Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket

Multivern Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket

Artikkelnr: 100933

19.38 kr
inkl. mva
15.50 kr eks. mva
Delsum inkl. mva: 19.38 kr
Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket

Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket

19.38 kr

Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket

19.38 kr
Variant: M12x100

    Velg variant 68 alternativer

    Viser 25 av 68
    Art.nrLengdeGjengelengdeGjengemålHodediameterHodehøydeLager Pris
    100933100 mm30 mm1230 mm6.5 mmPå lager (100) 19.38 kr 15.50 kr eks. mva
    100934120 mm30 mm1230 mm6.5 mmPå lager (60) 18.12 kr 14.50 kr eks. mva
    100935140 mm36 mm1230 mm6.5 mmPå lager (11) 24.38 kr 19.50 kr eks. mva
    100936150 mm36 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 15. okt 18.75 kr/stk 187.50 kr/pk · 10 stk
    100937160 mm36 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 15. okt 21.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 10 stk
    1101150835 mm16 mm513.5 mm3.3 mmForventet levering 8. okt 0.95 kr/stk 190 kr/pk · 200 stk
    11898516 mm–616 mm3.5 mmPå lager (10) 1.15 kr/stk 230 kr/pk · 200 stk
    11898620 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (800) 1.66 kr 1.33 kr eks. mva
    11898725 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (600) 1.69 kr 1.35 kr eks. mva
    11898830 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (200) 2 kr 1.60 kr eks. mva
    11898935 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (4) 1.71 kr/stk 342 kr/pk · 200 stk
    11899040 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (179) 2.31 kr 1.85 kr eks. mva
    11899145 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (8) 1.80 kr/stk 360 kr/pk · 200 stk
    11899250 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (200) 2.54 kr 2.03 kr eks. mva
    11899360 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (70) 2.44 kr 1.95 kr eks. mva
    11899470 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (2) 2.48 kr/stk 248 kr/pk · 100 stk
    11899575 mm18 mm616 mm3.5 mmForventet levering 15. okt 2.48 kr/stk 248 kr/pk · 100 stk
    11899680 mm18 mm616 mm3.5 mmPå lager (100) 3.96 kr 3.17 kr eks. mva
    11899790 mm18 mm616 mm–Forventet levering 15. okt 2.88 kr/stk 144 kr/pk · 50 stk
    118998100 mm18 mm616 mm3.5 mmBestillingsvare 4.25 kr/stk 212.50 kr/pk · 50 stk
    118999120 mm18 mm616 mm3.5 mmForventet levering 15. okt 3.50 kr/stk 175 kr/pk · 50 stk
    11900020 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (200) 3 kr 2.40 kr eks. mva
    11900125 mm–820 mm4.5 mmPå lager (1000) 3.31 kr 2.65 kr eks. mva
    11900230 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (160) 3.65 kr 2.92 kr eks. mva
    11900335 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (5) 2.86 kr/stk 286 kr/pk · 100 stk
    11900440 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (354) 3 kr 2.40 kr eks. mva
    11900545 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (7) 3.21 kr/stk 321 kr/pk · 100 stk
    11900650 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (200) 4.59 kr 3.67 kr eks. mva
    11900760 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (306) 3.85 kr 3.08 kr eks. mva
    11900870 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (200) 4.44 kr 3.55 kr eks. mva
    11900975 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (2) 4.90 kr/stk 490 kr/pk · 100 stk
    11901080 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (10) 7.62 kr/stk 1 524 kr/pk · 200 stk
    11901190 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (6) 6.39 kr/stk 639 kr/pk · 100 stk
    119012100 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (100) 5.69 kr 4.55 kr eks. mva
    119013120 mm22 mm820 mm4.5 mmPå lager (112) 7.75 kr 6.20 kr eks. mva
    119014140 mm28 mm820 mm4.5 mmPå lager (4) 7.76 kr/stk 388 kr/pk · 50 stk
    119015150 mm28 mm820 mm4.5 mmPå lager (41) 11.79 kr 9.43 kr eks. mva
    11901625 mm–1024 mm5.0 mmPå lager (100) 6.10 kr 4.88 kr eks. mva
    11901730 mm–1024 mm5.0 mmPå lager (200) 6.31 kr 5.05 kr eks. mva
    11901835 mm–1024 mm5.0 mmPå lager (5) 7.23 kr/stk 723 kr/pk · 100 stk
    11901940 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (6) 7.12 kr 5.70 kr eks. mva
    11902150 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (9) 7.90 kr 6.32 kr eks. mva
    11902260 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (100) 9.44 kr 7.55 kr eks. mva
    11902370 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (476) 7.19 kr 5.75 kr eks. mva
    11902475 mm26 mm1024 mm5.0 mmForventet levering 8. okt 8.01 kr/stk 801 kr/pk · 100 stk
    11902580 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (50) 11.25 kr 9 kr eks. mva
    11902690 mm26 mm1024 mm5.0 mmForventet levering 8. okt 7.22 kr/stk 361 kr/pk · 50 stk
    119027100 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (85) 12.48 kr 9.98 kr eks. mva
    119028120 mm26 mm1024 mm5.0 mmPå lager (25) 16.25 kr 13 kr eks. mva
    119029140 mm32 mm1024 mm5.0 mmPå lager (12) 16.25 kr 13 kr eks. mva
    119030150 mm32 mm1024 mm5.0 mmForventet levering 8. okt 12.10 kr/stk 302.50 kr/pk · 25 stk
    119031160 mm32 mm1024 mm5.0 mmPå lager (1) 19.38 kr 15.50 kr eks. mva
    119032180 mm32 mm1024 mm5.0 mmPå lager (56) 20 kr 16 kr eks. mva
    119033200 mm32 mm1024 mm5.0 mmForventet levering 15. okt 14.38 kr/stk 359.50 kr/pk · 25 stk
    11903430 mm–1230 mm6.5 mmForventet levering 8. okt 5.46 kr/stk 546 kr/pk · 100 stk
    11903640 mm–1230 mm6.5 mmPå lager (3) 9.12 kr/stk 456 kr/pk · 50 stk
    11903850 mm30 mm1230 mm6.5 mmPå lager (120) 8.69 kr 6.95 kr eks. mva
    11903960 mm30 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 8. okt 11.12 kr/stk 556 kr/pk · 50 stk
    11904070 mm30 mm1230 mm6.5 mmPå lager (2) 16.88 kr 13.50 kr eks. mva
    11904175 mm30 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 8. okt 16.55 kr/stk 413.75 kr/pk · 25 stk
    11904280 mm30 mm1230 mm6.5 mmPå lager (47) 12.12 kr 9.70 kr eks. mva
    11904390 mm30 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 8. okt 22.85 kr/stk 571.25 kr/pk · 25 stk
    134801200 mm36 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 15. okt 23.12 kr/stk 231.20 kr/pk · 10 stk
    14955175 mm38 mm1638 mm8.5 mmForventet levering 15. okt 17.50 kr/stk 437.50 kr/pk · 25 stk
    178639220 mm49 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 15. okt 25.62 kr/stk 256.20 kr/pk · 10 stk
    178640240 mm49 mm1230 mm6.5 mmForventet levering 8. okt 17.50 kr/stk 437.50 kr/pk · 25 stk
    17864350 mm38 mm1638 mm8.5 mmPå lager (6) 35.31 kr/stk 882.75 kr/pk · 25 stk
    232820220 mm32 mm1024 mm5.0 mmForventet levering 15. okt 16.25 kr/stk 406.25 kr/pk · 25 stk

    Låseskr 12X100 EZ D603 4.8 elforzinket

    Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket er en rundhodet skrue designet for sikker og pålitelig låsing av materialer. Denne skruen er ideell for bruk i forskjellige konstruksjons- og monteringsprosjekter.

    Fordeler og egenskaper

    • M-gjenge for enkel og presis montering.
    • Rundt hode som gir et rent og estetisk utseende.
    • Helgjenget design for maksimal holdbarhet og grep.
    • Produsert i henhold til DIN 603-standard for kvalitet og konsistens.
    • Laget av stål klasse 4,6 for god styrke.
    • Elforzinket overflate som gir korrosjonsbeskyttelse.

    Låseskrue MVBF DIN 603 4.6 elforzinket er perfekt for prosjekter som krever sterk og sikker festing. Den brukes ofte i tre- og metallkonstruksjoner, og dens elforzinkede overflate gjør den godt egnet for både innendørs og utendørs applikasjoner.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/25 Stk/250 Stk
    • Type: MVBF
    • Gjengemål metrisk (M.).: 12
    • Overflatebehandling: Elforzinket
    • Lengde: 100 mm
    • Gjengelengde: 30 mm
    • Hodediameter: 30 mm
    • Hodehøyde: 6.5 mm
    • Standard: DIN603

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 0.95 kr
    inkl. mva
    0.76 kr eks. mva