Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket
Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket

Multivern Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket

Artikkelnr: 106392

0.59 kr
/stk inkl. mva
0.47 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 1000 stk = 590 kr inkl. mva
(472 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 590.00 kr
Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket

Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket

0.59 kr

Maskinskrue DIN 7985 4.8 panhode pozidrive elforzinket

0.59 kr
Variant: M4x25

    Velg variant 50 alternativer

    Viser 25 av 50
    Art.nrLengdeGjengemålHodehøydeHodediameterStørrelse bitLager Pris
    10639225 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (3) 0.59 kr/stk 590 kr/pk · 1000 stk
    10639316 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (2086) 0.88 kr 0.70 kr eks. mva
    1486976 mm32.4 mm6 mmPZD 1På lager (2) 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    14871920 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (30) 0.50 kr 0.40 kr eks. mva
    14873216 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (3) 0.59 kr/stk 590 kr/pk · 1000 stk
    14873320 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2861) 0.62 kr 0.50 kr eks. mva
    17529925 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 0.51 kr/stk 255 kr/pk · 500 stk
    2125288 mm32.4 mm6 mmPZD 1Forventet levering 9. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    21253012 mm32.4 mm6 mmPZD 1Forventet levering 9. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    21253850 mm32.4 mm6 mmPZD 1På lager (3) 0.72 kr/stk 360 kr/pk · 500 stk
    21254130 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (2) 0.59 kr/stk 590 kr/pk · 1000 stk
    21254235 mm43.1 mm8 mmPZD 2Forventet levering 9. okt 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    21254340 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (1) 0.54 kr/stk 270 kr/pk · 500 stk
    21254735 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (5) 0.82 kr/stk 164 kr/pk · 200 stk
    21254840 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (3) 0.75 kr/stk 150 kr/pk · 200 stk
    21254960 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 1.24 kr/stk 248 kr/pk · 200 stk
    21255120 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (4) 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    21255225 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (4) 0.76 kr/stk 380 kr/pk · 500 stk
    21255330 mm64.6 mm12 mmPZD 3Forventet levering 10. okt 0.93 kr/stk 186 kr/pk · 200 stk
    21255540 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (3) 1.18 kr/stk 236 kr/pk · 200 stk
    21255760 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (1) 1.64 kr/stk 328 kr/pk · 200 stk
    21255980 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (2) 3.10 kr/stk 620 kr/pk · 200 stk
    235048W70 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (7) 1.98 kr/stk 396 kr/pk · 200 stk
    2451436 mm53.8 mm10 mmPZD 2Forventet levering 8. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    29215750 mm86.0 mm16 mmPZD 4Forventet levering 15. okt 3.94 kr/stk 394 kr/pk · 100 stk
    30097970 mm64.6 mm12 mmPZD 3Forventet levering 15. okt 3.10 kr/stk 620 kr/pk · 200 stk
    36102480 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 2.20 kr/stk 220 kr/pk · 100 stk
    361025100 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (4) 2.39 kr/stk 239 kr/pk · 100 stk
    361026100 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (2) 3.51 kr/stk 351 kr/pk · 100 stk
    382535110 mm32.4 mm6 mmPZD 1Forventet levering 10. okt 0.31 kr/stk 620 kr/pk · 2000 stk
    382535416 mm32.4 mm6 mmPZD 1På lager (2) 0.62 kr/stk 620 kr/pk · 1000 stk
    382535520 mm32.4 mm6 mmPZD 1På lager (8) 0.62 kr/stk 1 240 kr/pk · 2000 stk
    382535730 mm32.4 mm6 mmPZD 1På lager (5) 0.50 kr/stk 1 000 kr/pk · 2000 stk
    38253596 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (2) 0.50 kr/stk 500 kr/pk · 1000 stk
    38253608 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (4) 0.44 kr/stk 880 kr/pk · 2000 stk
    382536210 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (5) 0.28 kr/stk 280 kr/pk · 1000 stk
    382536312 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (2) 0.28 kr/stk 280 kr/pk · 1000 stk
    382536416 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (3) 0.28 kr/stk 560 kr/pk · 2000 stk
    382537050 mm43.1 mm8 mmPZD 2På lager (2) 0.93 kr/stk 186 kr/pk · 200 stk
    38253718 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 0.59 kr/stk 1 180 kr/pk · 2000 stk
    382537312 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 0.59 kr/stk 590 kr/pk · 1000 stk
    382537730 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (1) 0.59 kr/stk 295 kr/pk · 500 stk
    382538050 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (3) 1.35 kr/stk 270 kr/pk · 200 stk
    382538130 mm86.0 mm16 mmPZD 4På lager (2) 4.81 kr/stk 962 kr/pk · 200 stk
    382538610 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (1) 0.59 kr/stk 295 kr/pk · 500 stk
    382538712 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (1) 0.50 kr/stk 500 kr/pk · 1000 stk
    382538835 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (4) 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    382539050 mm64.6 mm12 mmPZD 3På lager (3) 1.74 kr/stk 348 kr/pk · 200 stk
    382539825 mm86.0 mm16 mmPZD 4På lager (3) 4.22 kr/stk 844 kr/pk · 200 stk
    7175442910 mm53.8 mm10 mmPZD 2På lager (2) 0.59 kr/stk 1 180 kr/pk · 2000 stk

    Maskinskr 4X25 EZ PZ D7985 4.8 elforzinket panhode Pozi

    Maskinskrue DIN 7985 4.8 med panhode og pozidrive er en robust og pålitelig skrue designet for bruk i ulike bygg- og industriprosjekter. Den er elforzinket for å gi ekstra korrosjonsbeskyttelse og langvarig holdbarhet.

    Fordeler og egenskaper

    • Utstyrt med M-gjenger for enkel montering og sterk tilkobling.
    • Pozidriv (Z) spor gir forbedret grep og reduserer risikoen for at verktøy sklir.
    • Panhode-design for et stilrent utseende og jevn fordeling av trykk.
    • Helgjenget for maksimal styrke og stabilitet i applikasjoner.
    • Produsert i stål med 4.8 hardhetsgrad for pålitelig ytelse.
    • Elforzinket overflatebehandling for ekstra beskyttelse mot rust og slitasje.
    • Oppfyller DIN 7985 standarder, noe som sikrer høy kvalitet og kompatibilitet.

    Maskinskruen er ideell for bruk i både innendørs og utendørs miljøer hvor pålitelighet og holdbarhet er avgjørende. Den egner seg godt til montering i metall, tre og plast, og er spesielt nyttig i sammenstillinger hvor presisjon og styrke er nødvendig. Elforzinkingen sikrer at skruen beholder sin kvalitet over tid, selv under krevende forhold.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 1000 Stk
    • Materiale: Stål
    • Materialkvalitet: 4.8 (stål)
    • Overflatebehandling: Blankforsinket
    • Hodeform: Rundhode, flat
    • Gjengemål metrisk (M.).: 4
    • Lengde: 25 mm
    • Størrelse bit: PZD 2
    • Type: MRX
    • Gjengetype: Metrisk
    • Helgjenget: Ja
    • Standard: DIN7985A
    • Hodehøyde: 3.1 mm
    • Hodediameter: 8 mm

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.28 kr
    /stk inkl. mva
    0.22 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 1000 stk = Fra 280 kr inkl. mva
    (224 kr eks. mva)