-
Skive Art 9054 A4 syrefastSkive Art 9054 A4 syrefast er en høykvalitets skive laget for å gi optimal beskyttelse og støtte i krevende miljøer. Den er spesielt utviklet for bruk i situasjoner hvor korrosjonsbestandighet er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert i A4 syrefast materiale for overlegen korrosjonsbestandighet. Egnet for...0.85 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 170 kr inkl. mva
(136 kr eks. mva) -
Sekskantlåsemutter høy DIN 6924 8.0 varmforzinketLåsemutter M8 VF D6924 nylonring varmforzinket Sekskantlåsemutter høy DIN 6924 8.0 er en robust og pålitelig festekomponent designet for å sikre forbindelser i krevende miljøer. Denne mutteren er spesielt utviklet med en nylonring for å gi økt låsefunksjon og holdbarhet. Fordeler og egenskaper Utstyrt...3.67 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 734 kr inkl. mva
(587.20 kr eks. mva) -
Sekskantlåsemutter høy DIN 6924 8.0 varmforzinketSekskantlåsemutter høy DIN 6924 8.0 er en robust og pålitelig festekomponent designet for å sikre forbindelser i krevende miljøer. Denne mutteren er spesielt utviklet med en nylonring for å gi økt låsefunksjon og holdbarhet.Fordeler og egenskaper Utstyrt med M-gjenger for universell anvendelse. Designet med...Fra 36.88 krinkl. mvaPakkestørrelse: 200 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Innslagsmutter elforzinketInnslagsmutter M08 EZ møbelmutter elforzinket Innslagsmutter elforzinket er en robust og pålitelig festekomponent designet for bruk i treverk. Denne mutteren har M-gjenger og er utstyrt med fire spisser som sikrer en sikker og stabil innfesting. Fordeler og egenskaper Utstyrt med M-gjenger for kompatibilitet med...1.57 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 157 kr inkl. mva
(125.60 kr eks. mva) -
Sveisemutter firkant SV4M DIN 928 ubehandletSveisemutter M5 UB D928 4kt sort Sveisemutter firkant SV4M DIN 928 ubehandlet er en robust festekomponent designet for bruk i sveiseapplikasjoner. Med M-gjenger og en firkantet form, er denne mutteren ideell for å sikre pålitelig og sterk tilkobling i metallkonstruksjoner. Fordeler og egenskaper Oppfyller...0.62 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 1000 stk = Fra 620 kr inkl. mva
(496 kr eks. mva) -
Skjøtemutter M6HM 4.0 elforzinket FIXXSkjøtemutter 6X300 VF FIXX 6kt.langmutt elforzinket SB Skjøtemutter M6HM 4.0 elforzinket fra FIXX er en robust og pålitelig komponent designet for å koble sammen gjengede stenger eller bolter. Denne skjøtemutteren er ideell for bruk i byggeprosjekter og industrielle applikasjoner der sikkerhet og stabilitet er...Fra 1.69 kr/frpinkl. mva
-
Skjøtemutter M6HM 4.0 elforzinket FIXXSkjøtemutter M6HM 4.0 elforzinket fra FIXX er en robust og pålitelig komponent designet for å koble sammen gjengede stenger eller bolter. Denne skjøtemutteren er ideell for bruk i byggeprosjekter og industrielle applikasjoner der sikkerhet og stabilitet er avgjørende.Fordeler og egenskaper M-gjenger for enkel og...Fra 1.69 krinkl. mva
-
Flensemutter riflet DIN 6923 A4 syrefastFlensemutter M10 A4 D6923 6kt.mutter syrefast riflet Flensemutter riflet DIN 6923 A4 syrefast er en sekskantmutter med flens og riller, designet for å gi ekstra grep og holdbarhet i krevende miljøer. Denne mutteren er laget i henhold til DIN 6923 (ISO 4161) standarden, noe...0.69 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 500 stk = Fra 345 kr inkl. mva
(276 kr eks. mva) -
Låseskive Nord-Lock ® Delta ProtectLåseskive Nord-Lock® Delta Protect er en avansert låseskive laget for å sikre bolteforbindelser under ekstreme forhold. Dette produktet er ideelt for bruk i krevende industrimiljøer hvor pålitelighet og holdbarhet er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert av robust EN 1.7182 stål eller tilsvarende, som sikrer høy...Fra 7 kr/parinkl. mva
-
Låseskive Nord-Lock ® A4Låseskive Nord-Lock ® A4 er en spesialisert låseskive laget av rustfritt stål, designet for å sikre bolter og skruer i krevende miljøer. Denne låseskiven er ideell for bruk i applikasjoner hvor pålitelighet og holdbarhet er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert i EN 1.4404 (AISI 316L)...Fra 13.75 kr/parinkl. mva
-
Rundskive SBRB EN 14399, varmforzinketSkive M12 VF EN 14399-6 HV295-350 varmforzinket Rundskive SBRB EN 14399 er en robust og pålitelig komponent designet for bruk med stålbyggskruer i krevende konstruksjoner. Den er varmforzinket for å gi optimal beskyttelse mot korrosjon og sikrer høy holdbarhet i ulike miljøer. Fordeler og...Fra 4.94 krinkl. mva
-
Karosseriskive SRKB ISO 4759/3 elforzinketKarosseriskive SRKB ISO 4759/3 elforzinket er en robust og pålitelig komponent laget av stål, designet for å sikre holdbarhet og korrosjonsbestandighet i krevende miljøer. Denne skiven er ideell for bruk i konstruksjoner hvor styrke og lang levetid er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert i henhold...Fra 0.56 krinkl. mva
-
Låseskive Nord-Lock ® Delta ProtectLåseskive Nord-Lock® Delta Protect er en avansert låseskive laget for å sikre bolteforbindelser under ekstreme forhold. Dette produktet er ideelt for bruk i krevende industrimiljøer hvor pålitelighet og holdbarhet er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert av robust EN 1.7182 stål eller tilsvarende, som sikrer høy...Fra 4.92 kr/parinkl. mva
-
Sekskantslåsemutter DIN 6925 8.0 helmetall elforzinketLåsemutter M6 EZ D6925 KL8 6kt. Helmetall elforzinket Sekskantslåsemutter DIN 6925 8.0 helmetall elforzinket er en robust og pålitelig mutter designet for sikre festeanordninger i ulike konstruksjoner. Denne mutteren er spesielt utviklet for å gi ekstra sikkerhet og stabilitet i krevende miljøer. Fordeler og...0.78 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 78 kr inkl. mva
(62.40 kr eks. mva) -
Sekskantslåsemutter DIN 6925 8.0 helmetall elforzinketSekskantslåsemutter DIN 6925 8.0 helmetall elforzinket er en robust og pålitelig mutter designet for sikre festeanordninger i ulike konstruksjoner. Denne mutteren er spesielt utviklet for å gi ekstra sikkerhet og stabilitet i krevende miljøer.Fordeler og egenskaper Standardisert etter DIN 6925 og ISO 7042 for...Fra 6.44 krinkl. mvaPakkestørrelse: 100 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Rundskive u/fas DIN 125A polyamidSkive M10 Poly D125A Polyamid Rundskive u/fas DIN 125A polyamid er en robust underlagsskive laget av slitesterkt polyamidmateriale. Denne typen skive brukes ofte i ulike monterings- og festearbeider for å fordele belastningen og beskytte overflater. Fordeler og egenskaper Standardisert etter DIN 125A, som sikrer...Fra 0.25 krinkl. mva
-
Sekskantsmutter UNC U6M KL8.0 ANSI B18.2.2 elforzinketMutter UNC 1/4 EZ B18.2 .2 KL8 6kt.mutter ANSI B18.2.2 Sekskantsmutter UNC U6M KL8.0 ANSI B18.2.2 elforzinket er en robust og pålitelig festekomponent designet for bruk med UNC-gjenger. Denne mutteren er ideell for en rekke industrielle og byggeprosjekter der styrke og korrosjonsbeskyttelse er avgjørende....0.85 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 170 kr inkl. mva
(136 kr eks. mva) -
Låsemutter DIN 985 8.0 varmforzinketLåsemutter M10 VF D985 KL8 6kt. Nylock varmforzinket Låsemutter DIN 985 8.0 varmforzinket er en robust og pålitelig sekskantslåsemutter med nylonring, designet for å sikre gjengede forbindelser. Dette produktet er ideelt for bruk i krevende miljøer der styrke og korrosjonsmotstand er avgjørende. Fordeler og...0.82 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 82 kr inkl. mva
(65.60 kr eks. mva) -
Låsemutter DIN 985 8.0 varmforzinketLåsemutter DIN 985 8.0 varmforzinket er en robust og pålitelig sekskantslåsemutter med nylonring, designet for å sikre gjengede forbindelser. Dette produktet er ideelt for bruk i krevende miljøer der styrke og korrosjonsmotstand er avgjørende.Fordeler og egenskaper Produsert i henhold til DIN 985-standard for optimal...Fra 18.75 krinkl. mvaPakkestørrelse: 100 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Rundskive SBRB 8.8 HV200 varmforzinketSkive M16 Tykk VF HV200 17X30X7mm varmforzinket Rundskive SBRB 8.8 HV200 varmforzinket er en essensiell komponent for stålbyggskruer, spesielt designet for å sikre optimal stabilitet og holdbarhet i konstruksjoner. Denne rundskiven er laget av stål med høy hardhet og er varmforzinket for å gi...Fra 12.48 krinkl. mva
-
Kontramutter DIN 439 A4 SyrefastKontramutter M22 A4 D439 6kt.mutter lav syrefast Kontramutter DIN 439 A4 Syrefast er en lav sekskantmutter designet for bruk med M-gjenger. Denne mutteren er ideell for applikasjoner som krever høy motstand mot korrosjon, takket være dens syrefaste A4-materiale. Fordeler og egenskaper Designet med M-gjenger...Fra 0.61 krinkl. mva
-
Flensemutter A2 DIN 6923 rustfriFlensemutter M6 A2 D6923 6kt. syrefast PLAN Flensemutter A2 DIN 6923 rustfri er en sekskantmutter med flens, designet for å gi en sikker og stabil festing i ulike konstruksjoner. Denne mutteren er laget av rustfritt stål A2, noe som gjør den ideell for bruk...0.68 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 136 kr inkl. mva
(108.80 kr eks. mva) -
Hettemutter DIN 1587 A2 rustfriHettemutter M6 A2 D1587 6kt.mutter rustfritt riflet Hettemutter DIN 1587 A2 rustfri er en spesialdesignet mutter med M-gjenger, ideell for bruk i krevende miljøer der korrosjonsbestandighet er avgjørende. Denne mutteren er laget av rustfritt stål, noe som sikrer langvarig holdbarhet og pålitelighet. Fordeler og...Fra 0.62 krinkl. mva
-
Låseskive AZ DIN 6798A elforzinketLåseskive AZ DIN 6798A elforzinket er en robust og pålitelig komponent designet for å sikre at bolter og muttere holder seg på plass under vibrasjon og belastning. Denne låseskiven er ideell for bruk i ulike industrielle og byggtekniske applikasjoner hvor sikkerhet og holdbarhet er...Fra 0.15 krinkl. mva
-
Sveisemutter SV6M DIN 929 A4 syrefastSveisemutter M8 A4 6kt D929 syrefast Sveisemutter SV6M DIN 929 A4 syrefast er en sekskantet mutter designet for sveisede forbindelser i krevende miljøer. Denne mutteren er laget av syrefast stål, noe som gjør den ideell for bruk i korrosive omgivelser. Fordeler og egenskaper Produsert...2.39 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = 478 kr inkl. mva
(382.40 kr eks. mva) -
Firkantskive DIN 436 A4 syrefastFirkantskive M10 A4 D436 11X30X3 syrefast Firkantskive DIN 436 A4 syrefast er en robust og pålitelig komponent designet for å gi ekstra støtte og fordeling av last i ulike festesystemer. Den er spesielt utviklet for bruk i krevende miljøer der korrosjonsbestandighet er avgjørende. Fordeler...3.49 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 349 kr inkl. mva
(279.20 kr eks. mva) -
Skive rund elektroforsinket, KrugeSkive M6 EZ D125A 6.4X12X1.6mm elforzinket Skive rund elektroforsinket fra Kruge er en allsidig komponent designet for å sikre forbindelser i ulike konstruksjoner. Med sin elektroforsinkede overflate gir den økt motstandsdyktighet mot korrosjon, noe som gjør den ideell for bruk i krevende miljøer. Fordeler...Fra 5.06 krinkl. mva
-
Skjøtemutter M6HM 4.0 DIN 6334 ubehandletSkjøtemutter M8 UB D6334 6kt.langmutt sort Skjøtemutter M6HM 4.0 DIN 6334 ubehandlet er en robust sekskantmutter designet for å forbinde to gjengede komponenter. Denne skjøtemutteren er ideell for bruk i ulike konstruksjons- og industriprosjekter der pålitelighet og styrke er avgjørende. Fordeler og egenskaper Utstyrt...Fra 3.60 krinkl. mva
-
Skjøtemutter M6HM 4.0 DIN 6334 ubehandletSkjøtemutter M6HM 4.0 DIN 6334 ubehandlet er en robust sekskantmutter designet for å forbinde to gjengede komponenter. Denne skjøtemutteren er ideell for bruk i ulike konstruksjons- og industriprosjekter der pålitelighet og styrke er avgjørende.Fordeler og egenskaper Utstyrt med M-gjenger for enkel tilkobling til kompatible...Fra 3.60 krinkl. mva
-
Firkantskive S4B DIN 436 HV100 elforzinketFirkantskive S4B DIN 436 HV100 elforzinket er en robust og holdbar skive designet for bruk i krevende miljøer. Denne firkantskiven er laget av stål og er elforzinket for å gi ekstra korrosjonsbeskyttelse, noe som gjør den ideell for både innendørs og utendørs bruk.Fordeler og...Fra 1.12 krinkl. mva
