-
Bitsholder Wiha 384 m/ håndtakBitsholder 384 Wiha 1/4"x300mm magnetisk Bitsholder Wiha 384 med håndtak er et robust verktøy designet for effektiv og presis skrutrekking. Denne bitsholderen er ideell for profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster som krever pålitelig ytelse og komfort. Fordeler og egenskaper Produsert i høyverdig krom-vanadium stål for...498.75 krinkl. mva
-
Bits Wiha 7013 Z 25 SekskantBits 7013 Z sekskant HEX 1.5 Wiha 25mm Standard Bits Wiha 7013 Z 25 Sekskant er en standard unbrako bit designet for allsidig bruk innen skruing. Den er produsert av høykvalitets krom-vanadium stål, noe som sikrer langvarig ytelse og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Standard...48.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 481.20 kr inkl. mva
(384.96 kr eks. mva) -
Bits Wiha 7015 Z TorxBits 7015 Z TORX T6 Wiha 25mm Standard Bits Wiha 7015 Z Torx er et robust og kraftig allround bits designet for Torx skruer. Dette produktet er ideelt for både industriell bruk og gjør-det-selv prosjekter, og sikrer pålitelig og effektiv skruing. Fordeler og egenskaper...16.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 162.50 kr inkl. mva
(130 kr eks. mva) -
Bits Wiha 7012 Z 25/32 PZBits Wiha 7012 Z 25/32 PZ er et standard bits laget av høyverdig krom-vanadium stål, kjent for sin holdbarhet og styrke. Dette produktet er ideelt for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som krever pålitelighet og presisjon i arbeidet sitt.Fordeler og egenskaper Produsert i høygradig krom-vanadium stål...137.50 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 375 kr inkl. mva
(1 100 kr eks. mva) -
Bits Wiha 7011 Z PH 25mmBits 7011 Z PH0 Wiha 25mm Standard Bits Wiha 7011 Z PH 25mm er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsarbeid i bygg og industri. Dette produktet er laget av krom-vanadium stål, kjent for sin styrke og holdbarhet, og er velegnet for et bredt spekter...14.38 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 143.80 kr inkl. mva
(115.04 kr eks. mva) -
Bits Wiha Spor 25mmBits 7010 Z SL 4.5 Wiha 25mmx0.6mm Standard Bits Wiha Spor 25mm er en standard bits designet for presisjonsarbeid innen bygg og håndverk. Dette produktet er ideelt for profesjonelle som krever pålitelighet og holdbarhet i sine verktøy. Fordeler og egenskaper Produsert av Wiha, kjent...23.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 231.20 kr inkl. mva
(184.96 kr eks. mva) -
Skrutrekker Wiha 532 PZSkrutrekker SoftFinish 532 Wiha PZ2 100mm Skrutrekker Wiha 532 PZ er et presisjonsverktøy designet for profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster. Denne skrutrekkeren er ideell for oppgaver som krever nøyaktighet og pålitelighet. Fordeler og egenskaper Produsert av Wiha, kjent for sin høye kvalitet og holdbarhet. Utstyrt...373.75 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 531 PHSkrutrekker SoftFinish 531 Wiha PH2 100mm Skrutrekker Wiha 531 PH er et førsteklasses verktøy designet for presisjon og komfort. Den er ideell for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som krever pålitelighet og effektivitet i arbeidet sitt. Fordeler og egenskaper Produsert av høy kvalitet krom-vanadium-molybden stål for...336.25 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 530 SporSkrutrekker SoftFinish 530 Wiha SL 5.5 100mm Skrutrekker Wiha 530 Spor fra Wiha er et verktøy av høy kvalitet, spesielt designet for profesjonelle håndverkere og industriarbeidere. Denne skrutrekkeren er ideell for presisjonsarbeid og gir en optimal brukeropplevelse takket være sine avanserte materialer og ergonomiske...Fra 273.75 krinkl. mva
-
Skrutrekkersett Wiha 530 HK6Skrutrekkersett SoftFinish 530 Wiha SL.PH 6 stk Skrutrekkersett Wiha 530 HK6 er et profesjonelt verktøysett designet for presisjonsarbeid innen bygg, industri og håndverk. Settet inneholder skrutrekkere med både spor- og phillips-spiss, laget av høykvalitetsmaterialer for langvarig bruk og optimal ytelse. Fordeler og egenskaper Inneholder...1 186.25 krinkl. mva
-
Bitspipe Wiha 7044MSekskantpipe 7044M Wiha 1/4" HEX 7.0x 55mm magn. Bitspipe Wiha 7044M er et høykvalitets verktøy designet for presisjonsarbeid i bygg- og håndverksbransjen. Denne bitshylsen er utstyrt med en magnet, noe som gjør den ideell for å holde bits sikkert på plass under bruk. Fordeler...148.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 743.75 kr inkl. mva
(595 kr eks. mva) -
Skrutrekker Wiha 5533MF SporSkrutrekker MicroFinish 5533 Wiha SL 4.5 90mm Skrutrekker Wiha 5533MF Spor er et høykvalitetsverktøy designet for profesjonelle og hjemmebrukere som krever presisjon og pålitelighet. Denne skrutrekkeren er spesielt utviklet for bruk i krevende miljøer, som våte og oljede forhold. Fordeler og egenskaper Produsert i...Fra 236.25 krinkl. mva
-
Skrutrekkersett Wiha 302Skrutrekkersett SoftFinish 302 Wiha SL.PZ 6 stk Skrutrekkersett Wiha 302 er et profesjonelt verktøysett designet for presisjonsarbeid i bygg, industri og håndverk. Settet inkluderer skrutrekkere med både spor og pozidriv, laget for å sikre optimal ytelse og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Blad i høy...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Pipeskrutrekker Wiha fleksibelPipetrekker SoftFinish 372 Wiha 6x150mm fleksibel Pipeskrutrekker Wiha fleksibel er et spesialverktøy designet for å nå vanskelige områder med letthet. Dette verktøyet er ideelt for oppgaver som krever presisjon og fleksibilitet, som for eksempel stramming eller løsning av slangeklemmer. Fordeler og egenskaper Fleksibelt skaft...Fra 373.75 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 362SF TorxSkrutrekker Wiha 362SF Torx er et presisjonsverktøy designet for profesjonelle brukere innen bygg, industri og håndverk. Dette verktøyet er ideelt for arbeid med Torx-skruer, og gir pålitelighet og holdbarhet i enhver oppgave.Fordeler og egenskaper Blad laget av høykvalitets krom-vanadium-molybden stål for maksimal styrke og...Fra 136.25 krinkl. mva
-
Kubbeskrutrekker Wiha 313 PZSkrutrekker SoftFinish 313SY Wiha PZ1 25mm Kubbeskrutrekker Wiha 313 PZ er et kompakt og høykvalitetsverktøy designet for presisjonsarbeid i trange rom. Denne skrutrekkeren er laget av robust krom-vanadium-molybden stål og har en ergonomisk utforming for optimal komfort og brukervennlighet. Fordeler og egenskaper Blad laget...Fra 173.75 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 313 PZSkrutrekker SoftFinish 313 Wiha PZ0 60mm Skrutrekker Wiha 313 PZ er en pålitelig og høykvalitets skrutrekker designet for presisjonsarbeid. Denne skrutrekkeren er ideell for både profesjonelle håndverkere og hjemmebrukere som krever nøyaktighet og komfort. Fordeler og egenskaper Pozidrive spiss for optimal grep og effektivitet....Fra 148.75 krinkl. mva
-
Kubbeskrutrekker Wiha 311 PHKubbetrekker SoftFinish 311SY Wiha PH1 25mm Kubbeskrutrekker Wiha 311 PH er en kompakt og pålitelig verktøy designet for presisjonsarbeid med Phillips-skruer. Den er laget av høykvalitets krom-vanadium-molybden stål og er ideell for både profesjonelle håndverkere og hjemmebrukere som krever nøyaktighet og holdbarhet. Fordeler og...Fra 148.75 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 311 PHSkrutrekker Wiha 311 PH er et presisjonsverktøy designet for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster. Denne høykvalitets skrutrekkeren er ideell for arbeid med Phillips-skruer, og sikrer maksimal effektivitet og komfort.Fordeler og egenskaper Produsert i krom-vanadium-molybden stål for ekstra styrke og holdbarhet. Gjennom herdet og forkrommet for lang...Fra 148.75 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 308 SporSkrutrekker SoftFinish 308 Wiha SL 5.5 100mm Skrutrekker Wiha 308 Spor er en høykvalitets skrutrekker designet for presise og pålitelige skruoppgaver. Den er laget av krom-vanadium-molybden stål og er ideell for både profesjonelle håndverkere og hjemmebrukere. Fordeler og egenskaper Produsert i høykvalitets krom-vanadium-molybden stål...Fra 223.75 krinkl. mva
-
Kubbeskrutrekker Wiha 302 SporKubbetrekker SoftFinish 302SY Wiha SL 5.5 25mm Kubbeskrutrekker Wiha 302 Spor er et presisjonsverktøy designet for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster. Denne skrutrekkeren er ideell for arbeid i trange rom og tilbyr en kombinasjon av holdbarhet og ergonomisk design. Fordeler og egenskaper Produsert av høy kvalitet...Fra 136.25 krinkl. mva
-
Skrutrekker Wiha 302 SporSkrutrekker Wiha 302 Spor er et presisjonsverktøy designet for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster. Denne skrutrekkeren er laget av høykvalitets krom-vanadium-molybden stål, og er ideell for ulike typer monterings- og vedlikeholdsarbeid.Fordeler og egenskaper Produsert i høy kvalitet krom-vanadium-molybden stål for maksimal holdbarhet. Gjennomherdet og forkrommet for...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Kraftbitsholder Ironside SlimKraftbitsholder slim 1/4" Ironside QR 75mm 203233 Kraftbitsholder Ironside Slim er en profesjonell bitsholder designet for bruk med slagmaskiner. Den kommer i to lengder, 75 mm og 150 mm, og er utstyrt med en 1/4" HEX-innfesting og tange, noe som sikrer en sikker og...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Kraftpipe 1" IronsideKraftpipe 1" Ironside er et robust verktøy laget for profesjonelle innen bygg, industri og håndverk. Dette verktøyet er ideelt for krevende arbeidsoppgaver der styrke og presisjon er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert i fosfatert krom molybden stål for ekstra holdbarhet. Designet med innvendig sekskant for...Fra 336.25 krinkl. mva
-
Kraftpipe Ironside 1" 60mmKraftpipe Ironside 1" 60mm er et robust verktøy laget for profesjonelle innen bygg og industri. Denne kraftpipen er konstruert av fosfatert krommolybdenstål, noe som gir den enestående holdbarhet og styrke.Fordeler og egenskaper Produsert av fosfatert krommolybdenstål for maksimal styrke og holdbarhet. 1" størrelse, ideell...Fra 236.25 krinkl. mva
-
Kraftpipe Ironside 3/4"Kraftpipe Ironside 3/4" er et robust verktøy utviklet for profesjonelle brukere innen bygg og industri. Denne kraftpipen er laget av fosfatert krommolybdenstål, noe som gir ekstra styrke og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Produsert i fosfatert krommolybdenstål for økt slitestyrke. 3/4" størrelse som passer til en...Fra 123.75 krinkl. mva
-
Vinkelnøkkelsett Ironside 0.9-4.0mm 7pkVinkelnøkkelsettet Ironside 0.9-4.0mm 7pk 103620 er et essensielt verktøysett for presisjonsarbeid i bygg, industri og håndverk. Dette settet inneholder sju unbrakonøkler i ulike størrelser, perfekt for justering og montering av små komponenter.Fordeler og egenskaper Inkluderer sju unbrakonøkler i størrelsene 0,9 mm, 1,3 mm, 1,5...59.38 krinkl. mva
-
Sekskantnøkkelsett 1.5-10 mm 9pk IronsideSekskantnøkkelsettet fra Ironside er et essensielt verktøy for alle som arbeider med bygg, industri og håndverk. Settet inneholder ni lange sekskantnøkler med kule, som gir presis passform og enkel tilgang til vanskelige steder.Fordeler og egenskaper Inneholder ni sekskantnøkler i størrelsene 1,5 mm til 10...173.75 krinkl. mva
-
Apparatskapnøkkel universal IronsideApparatskapnøkkel universal Ironside sort 103621 Apparatskapnøkkel universal Ironside er et allsidig verktøy designet for å åpne ulike typer skap og kabinetter. Med sine standarddimensjoner, inkludert firkant, trekant og rund med vinger, er denne nøkkelen ideell for profesjonelle innen bygg og industri. Fordeler og egenskaper...46.88 krinkl. mva
-
Kraftbitshylsesett Ironside 1/2" Torx, 9 delerKraftbitshylsesett Ironside 1/2" Torx er et robust og pålitelig verktøysett designet for profesjonelle innen bygg og industri. Dette settet består av 9 svartfosfaterte kraftbitshylser som er ideelle for bruk med slagverktøy.Fordeler og egenskaper Svartfosfaterte hylser for økt holdbarhet og rustmotstand. 1/2" tilkobling for kompatibilitet...811.25 krinkl. mva
