Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 button head A2 rustfri

Multivern Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 button head A2 rustfri

Artikkelnr: 10008342

3.80 kr
/stk inkl. mva
3.04 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 200 stk = 760 kr inkl. mva
(608 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 760.00 kr
Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 button head A2 rustfri

Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 button head A2 rustfri

3.80 kr

Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 button head A2 rustfri

3.80 kr
Variant: M8x30

    Velg variant 21 alternativer

    Viser 21 av 21
    Art.nrLengdeGjengemålHodehøydeHodediameterNøkkelviddeLager Pris
    1000834230 mm84.414 mmS5Forventet levering 15. okt 3.80 kr/stk 760 kr/pk · 200 stk
    1166669925 mm52.79.5 mmS3Forventet levering 15. okt 2.10 kr/stk 210 kr/pk · 100 stk
    1166670030 mm52.79.5 mmS3Forventet levering 15. okt 2.35 kr/stk 235 kr/pk · 100 stk
    1166670420 mm84.414 mmS5Forventet levering 15. okt 2.75 kr/stk 275 kr/pk · 100 stk
    1166670525 mm84.414 mmS5Forventet levering 15. okt 3.73 kr/stk 746 kr/pk · 200 stk
    1166670625 mm105.517.5 mmS6Forventet levering 15. okt 6.62 kr/stk 662 kr/pk · 100 stk
    30031550 mm84.414 mmS5Forventet levering 8. okt 2.39 kr/stk 239 kr/pk · 100 stk
    3013018 mm52.79.5 mmS3Forventet levering 15. okt 1.06 kr/stk 530 kr/pk · 500 stk
    30130210 mm52.79.5 mmS3Forventet levering 15. okt 1.25 kr/stk 125 kr/pk · 100 stk
    30130312 mm52.79.5 mmS3På lager (4) 1.14 kr/stk 1 140 kr/pk · 1000 stk
    30130416 mm63.310.5 mmS4På lager (4) 0.57 kr/stk 114 kr/pk · 200 stk
    30130520 mm63.310.5 mmS4På lager (5) 0.85 kr/stk 170 kr/pk · 200 stk
    30130616 mm84.414 mmS5På lager (4) 3.17 kr/stk 317 kr/pk · 100 stk
    36101910 mm42.27.6 mmS2,5Forventet levering 15. okt 0.61 kr/stk 1 220 kr/pk · 2000 stk
    38983512 mm63.310.5 mmS4På lager (8) 1.24 kr/stk 620 kr/pk · 500 stk
    38983625 mm63.310.5 mmS4Forventet levering 15. okt 2.34 kr/stk 234 kr/pk · 100 stk
    38983730 mm63.310.5 mmS4Forventet levering 15. okt 2.61 kr/stk 261 kr/pk · 100 stk
    38983850 mm63.310.5 mmS4Forventet levering 15. okt 3.94 kr/stk 394 kr/pk · 100 stk
    5633150416 mm42.27.6 mmS2,5Forventet levering 15. okt 0.82 kr/stk 820 kr/pk · 1000 stk
    5633150810 mm63.310.5 mmS4Forventet levering 15. okt 1.15 kr/stk 115 kr/pk · 100 stk
    60726716 mm52.79.5 mmS3Forventet levering 15. okt 0.65 kr/stk 325 kr/pk · 500 stk

    Innv.6kt 8x30 A2 I7380 Button Head rustfri

    Innvendig Sekskantskrue ISO 7380 er en høykvalitets skrue designet for bruk i miljøer der korrosjonsbestandighet er viktig. Denne skruen er laget av A2 rustfritt stål og har et halvrundt hode, noe som gjør den ideell for en rekke bruksområder innen bygg, industri og håndverk.

    Fordeler og egenskaper

    • ISO 7380 standard sikrer høy kvalitet og kompatibilitet.
    • Innvendig sekskant gir enkel installasjon og demontering.
    • Halvrundt hode for en estetisk tiltalende finish.
    • Fullgjenget for maksimal grep og stabilitet.
    • Lagret i A2 rustfritt stål for utmerket korrosjonsmotstand.

    Denne sekskantskruen er ideell for bruk i prosjekter der både styrke og estetikk er viktig, for eksempel i møbelproduksjon eller dekorative strukturer. Den rustfrie egenskapen gjør den perfekt for utendørs bruk, og sikrer langvarig holdbarhet selv i fuktige miljøer.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 200 Stk Gjengemål metrisk (M.).

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    0.57 kr
    /stk inkl. mva
    0.46 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 200 stk = Fra 114 kr inkl. mva
    (91.20 kr eks. mva)