-
Vernebrille Activewear® Visitor 4000SVernebrille Activewear Visitor 4000S klar linse smal Vernebrille Activewear® Visitor 4000S er en allsidig og beskyttende brille designet for personer med smalere ansiktsform. Disse brillene er ideelle for besøkende og kan enkelt brukes utenpå vanlige briller for ekstra beskyttelse. Fordeler og egenskaper Bredt synsfelt...48.12 krinkl. mva
-
Vernebrille Activewear® Rocky 4040Vernebrille Activewear Rocky 4040 klar linse Vernebrille Activewear® Rocky 4040 er en avansert sikkerhetsbrille designet for å gi optimal beskyttelse og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Med sin omsluttende linse og fleksible design, sikrer denne vernebrillen både godt utsyn og effektiv beskyttelse mot potensielle farer....Fra 186.25 krinkl. mva
-
Vernebrille Activewear® Mission 4020SVernebrille Activewear Mission 4020S klar linse smal Vernebrille Activewear® Mission 4020S er en lett og enkel beskyttelsesbrille designet spesielt for smale ansikter. Med sin bøylefrie linse gir den optimal dekning for øynene, og sikrer komfort og sikkerhet i ulike arbeidsmiljøer. Fordeler og egenskaper Lett...Fra 51.25 krinkl. mva
-
Universalbrille Univet 620UUniversalbrille Univet 620U klar linse Universalbrille Univet 620U er en høykvalitets vernebrille designet for optimal komfort og sikkerhet. Denne vernebrillen beskytter effektivt mot partikler og væskesprut, noe som gjør den ideell for bruk i krevende arbeidsmiljøer. Fordeler og egenskaper Myk og fleksibel tetning i...336.25 krinkl. mva
-
Vernebrille Univet 5X3Vernebrille Univet 5X3 klar linse Vernebrille Univet 5X3 er designet for å gi optimal beskyttelse og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Med sitt elegante og sporty design, kombinert med avansert linseteknologi, tilbyr brillen både stil og funksjonalitet for profesjonelle brukere. Fordeler og egenskaper Aggressive linjer...261.25 krinkl. mva
-
Visir Kask Zen inkl. adapterVisir Kask Zen kort Polykarbonat klart med adapter Visir Kask Zen inkl. adapter er et avansert øyevern designet for maksimal sikkerhet og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Dette visiret er laget av ripebestandig polykarbonat og er utstyrt med antiduggbehandling, noe som gir klar sikt under...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Sveiseglass EsabSveiseglass fra ESAB er en essensiell komponent for alle som jobber med sveising. Disse glassene er designet for å gi optimal beskyttelse mot skadelig UV- og IR-stråling samt sikre maksimal termisk stabilitet under sveiseprosessen.Fordeler og egenskaper Høy kvalitet produsert i solid glass for langvarig...23.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 593.75 kr inkl. mva
(475 kr eks. mva) -
Vernebrille 3M™ SecureFit™ 100Vernebrille 3M SecureFit 100 klar linse Vernebrille 3M™ SecureFit™ 100 er en innovativ beskyttelsesbrille designet for å gi optimal komfort og sikkerhet. Med sin avanserte teknologi tilpasser den seg automatisk til ulike ansiktsprofiler, noe som gjør den ideell for bruk i varierte arbeidsmiljøer. Fordeler...123.75 krinkl. mva
-
Vernebrille Univet 6X1Vernebrille Univet 6X1 grå linse Vernebrille Univet 6X1 er en avansert sikkerhetsbrille designet for å gi optimal beskyttelse og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Med sin omsluttende form og justerbare funksjoner, tilbyr den både effektiv beskyttelse mot støv og kjemikaliedråper. Fordeler og egenskaper Lett og...498.75 krinkl. mva
-
Visir Kask Superplasma V2 Plus - KlarVisir Kask Superplasma V2 Plus Polykarbonat klart Visir Kask Superplasma V2 Plus fra KASK er et avansert øyevern designet for å gi maksimal beskyttelse og komfort under krevende forhold. Dette visiret er spesielt utviklet for å motstå riper og dugg, og passer perfekt sammen...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Klar
-
Grå
-
Sølv
-
-
Visiradapter Kask ZenVisiradapter Kask Zen hjelmfeste Kask Zenit Visiradapter Kask Zen er en spesialdesignet adapter for enkel montering av visir på Zenith-hjelmer fra KASK. Dette produktet sikrer en sømløs integrasjon mellom hjelmen og visiret, noe som gir optimal beskyttelse og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Fordeler og...211.25 kr/parinkl. mva
-
Inre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03Inre Skyddsglas till Speedglas 9100/G5-01/03 fra 3M Speedglas er et robust beskyttelsesglass designet for å gi optimal beskyttelse til sveisehjelmer. Dette produktet er essensielt for sveiseoperasjoner, da det beskytter sveiserens øyne og ansikt mot skadelige sveisestråler og gnister.Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for å...Fra 348.75 kr/frpinkl. mva
-
Hjelmbrille integrert 3M™Hjelmbrille integrert 3M klar linse polykarbonat Hjelmbrille integrert 3M™ er en praktisk og sikker løsning for beskyttelse av øynene i arbeidsmiljøer hvor hjelm er påkrevd. Disse vernebrillene er designet for å være lett tilgjengelige og alltid innen rekkevidde når du trenger dem. Fordeler og...236.25 krinkl. mva
-
Overbrille Univet 5X2 AdvancedOverbrille Univet 5X2 Advanced klar linse Overbrille Univet 5X2 Advanced er en moderne og funksjonell beskyttelsesbrille designet for å passe over de fleste optiske briller. Denne overbrillen kombinerer komfort og sikkerhet, og er ideell for bruk i ulike arbeidsmiljøer. Fordeler og egenskaper Moderne design...323.75 krinkl. mva
-
Reservevisir Activewear® 4090LVisir Activewear Guard 4090L polykarbonat klart Reservevisir Activewear® 4090L er et klart visir laget av polykarbonat, designet for å brukes med Guard. Dette visiret gir pålitelig beskyttelse og er et essensielt tilbehør for sikkerhet i arbeidsmiljøer. Fordeler og egenskaper Laget av slitesterkt polykarbonat for...136.25 krinkl. mva
-
Visir og hodefeste Activewear® Guard 4090Visir og hodefeste Activewear Guard 4090 polykarbonat klart Visir og hodefeste Activewear® Guard 4090 er en komplett beskyttelsesløsning for hode og ansikt, ideell for profesjonelle innen bygg, industri og håndverk. Dette produktet kombinerer et polykarbonat visir med et justerbart hodefeste, for å gi optimal...286.25 krinkl. mva
-
Vernebrille Activewear® 4150 SlimVernebrille Activewear 4150 Slim klar linse Vernebrille Activewear® 4150 Slim er en innovativ vernebrille designet for optimal komfort og sikkerhet i krevende arbeidsmiljøer. Med sin lette konstruksjon og avanserte beskyttelsesegenskaper, er disse brillene ideelle for profesjonelle som trenger pålitelig øyebeskyttelse hele dagen. Fordeler og...Fra 73.75 krinkl. mva
-
Visirholder hjelm 3M™ FH1Visirholder hjelm 3M FH1 Visirholder hjelm 3M™ FH1 er en robust og pålitelig løsning for å feste visirer til 3M vernehjelmer. Den er designet for å fungere sømløst med eller uten bruk av hjelmmontert 3M hørselvern, noe som gjør den til et allsidig valg...186.25 krinkl. mva
-
Universalbrille Activewear® Space 4080Universalbrille Activewear Space 4080 klar linse Universalbrille Activewear® Space 4080 er en allsidig vernebrille designet for å gi optimal komfort og beskyttelse i krevende miljøer. Brillen er ideell for bruk i bygg, industri og håndverk hvor sikkerhet og funksjonalitet er avgjørende. Fordeler og egenskaper...123.75 krinkl. mva
-
Visir Kask ZenVisir Kask Zen kort Polykarbonat klart KASK ZEN VISIR er et avansert øyevern designet for å gi maksimal sikkerhet og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Dette visiret er laget av slitesterk polykarbonat og er både ripebestandig og antiduggbehandlet, noe som gjør det ideelt for ulike...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Visir Kask Zen - KlarKASK ZEN VISIR er et avansert øyevern designet for å gi maksimal sikkerhet og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Dette visiret er laget av slitesterk polykarbonat og er både ripebestandig og antiduggbehandlet, noe som gjør det ideelt for ulike lys- og værforhold.Fordeler og egenskaper Laget...Fra 623.75 krinkl. mva
-
Klar
-
Grå
-
Sølv
-
-
Svettebånd 3M™ Speedglas™Svettebånd 3M Speedglas lær 100, 9000 og SL 168000 Svettebånd 3M™ Speedglas™ er en essensiell komponent for 3M sveisehjelmer, designet for å gi komfort og hygiene under sveiseoppgaver. Dette tilbehøret er spesielt utviklet for å absorbere svette og forbedre brukeropplevelsen for sveisere. Fordeler og...236.25 kr/frp inkl. mvaMin bestilling: 50 frp = Fra 11 812.50 kr inkl. mva
(9 450 kr eks. mva) -
Visir 3M™ Peltor™ WP96Visir WP96 3M 229mm polykarbonat klart Visir 3M™ Peltor™ WP96 er et robust og pålitelig visir designet for å gi optimal beskyttelse i krevende arbeidsmiljøer. Det er ideelt for de som jobber med tungt mekanisk arbeid og trenger beskyttelse mot støt, vann og ild....173.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 737.50 kr inkl. mva
(1 390 kr eks. mva) -
Visir 3M™ 5F-11Visir 3M 5B netting polyamid Visir 3M™ 5F-11 er et høykvalitets visir designet for å komplettere Multi System G500 fra 3M. Dette visiret gir optimal beskyttelse for brukere i ulike industrielle og håndverksmessige miljøer. Fordeler og egenskaper Kompatibelt med 3M Multi System G500 for...186.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 862.50 kr inkl. mva
(1 490 kr eks. mva) -
Beskyttelsesglass ESABBeskyttelsesglass Esab 100X50mm ytre Beskyttelsesglass ESAB er spesialdesignet for å passe til ESABs sveiseskjermer, og gir optimal beskyttelse under sveiseprosessen. Disse glassene er essensielle for å sikre sikkerhet og komfort for sveiseoperatører. Fordeler og egenskaper Skreddersydd for ESABs sveiseskjermer, sikrer perfekt passform. Gir effektiv...Fra 111.25 krinkl. mva
-
Universalbrille 3M™ 2890PUniversalbrille 3M 2890 klar linse polykarbonat Universalbrille 3M™ 2890P er en tettsittende vernebrille designet for å gi optimal beskyttelse og komfort i krevende miljøer. Med sin moderne og slanke utforming, er denne brillen ideell for beskyttelse mot væsker, støv, gasser og damp. Fordeler og...Fra 248.75 krinkl. mva
-
Vernebrille Activewear® 4140 FlowVernebrille Activewear 4140 Flow klar linse Vernebrille Activewear® 4140 Flow er designet for å gi optimal beskyttelse og komfort i krevende arbeidsmiljøer. Med sin tynne linse og myke neseputer er disse brillene ideelle for langvarig bruk uten ubehag. Fordeler og egenskaper Tynn linse for...173.75 krinkl. mva
-
Laserbriller IronsideLaserbriller grønn Ironside 102256 Laserbriller Ironside er spesialdesignet for å forbedre synligheten av laserpunkter under utfordrende lysforhold. Disse brillene er essensielle for fagfolk som arbeider i miljøer med sterkt lys, der det kan være vanskelig å se den røde eller grønne laserprikken. Fordeler og...98.75 krinkl. mva
-
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 9100Beskyttelsesglass 3M Speedglas 9100 indre 528005 Beskyttelsesglasset 3M™ Speedglas™ 9100 er en essensiell komponent for å sikre optimal beskyttelse under sveiseoperasjoner. Dette produktet er designet for å beskytte sveisehjelmens visir mot gnister, sprut og riper, og sikrer dermed langvarig bruk og klar sikt. Fordeler...323.75 kr/frp inkl. mvaMin bestilling: 20 frp = Fra 6 475 kr inkl. mva
(5 180 kr eks. mva) -
Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 100Beskyttelsesglass 3M Speedglas 100 ytre 776000 Beskyttelsesglass 3M™ Speedglas™ 100 er en essensiell reservedel for sveiseutstyr, designet for å beskytte sveiseglasset mot gnister og sprut. Dette ytre beskyttelsesglasset sikrer at sveiseglasset forblir intakt og fungerer optimalt, selv under krevende forhold. Fordeler og egenskaper Gir...498.75 kr/frpinkl. mva
