Artikkelnr: 289051
| Art.nr | Lengde | Gjengelengde | Gjengemål | Hodediameter | Hodehøyde | Lager | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 289051 | 70 mm | 30 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (2) | 12.50 kr/stk 625 kr/pk · 50 stk |
|
| 289052 | 120 mm | 30 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (315) | 24.38 kr 19.50 kr eks. mva |
|
| 289053 | 160 mm | 36 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (4) | 30 kr 24 kr eks. mva |
|
| 308396 | 80 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (400) | 11.88 kr 9.50 kr eks. mva |
|
| 310853 | 80 mm | 30 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (50) | 18.75 kr 15 kr eks. mva |
|
| 312890 | 90 mm | 30 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (46) | 15 kr/stk 750 kr/pk · 50 stk |
|
| 313149 | 70 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (7) | 11.94 kr/stk 1 194 kr/pk · 100 stk |
|
| 357707 | 120 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (384) | 15.62 kr 12.50 kr eks. mva |
|
| 361005 | 40 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | Forventet levering 2. okt | 5.09 kr 4.07 kr eks. mva |
|
| 361006 | 50 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | Forventet levering 2. okt | 5.78 kr 4.62 kr eks. mva |
|
| 361007 | 60 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | Forventet levering 2. okt | 6.44 kr 5.15 kr eks. mva |
|
| 361008 | 80 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | Forventet levering 2. okt | 7.79 kr 6.23 kr eks. mva |
|
| 361009 | 100 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | Forventet levering 2. okt | 8.94 kr 7.15 kr eks. mva |
|
| 361010 | 40 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 9. okt | 8.21 kr 6.57 kr eks. mva |
|
| 361012 | 60 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 2. okt | 10.22 kr 8.18 kr eks. mva |
|
| 361013 | 100 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 2. okt | 13.75 kr 11 kr eks. mva |
|
| 361014 | 140 mm | 32 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 2. okt | 17.50 kr 14 kr eks. mva |
|
| 361015 | 160 mm | 32 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 2. okt | 19.38 kr 15.50 kr eks. mva |
|
| 361016 | 140 mm | 36 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | Forventet levering 3. okt | 20.62 kr/stk 515.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 389006 | 70 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | På lager (16) | 7.54 kr/stk 754 kr/pk · 100 stk |
|
| 389008 | 120 mm | 22 mm | 8 | 20 mm | 4.5 mm | På lager (1) | 10.96 kr/stk 548 kr/pk · 50 stk |
|
| 389011 | 90 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 9. okt | 13.75 kr/stk 687.50 kr/pk · 50 stk |
|
| 389012 | 110 mm | 26 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (12) | 16.25 kr/stk 812.50 kr/pk · 50 stk |
|
| 389013 | 130 mm | 32 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 19. okt | 18.44 kr/stk 461 kr/pk · 25 stk |
|
| 389014 | 180 mm | 32 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | Forventet levering 9. okt | 23.75 kr/stk 593.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 389015 | 200 mm | 32 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (16) | 25.31 kr/stk 632.75 kr/pk · 25 stk |
|
| 389016 | 220 mm | 45 mm | 10 | 24 mm | 5.0 mm | På lager (18) | 27.50 kr/stk 687.50 kr/pk · 25 stk |
|
| 389783 | 130 mm | 36 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (19) | 20 kr/stk 500 kr/pk · 25 stk |
|
| 389784 | 150 mm | 36 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (12) | 21.88 kr/stk 547 kr/pk · 25 stk |
|
| 389785 | 180 mm | 36 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | Forventet levering 9. okt | 25 kr/stk 625 kr/pk · 25 stk |
|
| 389788 | 240 mm | 49 mm | 12 | 30 mm | 6.5 mm | På lager (10) | 44.38 kr/stk 1 109.50 kr/pk · 25 stk |
|
Låseskr 12X70 VF D603/555 4.6 varmforzinket med mutter
Låseskrue med mutter DIN 603/555 4,6 varmforsinket er en robust og pålitelig festeløsning for trekonstruksjoner. Denne skruen er spesielt designet for utendørs bruk der man ønsker en metrisk skrue uten et oppstikkende hode.
Denne låseskruen med mutter er perfekt for prosjekter som krever en diskret festeløsning uten synlige skruer, som for eksempel terrasser, gjerder og andre utendørs trekonstruksjoner. Med sin varmforsinkede overflate er den laget for å tåle vær og vind, og sikrer langvarig holdbarhet.