SKU 11520303 main (syncimg k=97395a9d538b)

Låseskive Nord-Lock ® 254 SMO

Artikkelnr: 11520303

18.12 kr
/stk inkl. mva
14.50 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 200 stk = 3 624 kr inkl. mva
(2 899.20 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 3,624.00 kr
SKU 11520303 main (syncimg k=97395a9d538b)

Låseskive Nord-Lock ® 254 SMO

18.12 kr

Låseskive Nord-Lock ® 254 SMO

18.12 kr
Modell: 3.4x7

    Velg variant 9 alternativer

    Viser 9 av 9
    Art.nrTypeFor skruestørrelse metrisk (M.).Indre ØYtre ØTykkelseLager Pris
    11520303NL3SMO33.4 mm7 mm1.8 mmForventet levering 8. okt 18.12 kr/stk 3 624 kr/pk · 200 stk
    11520304NL4SMO44.4 mm7.6 mm2.2 mmForventet levering 8. okt 33.12 kr 26.50 kr eks. mva
    11520309–9.52510.3 mm16.6 mm2.5 mmForventet levering 8. okt 40.62 kr 32.50 kr eks. mva
    11520405–55.4 mm10.8 mm2.2 mmForventet levering 8. okt 33.12 kr 26.50 kr eks. mva
    11520407–6.357.2 mm13.5 mm2.5 mmForventet levering 8. okt 35 kr 28 kr eks. mva
    11520414–1415.2 mm30.7 mm3 mmForventet levering 8. okt 73.75 kr/stk 7 375 kr/pk · 100 stk
    11520416–1617 mm30.7 mm3.2 mmForventet levering 8. okt 73.75 kr/stk 7 375 kr/pk · 100 stk
    11520418–1819.5 mm34.5 mm3.4 mmForventet levering 8. okt 173.75 kr 139 kr eks. mva
    11520427NL27SPSMO2728.4 mm48.5 mm6.8 mmForventet levering 8. okt 336.25 kr/stk 8 406.25 kr/pk · 25 stk

    Låseskive Nord-Lock ® 254 SMO er en avansert låseskive designet for å sikre bolteforbindelser i krevende miljøer. Denne låseskiven er ideell for applikasjoner som krever høy korrosjonsbestandighet, spesielt i sjøvann og miljøer med høyt klor- eller syrenivå.

    Fordeler og egenskaper

    • Produsert i 254 SMO rustfritt stål (EN 1.4547) for eksepsjonell korrosjonsbestandighet.
    • Herdet overflate for forbedret slitestyrke og holdbarhet.
    • Spesielt egnet for bruk i sjøvann og miljøer med høyt klor- eller syrenivå.
    • Kompatibel med skruklasse opp til A4-80, noe som gir fleksibilitet i bruk.
    • Oppfyller kravene i DIN 25201, som sikrer høy kvalitet og pålitelighet.
    • SP-variant med større ytterdiameter for økt stabilitet og sikkerhet.

    Låseskive Nord-Lock ® 254 SMO er ideell for maritime applikasjoner, kjemiske anlegg og andre krevende industrielle miljøer. Med sin overlegne korrosjonsbestandighet og pålitelighet, sikrer den at bolteforbindelser forblir intakte under ekstreme forhold, noe som reduserer behovet for vedlikehold og øker systemets levetid.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 200 Stk For skruestørrelse metrisk (M.).

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    18.12 kr
    /stk inkl. mva
    14.50 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 3 624 kr inkl. mva
    (2 899.20 kr eks. mva)