk · 500 stk
    10065940 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 2.25 kr/stk 225 kr/pk · 100 stk
    10066050 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 2.56 kr/stk 256 kr/pk · 100 stk
    10229040 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    10640060 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 2.54 kr/stk 254 kr/pk · 100 stk
    10640125 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 2.88 kr/stk 288 kr/pk · 100 stk
    10640230 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 2.75 kr/stk 275 kr/pk · 100 stk
    10640335 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 2.70 kr/stk 270 kr/pk · 100 stk
    10640440 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 3.83 kr/stk 383 kr/pk · 100 stk
    10640550 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 3.94 kr/stk 394 kr/pk · 100 stk
    10640660 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 4.72 kr/stk 472 kr/pk · 100 stk
    10640730 mm126.0 mm3 mm22 mmForventet levering 8. okt 5.54 kr/stk 554 kr/pk · 100 stk
    10640840 mm126.0 mm3 mm22 mmForventet levering 8. okt 5.83 kr/stk 583 kr/pk · 100 stk
    10640950 mm126.0 mm3 mm22 mmForventet levering 8. okt 7.59 kr/stk 759 kr/pk · 100 stk
    10641020 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 2.02 kr/stk 202 kr/pk · 100 stk
    1101287212 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 15. okt 1.26 kr/stk 630 kr/pk · 500 stk
    11306660 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    11307080 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 1.80 kr/stk 180 kr/pk · 100 stk
    11307160 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    13150440 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    13150550 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 124 kr/pk · 200 stk
    13150745 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 1.10 kr/stk 220 kr/pk · 200 stk
    14901560 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 1.12 kr/stk 560 kr/pk · 500 stk
    14902670 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 1.19 kr/stk 238 kr/pk · 200 stk
    14903670 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 1.46 kr/stk 292 kr/pk · 200 stk
    14903890 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 2.45 kr/stk 490 kr/pk · 200 stk
    149039100 mm63.0 mm1.6 mm11 mmForventet levering 8. okt 2.65 kr/stk 530 kr/pk · 200 stk
    14904570 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 3.15 kr/stk 315 kr/pk · 100 stk
    14904680 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 3.40 kr/stk 680 kr/pk · 200 stk
    149054100 mm105.0 mm2.5 mm18 mmForventet levering 8. okt 7.19 kr/stk 719 kr/pk · 100 stk
    175302100 mm84.0 mm2 mm14.5 mmForventet levering 8. okt 4.45 kr/stk 445 kr/pk · 100 stk
    27036650 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 0.61 kr/stk 305 kr/pk · 500 stk
    30094935 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    30095110 mm21.2 mm0.5 mm3.8 mmForventet levering 8. okt 0.62 kr/stk 1 240 kr/pk · 2000 stk
    30095290 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 1.88 kr/stk 188 kr/pk · 100 stk
    30097160 mm31.65 mm0.8 mm5.6 mmForventet levering 8. okt 0.88 kr/stk 176 kr/pk · 200 stk
    30097270 mm42.2 mm1 mm7.5 mmForventet levering 8. okt 0.93 kr/stk 93 kr/pk · 100 stk
    300973100 mm52.5 mm1.2 mm9.2 mmForventet levering 8. okt 1.85 kr/stk 185 kr/pk · 100 stk

    Maskinskr 3X6 EZ SH RS D963A elforzinket senkhode rettspor

    Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket er en presisjonskomponent designet for bruk i ulike konstruksjoner og maskinmontasjer. Denne skruen er ideell for sammenføyning av materialer der et flatt overflatefinish er ønskelig.

    Fordeler og egenskaper

    • Utstyrt med M-gjenger for pålitelig og sikker sammenføyning.
    • Senkhodet design i henhold til DIN 963 A for en jevn overflate når den er installert.
    • Helgjenget for maksimal grep og stabilitet i sammenføyninger.
    • Elforzinket for økt korrosjonsbestandighet og lang levetid.
    • Lagervennlig og kompatibel med standard verktøy for enkel installasjon.
    • Solid konstruksjon i styrkeklasse 4.8 for pålitelig ytelse.

    Maskinskrue MFS DIN 963 4.8 elforzinket er ideell for bruk i både industrielle og kommersielle applikasjoner der styrke og holdbarhet er avgjørende. Den elforzinkede overflaten gir ekstra beskyttelse mot rust, noe som gjør den egnet for bruk i miljøer med høy luftfuktighet.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 2000 Stk
    • Materiale: Stål
    • Materialkvalitet: 4.8 (stål)
    • Overflatebehandling: Blankforsinket
    • Senkhode: Ja
    • Gjengemål metrisk (M.).: 3
    • Lengde: 6 mm
    • Type: MFS
    • Gjengetype: Metrisk
    • Helgjenget: Ja
    • Standard: DIN963A
    • Hodehøyde: 1.65 mm
    • Sporbredde: 0.8 mm
    • Hodediameter: 5.6 mm

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.31 kr
    /stk inkl. mva
    0.25 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 2000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
    (496 kr eks. mva)