Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL
Innstikkskobling Festo - QSLL

Innstikkskobling Festo - QSLL

Artikkelnr: 428703

198.75 kr
inkl. mva
159 kr eks. mva
Delsum inkl. mva: 198.75 kr
Innstikkskobling Festo - QSLL

Innstikkskobling Festo - QSLL

198.75 kr

Innstikkskobling Festo - QSLL

198.75 kr
Variant: Vinkel Innstikkobling QSLL-G1/4-12 lang

    Velg variant 23 alternativer

    Viser 23 av 23
    Art.nrNominell størrelseTilkoblingPneumatisk tilkobling 2Lager Pris
    4287038 mmHangjenge G1/4For slange YD 12 mmForventet levering 2. okt 198.75 kr 159 kr eks. mva
    4934732.8 mmHangjenge R1/8For slange YD 4 mmForventet levering 1. okt 82.81 kr/stk 828.10 kr/pk · 10 stk
    4934744.3 mmHangjenge R1/8For slange YD 6 mmForventet levering 1. okt 92.19 kr/stk 921.90 kr/pk · 10 stk
    4934756 mmHangjenge R1/8For slange YD 8 mmForventet levering 1. okt 82.50 kr/stk 825 kr/pk · 10 stk
    4934762.8 mmHangjenge R1/4For slange YD 4 mmForventet levering 2. okt 89.06 kr/stk 890.60 kr/pk · 10 stk
    4934774.3 mmHangjenge R1/4For slange YD 6 mmForventet levering 2. okt 77.50 kr/stk 775 kr/pk · 10 stk
    4934786.7 mmHangjenge R1/4For slange YD 8 mmForventet levering 2. okt 83.75 kr/stk 837.50 kr/pk · 10 stk
    4934798 mmHangjenge R1/4For slange YD10 mmForventet levering 2. okt 130 kr/stk 1 300 kr/pk · 10 stk
    4934804.3 mmHangjenge R3/8For slange YD 6 mmForventet levering 2. okt 110 kr/stk 1 100 kr/pk · 10 stk
    4934828.3 mmHangjenge R3/8For slange YD10 mmForventet levering 2. okt 156.25 kr/stk 1 562.50 kr/pk · 10 stk
    49348310 mmHangjenge R3/8For slange YD 12 mmForventet levering 2. okt 175 kr/stk 1 750 kr/pk · 10 stk
    49348510.3 mmHangjenge R1/2For slange YD 12 mmForventet levering 2. okt 223.75 kr 179 kr eks. mva
    51064313 mmHangjenge G1/2For slange YD 16 mmForventet levering 2. okt 261.25 kr 209 kr eks. mva
    51073010.3 mmHangjenge G1/2For slange YD 12 mmForventet levering 2. okt 236.25 kr 189 kr eks. mva
    5107318 mmHangjenge G1/4For slange YD10 mmForventet levering 2. okt 147.50 kr/stk 1 475 kr/pk · 10 stk
    5107324.3 mmHangjenge G1/4For slange YD 6 mmForventet levering 2. okt 87.50 kr/stk 875 kr/pk · 10 stk
    5107336.7 mmHangjenge G1/4For slange YD 8 mmForventet levering 2. okt 93.75 kr/stk 937.50 kr/pk · 10 stk
    5107342.8 mmHangjenge G1/8For slange YD 4 mmForventet levering 2. okt 75 kr/stk 750 kr/pk · 10 stk
    5107354.3 mmHangjenge G1/8For slange YD 6 mmForventet levering 2. okt 83.75 kr/stk 837.50 kr/pk · 10 stk
    5107366 mmHangjenge G1/8For slange YD 8 mmForventet levering 2. okt 91.25 kr/stk 912.50 kr/pk · 10 stk
    5107378.3 mmHangjenge G3/8For slange YD10 mmForventet levering 2. okt 171.25 kr/stk 1 712.50 kr/pk · 10 stk
    51073810 mmHangjenge G3/8For slange YD 12 mmForventet levering 2. okt 195 kr/stk 1 950 kr/pk · 10 stk
    5107396.7 mmHangjenge G3/8For slange YD 8 mmForventet levering 2. okt 132.50 kr/stk 1 325 kr/pk · 10 stk

    Vinkel Innstikkobling Festo QSLL-G1/4-12 lang

    Innstikkskobling Festo - QSLL er en lang L-formet kobling designet for å gi pålitelig og fleksibel tilkobling i pneumatiske systemer. Den er ideell for bruk i applikasjoner som krever 360° rotasjon og enkel installasjon.

    Fordeler og egenskaper

    • 360° roterende funksjon for maksimal fleksibilitet i installasjonen.
    • Utvendig gjenger med ytre sekskant for enkel og sikker montering.
    • Standard størrelse som passer til et bredt spekter av applikasjoner.
    • Utstyrt med tetningsring for optimal tetthet og minimal lekkasje.
    • Kan monteres i alle posisjoner, noe som gir stor frihet i designet av systemet.

    Innstikkskoblingen fra Festo er spesielt nyttig i industrielle miljøer hvor det er behov for fleksible og pålitelige tilkoblinger. Den roterende funksjonen gjør den ideell for applikasjoner med begrenset plass eller der komponentene må justeres etter montering. Med sin robuste konstruksjon og allsidige monteringsmuligheter, er denne koblingen et utmerket valg for å sikre effektiv drift i pneumatiske systemer.

    Tekniske data

    • Omgivelsestemperatur: -10-80 °C Driftstrykk

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva
    Eksempel på produkttittel
    Fra 75 kr
    inkl. mva
    60 kr eks. mva