Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM
Innstikkskobling Festo - QSM

Innstikkskobling Festo - QSM

Artikkelnr: 510664

33.12 kr
/stk inkl. mva
26.50 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 10 stk = 331.20 kr inkl. mva
(264.96 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 331.20 kr
Innstikkskobling Festo - QSM

Innstikkskobling Festo - QSM

33.12 kr

Innstikkskobling Festo - QSM

33.12 kr
Variant: Innstikkobling QSM-G1/8-4

    Velg variant 35 alternativer

    Viser 25 av 35
    Art.nrLager Pris
    510664Forventet levering 2. okt 33.12 kr/stk 331.20 kr/pk · 10 stk
    510665Forventet levering 2. okt 40 kr/stk 400 kr/pk · 10 stk
    510666Forventet levering 2. okt 34.38 kr/stk 343.80 kr/pk · 10 stk
    510667Forventet levering 2. okt 43.75 kr/stk 437.50 kr/pk · 10 stk
    510670Forventet levering 2. okt 61.25 kr/stk 612.50 kr/pk · 10 stk
    510671Forventet levering 2. okt 51.25 kr/stk 512.50 kr/pk · 10 stk
    510672Forventet levering 2. okt 61.25 kr/stk 612.50 kr/pk · 10 stk
    510673Forventet levering 2. okt 52.50 kr/stk 525 kr/pk · 10 stk
    510674Forventet levering 2. okt 33.12 kr/stk 331.20 kr/pk · 10 stk
    510675Forventet levering 2. okt 35 kr/stk 350 kr/pk · 10 stk
    510676Forventet levering 7. okt 49.38 kr 39.50 kr eks. mva
    510677Forventet levering 2. okt 47.50 kr 38 kr eks. mva
    510678Forventet levering 12. okt 50.62 kr 40.50 kr eks. mva
    510679Forventet levering 2. okt 36.25 kr/stk 725 kr/pk · 20 stk
    510680Forventet levering 2. okt 56.25 kr 45 kr eks. mva
    510681Forventet levering 2. okt 43.12 kr 34.50 kr eks. mva
    510682Forventet levering 2. okt 47.50 kr 38 kr eks. mva
    679411Bestillingsvare 52.50 kr/stk 525 kr/pk · 10 stk
    679412Bestillingsvare 53.12 kr/stk 531.20 kr/pk · 10 stk
    679413Bestillingsvare 35.62 kr/stk 356.20 kr/pk · 10 stk
    679414Bestillingsvare 35.62 kr/stk 356.20 kr/pk · 10 stk
    679415Bestillingsvare 38.75 kr/stk 387.50 kr/pk · 10 stk
    679416Bestillingsvare 35.62 kr/stk 356.20 kr/pk · 10 stk
    679417Bestillingsvare 52.50 kr/stk 525 kr/pk · 10 stk
    679429Bestillingsvare 28.12 kr/stk 281.20 kr/pk · 10 stk
    679430Bestillingsvare 30 kr/stk 300 kr/pk · 10 stk
    679431Bestillingsvare 36.25 kr/stk 362.50 kr/pk · 10 stk
    679432Bestillingsvare 39.38 kr/stk 393.80 kr/pk · 10 stk
    679793Bestillingsvare 37.50 kr/stk 3 750 kr/pk · 100 stk
    679795Bestillingsvare 21.25 kr/stk 2 125 kr/pk · 100 stk
    679796Bestillingsvare 22.50 kr/stk 2 250 kr/pk · 100 stk
    679809Bestillingsvare 23.12 kr/stk 2 312 kr/pk · 100 stk
    679903Bestillingsvare 22.50 kr/stk 2 250 kr/pk · 100 stk
    679904Bestillingsvare 24.38 kr/stk 2 438 kr/pk · 100 stk
    679905Bestillingsvare 22.50 kr/stk 2 250 kr/pk · 100 stk

    Innstikkobling Festo QSM-G1/8-4

    Innstikkskobling Festo QSM er en pålitelig løsning for pneumatisk tilkobling, ideell for bruk i ulike industrielle applikasjoner. Denne koblingen sikrer effektiv overføring av trykkluft og er designet for å motstå varierende driftsforhold.

    Fordeler og egenskaper

    • Robust design som tåler omgivelsestemperaturer fra -10 til 80 °C.
    • Driftstrykk fra -0.95 til 14 bar, noe som gir stor fleksibilitet i bruken.
    • Pneumatisk tilkobling med gjenge G1/8, som sikrer enkel installasjon.
    • Kompatibel med slanger med diameter på 4 mm, noe som gjør den allsidig.
    • Nominell størrelse på 2.9 mm for optimal luftstrøm.
    • Leveres i forpakninger på 10 stk, perfekt for større prosjekter.

    Innstikkskoblingen Festo QSM er ideell for bruk i pneumatiske systemer, hvor den bidrar til effektivitet og pålitelighet. Den passer utmerket i både industrielt og kommersielt miljø, og er et viktig komponent for enhver tekniker som ønsker å optimalisere lufttrykk og tilkoblinger.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 10 Stk Omgivelsestemperatur

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    21.25 kr
    /stk inkl. mva
    17 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 10 stk = Fra 212.50 kr inkl. mva
    (170 kr eks. mva)