-
Stikksagblad Lenox CG300T/CG300UStikksagblad CG300T3 Hi-Carbon Lenox 89mm Ceramic 3pk Stikksagblad Lenox CG300T/CG300U er et høykvalitetsblad designet for effektiv kutting av keramiske plater, glassfiber og murstein. Dette bladet er ideelt for profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster som krever presisjon og holdbarhet i sine prosjekter. Fordeler og egenskaper Utstyrt...261.25 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox C456T/C456UStikksagblad C456T5 Hi-Carbon Lenox 102mm 6T Wood 5pk Stikksagblad Lenox C456T/C456U er et høykvalitets blad designet for presise kapp i både myke og harde treslag samt komposittmaterialer. Dette bladet er ideelt for håndverkere som krever nøyaktighet og en ren finish i sine arbeider. Fordeler...298.75 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox C450T/C450UStikksagblad C450T25 Hi-Carbon Lenox 102mm 10T Wood 25pk Stikksagblad Lenox C450T/C450U er et høykvalitets sagblad designet for presise og rene kapp i ulike tresorter. Dette bladet er ideelt for både myke og harde treslag, samt komposittmaterialer, og gir en profesjonell finish uten brannmerker. Fordeler...1 248.75 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox C450DT/C450DUStikksagblad C450DT5 Hi-Carbon Lenox 102mm 10T Wood 5pk Stikksagblad Lenox C450DT/C450DU er et spesialisert blad designet for presis nedskjæring i ulike treslag og komposittmaterialer. Dette bladet er ideelt for håndverkere som krever rene og nøyaktige snitt, spesielt ved arbeid med både myke og harde...311.25 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox C320TS/C320USStikksagblad C320TS5 Hi-Carbon Lenox 89mm 20T Wood 5pk Stikksagblad Lenox C320TS/C320US er et høykvalitets blad designet for presise og rene kapp i både myke og harde treslag, samt komposittmaterialer. Dette bladet er ideelt for håndverkere og industriarbeidere som krever nøyaktighet og kvalitet i sitt...298.75 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox B332T/B332UStikksagblad B332T3 Bi-Metal Lenox 92mm 32T Metal 3pk Stikksagblad Lenox B332T/B332U er et spesialisert verktøy designet for effektiv metallkapping. Med avansert teknologi og holdbart materiale, er dette bladet en ideell løsning for både profesjonelle og hobbybrukere som trenger presise og raske kutt i metall....111.25 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Lenox B314T/B314UStikksagblad B314T3 Bi-Metal Lenox 92mm 14T Metal 3pk Stikksagblad Lenox B314T/B314U er et høykvalitets blad designet spesielt for effektiv metallkapping. Dette bladet er ideelt for profesjonelle som krever presisjon og holdbarhet i sine skjæreverktøy. Fordeler og egenskaper Optimalisert for metallkapping, sikrer presise kutt. Utstyrt...123.75 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch T 367 XHM Expert Wood&MetalStikksagblad T 367 XHM Bosch Expert Wood&Metal 3pk Stikksagblad Bosch T 367 XHM Expert Wood&Metal er et høykvalitetsblad designet for presis skjæring i både tre og metall. Med avansert teknologi fra Bosch, er dette bladet ideelt for profesjonelle som krever holdbarhet og effektivitet i...561.25 krinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch T 121 GFC Pro for Metal thin 3pkStikksagblad T 121 GFC Bosch Pro for Metal thin 3pk Stikksagblad Bosch T 121 GFC Pro for Metal thin 3pk er et høykvalitets sagblad designet for presis skjæring i tynt metall. Dette produktet er ideelt for både profesjonelle håndverkere og DIY-entusiaster som trenger pålitelig...148.75 krinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch T 121 AFC Pro for Metal 5pkStikksagblad T 121 AFC Bosch Pro for Metal 5pk Stikksagblad Bosch T 121 AFC Pro for Metal 5pk er en pålitelig løsning for effektiv skjæring i middels tynt metall. Disse bladene er designet for å gi høy slitestyrke og passer til alle stikksager med...236.25 kr/frpinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch Multi AIZ32APIBStikksagblad AIZ32APIB Bosch Multi Stikksagblad Bosch Multi AIZ32APIB er et allsidig blad designet for presisjonskutting i en rekke materialer. Med en lengde på 50 mm, er dette bladet ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere som ønsker nøyaktige og rene kutt. Fordeler og egenskaper Presisjonsdesign...186.25 krinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch AYZ53BPB Multi 10pkStikksagblad AYZ53BPB Bosch Multi 10pk Bosch AYZ53BPB Multi er et stikksagblad av høy kvalitet, spesielt designet for å gi presise kutt i ulike materialer. Denne pakken inneholder 10 blader, hver med en lengde på 40 mm, som sikrer langvarig bruk og pålitelig ytelse. Fordeler...311.25 krinkl. mva
-
Stikksagblad Bosch ASZ32SC teppeknivStikksagblad ASZ32SC Bosch Teppekniv 11x24mm Stikksagblad Bosch ASZ32SC teppekniv er spesielt utviklet for effektiv kutting av tepper og andre myke materialer. Dette bladet er ideelt for profesjonelle håndverkere som trenger presisjon og hastighet i arbeidet. Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for kutting av tepper og...311.25 krinkl. mva
-
Spissmeisel Milwaukee SDS-Plus SLSpissmeisel SL SDS-Plus Milwaukee 250mm Spissmeisel Milwaukee SDS-Plus SL er et kvalitetsverktøy designet for effektiv materialfjerning. Denne meiselen er ideell for profesjonelle håndverkere som krever langvarig ytelse og pålitelighet i krevende arbeidsmiljøer. Fordeler og egenskaper Opp til dobbelt så lang levetid som vanlige meisler....Fra 248.75 krinkl. mva
-
Spissmeisel Milwaukee SDS-Max SLSpissmeisel SDS-Max Pointed Milwaukee 280mm Spissmeisel Milwaukee SDS-Max SL er et høykvalitets verktøy designet for profesjonell bruk innen bygg og industri. Denne meiselen er ideell for effektiv fjerning av materialer og er kjent for sin holdbarhet og ytelse. Fordeler og egenskaper Opp til dobbelt...Fra 248.75 krinkl. mva
-
Spissmeisel Makita SDS-PlusSpissmeisel SDS-Plus Makita 250mm Spissmeisel Makita SDS-Plus er et robust verktøy designet for effektiv meisling i betong og murverk. Den er ideell for profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster som trenger presisjon og pålitelighet i sine prosjekter. Fordeler og egenskaper Kompatibel med SDS-Plus-feste for raskt og...248.75 krinkl. mva
-
Spissmeisel Bahco 3739 BESKSpissmeisel 3739 BESK Bahco 250mm Spissmeisel Bahco 3739 BESK er et robust verktøy designet for presisjonsarbeid i bygg- og industrisektoren. Dette meiselet er ideelt for oppgaver som krever nøyaktighet og holdbarhet, og er utstyrt med flere funksjoner for å sikre effektiv bruk. Fordeler og...323.75 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1110 HSS (Del 1)Spiralbor 1110 HSS Izar 61.00 mm Spiralbor Izar 1110 HSS er et høykvalitetsbor designet for presis maskinering i ulike materialer som konstruksjonsstål, karbonstål, støpejern, samt kobber, bronse og messing. Dette boret er ideelt for profesjonelle som krever pålitelighet og ytelse i sitt arbeid. Fordeler...Fra 348.75 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1110 HSS (Del 2)Spiralbor 1110 HSS Izar 28.75mm Spiralbor Izar 1110 HSS er et høykvalitetsbor designet for presis maskinering i ulike materialer som konstruksjonsstål, karbonstål, støpejern, samt kobber, bronse og messing. Dette boret er ideelt for profesjonelle som krever pålitelighet og ytelse i sitt arbeid. Fordeler og...Fra 298.75 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1052 HSS ZrN (Del 1)Spiralbor 1052 HSS ZrN Izar 7.50mm Spiralbor Izar 1052 HSS ZrN er et høykvalitets universalbor designet for presisjonsboring i en rekke materialer. Dette boret er ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere som krever pålitelig ytelse og lang levetid. Fordeler og egenskaper Utstyrt med 135°...Fra 28.12 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1052 HSS ZrN (Del 2)Spiralbor 1052 HSS ZrN Izar 11.50mm Spiralbor Izar 1052 HSS ZrN er et høykvalitets universalbor designet for presisjonsboring i en rekke materialer. Dette boret er ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere som krever pålitelig ytelse og lang levetid. Fordeler og egenskaper Utstyrt med 135°...Fra 40.62 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1050 HSS (Del 1)Spiralbor 1050 HSS Izar 5.00mm Spiralbor Izar 1050 HSS er et ekstra kort universalbor designet for presis boring i ulike materialer. Med sin sylindriske feste og robuste konstruksjon er dette boret ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere. Fordeler og egenskaper Ekstra kort design for...Fra 15.62 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1050 HSS (Del 2)Spiralbor 1050 HSS Izar 18.50mm Spiralbor Izar 1050 HSS er et ekstra kort universalbor designet for presis boring i ulike materialer. Med sin sylindriske feste og robuste konstruksjon er dette boret ideelt for både profesjonelle og hobbybrukere. Fordeler og egenskaper Ekstra kort design for...Fra 33.75 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1030 HSS (Del 1)Spiralbor 1030 HSS Izar 3.50mm Spiralbor Izar 1030 HSS er et høykvalitets bor designet for presisjonsboring i ulike materialer. Dette boret er ideelt for profesjonelle som arbeider med stål, støpejern og aluminium-magnesiumlegeringer. Fordeler og egenskaper Lang spiralbor for dypere boreapplikasjoner. Laget av HSS (hurtigstål)...Fra 41.25 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1030 HSS (Del 2)Spiralbor 1030 HSS Izar 1.30mm Spiralbor Izar 1030 HSS er et høykvalitets bor designet for presisjonsboring i ulike materialer. Dette boret er ideelt for profesjonelle som arbeider med stål, støpejern og aluminium-magnesiumlegeringer. Fordeler og egenskaper Lang spiralbor for dypere boreapplikasjoner. Laget av HSS (hurtigstål)...58.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 581.20 kr inkl. mva
(464.96 kr eks. mva) -
Spiralbor Izar 1020 HSSE (Del 1)Spiralbor 1020 HSSE Izar 9.25mm Spiralbor Izar 1020 HSSE er et høykvalitets bor designet for presisjonsboring i krevende materialer. Dette boret er laget av koboltlegert høyhastighetsstål, noe som gir det økt slitestyrke og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Kort bor med sylindrisk skaft for enkel...38.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 190.60 kr inkl. mva
(152.48 kr eks. mva) -
Spiralbor Izar 1020 HSSE (Del 2)Spiralbor 1020 HSSE Izar 12.20mm Spiralbor Izar 1020 HSSE er et høykvalitets bor designet for presisjonsboring i krevende materialer. Dette boret er laget av koboltlegert høyhastighetsstål, noe som gir det økt slitestyrke og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Kort bor med sylindrisk skaft for enkel...32.50 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 5 stk = Fra 162.50 kr inkl. mva
(130 kr eks. mva) -
Spiralbor Izar 1015 HSS (Del 1)Spiralbor 1015 HSS Izar 11.70mm Spiralbor Izar 1015 HSS er et presisjonsverktøy designet for bruk i portale maskiner. Dette boret er ideelt for boring i ulike materialer som stål, støpejern, aluminium-magnesium og ikke-jernholdige materialer. Fordeler og egenskaper Konstruert med en 118° spiss for optimal...Fra 32.50 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1015 HSS (Del 2)Spiralbor 1015 HSS Izar 4.60mm Spiralbor Izar 1015 HSS er et presisjonsverktøy designet for bruk i portale maskiner. Dette boret er ideelt for boring i ulike materialer som stål, støpejern, aluminium-magnesium og ikke-jernholdige materialer. Fordeler og egenskaper Konstruert med en 118° spiss for optimal...Fra 27.50 krinkl. mva
-
Spiralbor Izar 1013, HSS (Del 1)Spiralbor 001-1013 HSS Izar 2.50mm Spiralbor Izar 1013, HSS fra IZAR er et pålitelig verktøy designet for presise og effektive borearbeider. Dette boret er ideelt for vanlige boreoppgaver og passer perfekt for både profesjonelle og hobbybrukere. Fordeler og egenskaper Kort design med sylindrisk feste...Fra 15.62 krinkl. mva
