| Art.nr | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|
| 1863507 | Forventet levering 2. okt | 148.75 kr 119 kr eks. mva |
|
| 1863508 | Forventet levering 2. okt | 46.88 kr/stk 468.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863509 | Forventet levering 2. okt | 46.88 kr/stk 468.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863510 | Forventet levering 2. okt | 46.88 kr/stk 468.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863511 | Forventet levering 2. okt | 161.25 kr 129 kr eks. mva |
|
| 1863512 | Forventet levering 2. okt | 46.88 kr/stk 468.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863513 | Forventet levering 2. okt | 161.25 kr 129 kr eks. mva |
|
| 1863514 | Forventet levering 2. okt | 161.25 kr 129 kr eks. mva |
|
| 1863515 | Forventet levering 2. okt | 46.88 kr/stk 468.80 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863516 | Forventet levering 2. okt | 136.25 kr 109 kr eks. mva |
|
| 1863517 | Forventet levering 10. okt | 50.62 kr/stk 506.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863519 | Forventet levering 10. okt | 50.62 kr/stk 506.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863521N4 | Forventet levering 10. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 1863525N4 | Forventet levering 10. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 1863527N4 | Forventet levering 10. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 1863535N4 | Forventet levering 10. okt | 73.75 kr 59 kr eks. mva |
|
| 1863552 | Forventet levering 10. okt | 47.50 kr/stk 950 kr/pk · 20 stk |
|
| 1863557 | Forventet levering 10. okt | 50.62 kr/stk 506.20 kr/pk · 10 stk |
|
| 1863560 | Forventet levering 2. okt | 61.25 kr 49 kr eks. mva |
|
| 1863561 | Forventet levering 2. okt | 61.25 kr 49 kr eks. mva |
|
| 1863563 | Forventet levering 2. okt | 61.25 kr 49 kr eks. mva |
|
| 1863564 | Forventet levering 2. okt | 61.25 kr 49 kr eks. mva |
|
| 1863595 | Forventet levering 12. okt | 1 186.25 kr 949 kr eks. mva |
|
| 1863819 | Forventet levering 10. okt | 223.75 kr/stk 4 475 kr/pk · 20 stk |
|
CLI R 02-3 mrk 0 gul pinne M25 560001501
Ledningsmerker CLI R fra Weidmüller er en effektiv løsning for merking av kabler og ledninger. Disse merkene bidrar til å organisere og identifisere elektriske installasjoner på en enkel og oversiktlig måte.
CLI R ledningsmerker er ideelle for bruk i både industrielle og kommersielle miljøer, hvor effektiv merking av kabler er avgjørende for sikkerhet og driftseffektivitet. Med sin tydelige farge og enkle design, bidrar de til en ryddigere arbeidsplass og letter vedlikehold og feilsøking.