Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric

Schneider Electric Endehylser Schneider DZ5CE

Artikkelnr: 1862120

2.12 kr
/stk inkl. mva
1.70 kr/stk eks. mva
📦Min bestilling: 100 stk = 212 kr inkl. mva
(169.60 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 212.00 kr
Endehylser Schneider DZ5CE - Schneider Electric

Endehylser Schneider DZ5CE

2.12 kr

Endehylser Schneider DZ5CE

2.12 kr
Variant: Endehylse DZ5-CE007

    Velg variant 10 alternativer

    Viser 10 av 10
    Art.nrFargeNominelt tverrsnittAWG størrelseHylselengdeLager Pris
    1862120Blå0.75 mm²208Forventet levering 2. okt 2.12 kr/stk 212 kr/pk · 100 stk
    1862123Rød1 mm²188Forventet levering 7. okt 3 kr/stk 300 kr/pk · 100 stk
    1862124Svart1.5 mm²168Forventet levering 8. okt 2.12 kr/stk 212 kr/pk · 100 stk
    1862126Grå2.5 mm²148Forventet levering 2. okt 2.33 kr/stk 233 kr/pk · 100 stk
    1862127Andre4 mm²1212Forventet levering 7. okt 5.09 kr/stk 509 kr/pk · 100 stk
    1862128Oransje4 mm²1210Forventet levering 7. okt 3.74 kr/stk 3 740 kr/pk · 1000 stk
    1862129Andre6 mm²1012Forventet levering 7. okt 7.47 kr/stk 747 kr/pk · 100 stk
    1862135Grønn6 mm²1012Forventet levering 7. okt 6.55 kr/stk 655 kr/pk · 100 stk
    1862151Grå2.5 mm²1418Forventet levering 7. okt 3.19 kr/stk 3 190 kr/pk · 1000 stk
    1862169Hvit50 mm²228Forventet levering 7. okt 3 kr/stk 300 kr/pk · 100 stk

    Endehylse DZ5-CE007

    Endehylser fra Schneider Electric er essensielle komponenter for elektriske installasjoner, designet for å sikre pålitelig tilkobling av ledninger. DZ5-CE007-modellen er en standard hylse som passer for et nominelt tverrsnitt på 0,75 mm², og er ideell for ulike bruksområder innen elektrisk arbeid.

    Fordeler og egenskaper

    • Standard konstruksjonstype for bred anvendelse.
    • Nominelt tverrsnitt på 0,75 mm², egnet for mange elektriske applikasjoner.
    • Blå farge for enkel identifisering.
    • Isolert design for økt sikkerhet.
    • Lagret i forpakninger på 100, 1000 og 50000 stk for fleksible bestillingsmuligheter.
    • Materiale av kobber med fortinnet overflate for bedre ledningsevne.
    • Ingen halogeninnhold, noe som gir bedre brannsikkerhet.
    • AWG størrelse 20, tilpasset internasjonale standarder.

    Denne endehylsen er ideell for elektriske installasjoner der pålitelighet og sikkerhet er avgjørende. Den kan brukes i både profesjonelle og private prosjekter, og sikrer en solid forbindelse som tåler varierende forhold. Med sin isolerte konstruksjon og høykvalitets materialer, er DZ5-CE007 et utmerket valg for enhver elektriker.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 100 Stk/1000 Stk/50000 Stk Konstruksjonstype

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    2.12 kr
    /stk inkl. mva
    1.70 kr/stk eks. mva
    📦Min bestilling: 100 stk = Fra 212 kr inkl. mva
    (169.60 kr eks. mva)