-
Bakke NortelcoBakke for Ex10-25mm2 E140 Bakke Nortelco er en pålitelig og robust bakke designet for bruk med presskabelsko og skjøtestykker. Den er ideell for applikasjoner som krever en sikker og effektiv tilkobling av kabler med tverrsnitt fra 10 til 25 mm². Fordeler og egenskaper Kompatibel...4 248.75 krinkl. mva
-
Vinsj Castor CapstanCapstan Vinsj CW800E Vinsj Castor Capstan er et pålitelig og robust tilbehør designet for ulike bruksområder innen bygg, industri og håndverk. Denne vinsjen er ideell for løfting og trekking av tunge gjenstander, og den sikrer effektivitet og sikkerhet i arbeidsprosesser. Fordeler og egenskaper Robust...66 248.75 krinkl. mva
-
Koblingsboks Sg® SG Install - Koblingsboks 100x100 IP65IP65 KOBLINGSBOKS 100X100 HVIT Koblingsboks Sg® SG Install er en robust og pålitelig løsning for elektriske installasjoner. Med sin IP65-beskyttelse er den designet for å motstå støv og vann, noe som gjør den ideell for både innendørs og utendørs bruk. Fordeler og egenskaper IP65...Fra 86.25 krinkl. mva
-
Rekkeklemme Weidmüller AS4C 2.5AS4C 2.5 Feed-through terminal block, P Rekkeklemmen Weidmüller AS4C 2.5 er en pålitelig og effektiv feed-through terminal block som er ideell for elektriske installasjoner. Den er designet for å sikre en sikker og stabil forbindelse i ulike applikasjoner innen bygg og industri. Fordeler og...40.62 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 4 062 kr inkl. mva
(3 249.60 kr eks. mva) -
Skrue Castor SelvborendeSelvborende Skrue 4.2 x 13mm Skrue Castor Selvborende er en pålitelig og effektiv skrue designet for enkel montering uten behov for forboring. Med en lengde på 13 mm og selvborende egenskaper, er denne skruen ideell for en rekke bygg- og håndverksprosjekter. Fordeler og egenskaper...1.24 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 250 stk = Fra 310 kr inkl. mva
(248 kr eks. mva) -
Dimmer Elko Plus 315 LEDPlus 315 LED Dimmer PH Dimmer Elko Plus 315 LED er en pålitelig løsning for effektiv lysstyring i hjemmet eller på arbeidsplassen. Denne dimmeren er designet for å håndtere både kapasitve og resistive laster, og gir deg muligheten til å justere lysstyrken etter behov....Fra 936.25 krinkl. mva
-
Sikkerhetsbrytere ABB OTEEMC Sikkerhetsbryter 3P 16A in Sikkerhetsbrytere ABB OTE er en pålitelig løsning for sikkerhetsstyring i industrielle applikasjoner. Denne 3-polede bryteren er designet for å håndtere høye strømstyrker og spenninger, noe som gjør den ideell for bruk i krevende miljøer. Fordeler og egenskaper Nominell kontinuerlig...Fra 2 498.75 krinkl. mva
-
Ramme Elko RS SortRamme 1-hull RS SO Ramme Elko RS Sort er en stilren og funksjonell ramme for innfelt montering av elektriske komponenter. Den er designet for å gi et moderne preg til ditt hjem eller kontor, samtidig som den sikrer enkel installasjon og bruk. Fordeler og...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Utforingsring Sg® 3mmUTFORINGSRING 3MM - ENKEL VEGG UTFORINGSRING 3MM - ENKEL VEGG Utforingsring Sg® 3mm er en praktisk og funksjonell løsning for montering av apparatbokser. Denne enkle veggutforingsringen er designet for å sikre en presis og stabil installasjon i ulike bygningsmiljøer. Fordeler og egenskaper Justeringshøyde på...Fra 27.50 krinkl. mva
-
Avgreningsklemmer Melbye type CAvgreningsklemme C4 kobber fra 6 til 10 mm2 Avgreningsklemme Melbye type C er en pålitelig og robust løsning for elektriske installasjoner. Denne klemmen er designet for effektiv forgrening av ledninger og sikrer en solid forbindelse i ulike applikasjoner. Fordeler og egenskaper Type: C-klemme, spesifikt...Fra 61.25 krinkl. mva
-
Takboks Sg® Dcl TakuttakDCL TAKUTTAK HVIT DCL Takuttak Hvit Takboks Sg® DCL TAKUTTAK er en praktisk og funksjonell løsning for innfelt montering av stikkontakter. Den er ideell for både bolig- og næringsbygg, og gir enkel tilgang til strøm der det er behov. Fordeler og egenskaper Modell: DCL...Fra 223.75 krinkl. mva
-
Krympeslange Melbye Tynnvegget, uten lim, gul/grønn, i spoleboksKrympesl gul/gr 3.0-1.0mm/sb10 CPX301 1 boks=10m Krympeslange Melbye Tynnvegget er en høyytelses krympeslange som brukes for beskyttelse og isolasjon av kabler og ledninger. Denne gul-grønne krympeslangen er ideell for både industrielle og håndverksmessige applikasjoner, og gir en sikker og effektiv løsning for krymping uten...38.54 kr/m inkl. mvaMin bestilling: 10 m = Fra 385.40 kr inkl. mva
(308.32 kr eks. mva) -
Skjøtehylse Ensto Nor mekanisk SLJSLJ0.27 skjøteh.mek. 6-25mm2 Skjøtehylse Ensto Nor mekanisk SLJ er en pålitelig løsning for elektriske tilkoblinger, designet for både kobber- og aluminiumsledninger. Den er ideell for bruk i ulike elektriske installasjoner, hvor en sikker og effektiv skjøting er nødvendig. Fordeler og egenskaper Passer for nominelt...Fra 123.75 krinkl. mva
-
Downlight Plejd Tilt Svart 6-packDownlight Tilt Svart 6-pack DWN-01-B 6-pack Downlight Plejd Tilt Svart 6-pack er en moderne og stilren belysningsløsning som gir fleksibilitet og høy lysytelse. Denne pakken inneholder seks downlights som er ideelle for både hjemmebruk og kommersielle miljøer, og de kan enkelt tilpasses ulike belysningsbehov....811.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 4 867.50 kr inkl. mva
(3 894 kr eks. mva) -
SmartTermostat Elko PlusSmartTermostat Plus PH ELKO SMART SmartTermostat Elko Plus er en moderne termostat designet for effektiv regulering av gulvvarmesystemer. Den gir brukerne muligheten til å kontrollere temperaturen i hjemmet på en enkel og intuitiv måte, med trådløs tilkobling og berøringsskjerm for optimal brukervennlighet. Fordeler og...Fra 2 123.75 krinkl. mva
-
Motorvernbryter Schneider GV2 MEMotorvernbryter. GV2ME01 0.1-0.16A Motorvernbryter Schneider GV2 ME er en pålitelig og effektiv enhet designet for å beskytte elektriske motorer mot overbelastning og kortslutning. Med et innstillingsområde for overlastutløser mellom 0.1 og 0.16 A, er denne motorvernbryteren ideell for ulike industrielle applikasjoner. Fordeler og egenskaper...Fra 1 998.75 krinkl. mva
-
Batteri Energizer IndustriBATTERI IND. AAA/LR03 DP10 AAA/LR03 10stk/forp Batteri Energizer Industri er en pålitelig energikilde designet for å møte behovene i både profesjonelle og industrielle applikasjoner. Med sin høye kapasitet og langvarige ytelse, er dette batteriet ideelt for en rekke elektroniske enheter. Fordeler og egenskaper Type:...Fra 98.75 kr/pakinkl. mva
-
Fiberkabel Ducatel utendørs kanalkabelG12 Fiberkabel utendørs Kanalkabel Ø 9,1mm sort Fiberkabel Ducatel utendørs kanalkabel er en robust og pålitelig løsning for utendørs fiberinstallasjoner. Med en diameter på 7 mm og designet for singelmode-fiber, er denne kabelen ideell for høyhastighets dataoverføring i krevende miljøer. Fordeler og egenskaper 48...Veil.
360.93 kr/m−93%Fra 21.88 kr/minkl. mva -
Installasjonskabel Nexans IXLI Easy 500vIXLI EASY 500V 2x1.5/1.5 Q-ree l 75m Installasjonskabel Nexans IXLI Easy 500V er en pålitelig og robust kabel designet for ulike installasjonsformål. Med sine spesifikasjoner er den ideell for både innendørs og utendørs bruk, og gir en sikker strømtilførsel i mange typer applikasjoner. Fordeler...44.15 kr/m inkl. mvaMin bestilling: 75 m = Fra 3 311.25 kr inkl. mva
(2 649 kr eks. mva) -
Pakknippel Stansefabrikken m/mutterPakknippel Stansefabrikken m/mutter er en pålitelig og holdbar komponent designet for å sikre kabelgjennomføringer i elektriske installasjoner. Denne pakknippelen er laget av polyamid og leveres komplett med kontramutter og tettningsring i PVC, noe som gjør den ideell for krevende miljøer.Fordeler og egenskaper Produsert i...Fra 61.25 krinkl. mva
-
Skruekrok Castor TKTreskruekrok TK 50x15x4,1 Treskruekrok TK 50x15x4,1mm fo Skruekrok Castor TK er en robust og pålitelig løsning for oppheng og feste av ulike gjenstander. Denne treskruekroken er designet for å gi en sikker tilkobling i treverk og er ideell for både innendørs og utendørs bruk....Fra 136.25 kr/pakinkl. mva
-
Tilbehør Nortelco MCTStagplate aluminium Tilbehør Nortelco MCT er en spesialdesignet komponent som brukes for å sikre en effektiv og pålitelig tilkobling i elektriske installasjoner. Dette tilbehøret er spesielt utviklet for MCT STG-2 og er laget av holdbart plastmateriale, noe som sikrer langvarig bruk. Fordeler og egenskaper...Fra 173.75 krinkl. mva
-
Endestopper for TS 35AEB 35 SC/1 AEB 35 SC/1 Endestopper for TS 35 fra Weidmüller er en essensiell komponent for sikre og effektive elektriske installasjoner. Den er designet for å brukes i skruskinner og bidrar til å hindre at komponenter glir eller faller ut av skinnene. Fordeler...28.12 krinkl. mva
-
Merkeremser Phoenix Contact 10-delte for .5 mm² klemmerMERKEREMSE ZB 5 LGS 361-370 Merkeremser fra Phoenix Contact er ideelle for effektiv merking av .5 mm² klemmer. Disse 10-delte remsene gjør det enkelt å organisere og identifisere elektriske forbindelser i ulike applikasjoner. Fordeler og egenskaper Inkluderer 10 merkeremser for effektiv merking. Påtrykte sifre...25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 250 kr inkl. mva
(200 kr eks. mva) -
Buntingsbånd Schneider Metall TGBUniversalbånd TGB 12 galv 10m rull Buntingsbåndet Schneider Metall TGB er et robust og pålitelig universalt bånd som er ideelt for en rekke feste- og sikringsoppgaver. Med sin galvaniserte overflate og sterke metallkonstruksjon, gir det en solid løsning for både profesjonelle og hobbybrukere. Fordeler...56.65 kr/m inkl. mvaMin bestilling: 10 m = Fra 566.50 kr inkl. mva
(453.20 kr eks. mva) -
Jordfeilbryter Eaton Digital Type B 4polDig Jordfeilbr 25A 4p30mA 10mS FRCDM-25/4/003-G/B Eaton Digital Jordfeilbryter Type B 4pol er en pålitelig enhet designet for å beskytte elektriske installasjoner mot jordfeil. Denne jordfeilbryteren er ideell for bruk i både bolig- og næringsbygg, og bidrar til å sikre trygg drift av elektriske...Fra 7 498.75 krinkl. mva
-
Fuse Sylindersikring 500VAC Eaton ElectricSyl.sikr.63A 500V 14X51 CYL 63A 500V 14X51 CYL GG PV14 Fuse Sylindersikring 500VAC fra Eaton Electric er en pålitelig og effektiv sikringsløsning, designet for å beskytte elektriske kretser mot overbelastning og kortslutning. Med en merkespenning på 500V og merkestrøm på 63A, er denne sylindersikringen...Fra 31.88 krinkl. mva
-
Veggarmatur Sg® Spike 1100 med kontakt og opplysVeggarmatur Sg® Spike 1100 er en elegant og funksjonell belysningsløsning designet for veggmontering. Med en lysstyrke på 930 lumen og en varm hvit fargetemperatur på 3000 K, gir denne armaturen et behagelig og indirekte lys som passer perfekt til både innendørs og utendørs bruk.Fordeler...Fra 3 123.75 krinkl. mva
-
Fot for Kabelvern ElisKabelvern Fot Ø16 Fot for Kabelvern Elis er en robust og funksjonell løsning designet for å sikre stabilitet og støtte til kabelvern. Den er ideell for bruk i ulike industrielle og kommersielle miljøer hvor kabelvern er nødvendig for å beskytte ledninger og kabler. Fordeler...Fra 498.75 krinkl. mva
-
Sadler B.Berntsen f/JordkabelSadler 25mm10.3110.00 Sadler B.Berntsen for jordkabel er et pålitelig tilbehør laget for å sikre optimal beskyttelse og feste av jordkabel. Denne sadlen er spesielt utviklet for å møte kravene innen bygg og industri, og gir en solid løsning for kabelinstallasjoner. Fordeler og egenskaper Lengde:...Fra 248.75 krinkl. mva
