Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag
Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag

Multivern Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag

Artikkelnr: 291103

22.81 kr
/m inkl. mva
18.25 kr/m eks. mva
📦Min bestilling: 60 m = 1 368.60 kr inkl. mva
(1 094.88 kr eks. mva)
Delsum inkl. mva: 22.81 kr
Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag

Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag

22.81 kr

Armeringsstol Iso-Track- mykt underlag

22.81 kr
Variant: 40mm L=2m

    Velg variant 12 alternativer

    Viser 12 av 12
    Art.nrDekklagLager Pris
    29110340 mmPå lager (323) 1 368.60 kr / 60 m 22.81 kr/m
    30329020 mmPå lager (408) 1 156 kr / 100 m 11.56 kr/m
    30329125 mmPå lager (53) 1 250 kr / 100 m 12.50 kr/m
    30329230 mmForventet levering 7. okt 1 312 kr / 100 m 13.12 kr/m
    30329335 mmPå lager (76) 1 106.40 kr / 60 m 18.44 kr/m
    30329450 mmBestillingsvare 1 650 kr / 60 m 27.50 kr/m
    55128715 mmPå lager (118) 1 156 kr / 100 m 11.56 kr/m
    55130760 mmForventet levering 7. okt 1 912.40 kr / 40 m 47.81 kr/m
    55130870 mmPå lager (85) 3 250 kr / 40 m 81.25 kr/m
    55131525 mmForventet levering 15. okt 7.19 kr/stk 359.50 kr/pk · 50 stk
    55131720 mmForventet levering 15. okt 6.56 kr/stk 328 kr/pk · 50 stk
    55131830 mmForventet levering 15. okt 7.50 kr/stk 375 kr/pk · 50 stk

    Armeringsstol Iso-Track 40mm L=2m Mykt underlag

    Armeringsstol Iso-Track er en avstandslist designet for bruk på mykt underlag, som celleplast, sand, singel eller markduk. Dette produktet er essensielt for å sikre riktig plassering og stabilitet av armering i ulike byggeprosjekter.

    Fordeler og egenskaper

    • Spesielt utviklet for bruk på mykt underlag som celleplast, sand og singel.
    • Kan også brukes på markduk for økt fleksibilitet i byggeprosjekter.
    • Rett side plasseres ned for optimal stabilitet.
    • Anbefalt usymmetrisk plassering for å minimere sprekkdannelse.
    • Dekksikte 15, 20 og 70 er designet uten hull i sidene for økt styrke.
    • Legges med en senter-til-senter avstand på ca. 0,8 meter.
    • Effektivt forbruk på ca. 1-1,5 meter per kvadratmeter.

    Armeringsstol Iso-Track er ideell for byggeprosjekter som krever stabil og nøyaktig plassering av armering på myke underlag. Den enkle installasjonen og fleksibiliteten gjør den til et populært valg blant fagfolk som ønsker å sikre kvalitet og holdbarhet i sine konstruksjoner.

    Tekniske data

    • Forpakningsstørrelser: 60 M/2400 M Lengde

    Lignende Produkt

    NYLIG SETT

    Cursor
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)
    Eksempel på produkttittel
    6.56 kr
    /m inkl. mva
    5.25 kr/m eks. mva
    📦Min bestilling: 60 m = Fra 393.60 kr inkl. mva
    (314.88 kr eks. mva)