-
Koblingsklemme KA502KA502 Grå 2X50+1X6 Al/Cu IP44 Koblingsklemme KA502 fra Stansefabrikken Products AS er en pålitelig komponent for elektriske installasjoner. Den er designet for effektiv tilkobling av ledere i ulike applikasjoner, og bidrar til sikker og stabil drift. Fordeler og egenskaper Antall poler: 1, som gir...336.25 krinkl. mva
-
LED Pære Nortronic G9 827 450lm 3W DIMLED G9 827 3W 450lm DIM LED G9 827 3W 450lm DIM LED Pære Nortronic G9 827 450lm 3W DIM er en energieffektiv og allsidig belysningsløsning som passer perfekt for både hjem og kontor. Med en lysstyrke på 450 lumen og en behagelig varm...298.75 krinkl. mva
-
Hjelpekontaktorer Schneider TeSys DHjelpekontaktor.CAD32B7 Hjelpekontakter fra Schneider TeSys D er pålitelige komponenter designet for å forbedre og optimalisere elektriske kretser. Disse kontaktene brukes ofte i automatiseringssystemer for å styre og overvåke elektriske apparater effektivt. Fordeler og egenskaper Type: CAD32B7, spesialdesignet for industrielt bruk. Tre normalt åpne hjelpekontakter...Fra 1 373.75 krinkl. mva
-
Kontaktor Schneider AC1 ElinkKont. 4NO 60AC1 Elink 230VACfj Kontaktor Schneider AC1 Elink er en pålitelig og effektiv enhet designet for å styre elektriske kretser. Med sin kompakte størrelse og avanserte funksjoner er den ideell for både industriell og kommersiell bruk, og sikrer optimal drift av elektriske systemer....Fra 5 748.75 krinkl. mva
-
Sokkel Carlo GavazziZMI 15/4N Sokkel 14-pin Sokkel Carlo Gavazzi er en pålitelig 14-pins sokkel designet for bruk i ulike elektriske installasjoner. Den er ideell for montering på DIN-skinne og tilbyr fleksibilitet i strømtilkoblingen. Fordeler og egenskaper 14-pins sokkel for effektiv tilkobling av elektriske komponenter. Monteringsmetode på...173.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 1 737.50 kr inkl. mva
(1 390 kr eks. mva) -
Effekt relè Schneider 4 COEffekt rele 4CO 120VAC Effekt relé fra Schneider er en pålitelig komponent designet for effektiv styring av elektriske kretser. Med sine 4 vekselkontakter gir dette reléet mulighet for fleksibel tilkobling og kontroll av ulike apparater i industrielle og kommersielle applikasjoner. Fordeler og egenskaper Nominell...561.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 5 612.50 kr inkl. mva
(4 490 kr eks. mva) -
Kontaktorer Schneider LC1D 150A 3polKontaktor 150A 3P 120VAC Kontaktoren Schneider LC1D 150A 3pol er en pålitelig og effektiv elektrisk komponent designet for å kontrollere kraftige elektriske belastninger. Den er ideell for bruk i industrielle applikasjoner der det er behov for høy strømstyring og presis kontroll. Fordeler og egenskaper...Fra 12 123.75 krinkl. mva
-
Spole Schneider LC1DSpole 220V 50/60Hz LC1D115-150 Spole Schneider LC1D er en pålitelig komponent designet for bruk i elektriske anlegg. Den fungerer som en betjeningsspole for kontaktorer og gir en effektiv løsning for styring av elektriske apparater. Fordeler og egenskaper Type: LC1D115-150, spesialdesignet for Schneider Electric-kontaktorer. Driftsspenning:...Fra 2 123.75 krinkl. mva
-
Frekvensomformer Schneider ATV12ATV12 0.18kW 240V 1-fas m/RFI frekvensomformer Frekvensomformer Schneider ATV12 er en pålitelig og effektiv løsning for styring av motorer i en rekke applikasjoner. Med en effekt på 0,18 kW og 1-fase inngang, er denne omformeren ideell for både bolig- og næringsområder, samt industriell bruk....Fra 5 123.75 krinkl. mva
-
Signaltårn Eaton Akustikk MultitoneAkustikk.24V.Multitone Signaltårn Eaton Akustikk Multitone er et pålitelig og effektivt signalanlegg designet for bruk i krevende miljøer. Med muligheten for både akustiske og visuelle signaler, er dette produktet ideelt for industriell bruk, sikkerhetsalarmer og andre applikasjoner som krever tydelig varsling. Fordeler og egenskaper Akustisk...3 248.75 krinkl. mva
-
Pluggrelè Schneider 3CO 10A3CO 10A rele rundst +LTB-LED 24VAC Pluggrelè Schneider 3CO 10A er en pålitelig og effektiv løsning for styring av elektriske kretser. Dette reléet er designet for bruk i ulike industrielle applikasjoner og gir god ytelse med en merkestrøm på 10A. Fordeler og egenskaper Nominell...311.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = Fra 3 112.50 kr inkl. mva
(2 490 kr eks. mva) -
Terminaldeksel TeSys Giga kontaktorTerminaldeksel 4P G115-225 Terminaldeksel for TeSys Giga- Terminaldekselet TeSys Giga kontaktor fra Schneider Electric er en essensiell komponent for å sikre pålitelig tilkobling i elektriske systemer. Dette dekselet er spesielt designet for TeSys Giga-kontaktorer og gir optimal beskyttelse og funksjonalitet. Fordeler og egenskaper Spesielt...Fra 561.25 krinkl. mva
-
Trykknapper Schneider XB4BA m/kappeTrykknapp gul m/kappe 1no Trykknapp Schneider XB4BA med kappe er en robust og pålitelig løsning for industrielle applikasjoner. Denne trykknappen er designet for enkel betjening og kan benyttes i ulike miljøer, takket være sin høye beskyttelsesgrad. Fordeler og egenskaper Beskyttelsesklasse IP66, som gir utmerket...623.75 krinkl. mva
-
Nødstopp Schneider trykk/trekkNødstopp tryk/trek rød Ø40mm Nødstopp Schneider trykk/trekk er en pålitelig sikkerhetsløsning designet for rask og enkel deaktivering av maskiner og utstyr i nødsituasjoner. Med en tydelig rød farge og en diameter på 40 mm, er denne nødstoppbryteren lett synlig og enkel å betjene. Fordeler...811.25 krinkl. mva
-
Nødstopp Schneider Trykk/vri/trekkNødstoppknapp trykk/vriØ40 2NC Nødstopp Schneider Trykk/vri/trekk er en pålitelig nødstoppknapp designet for sikkerhetsapplikasjoner i industri og bygg. Denne knappen gir en enkel og effektiv måte å stoppe maskiner og utstyr på i nødsituasjoner, og bidrar til å ivareta sikkerheten på arbeidsplassen. Fordeler og egenskaper...Fra 811.25 krinkl. mva
-
Rele Phoenix reserveRele Phoenix reserve er en pålitelig og effektiv løsning for elektriske systemer. Denne reserve-releen er designet for å sikre stabil drift og rask respons i ulike applikasjoner.Fordeler og egenskaper Kompakt størrelse på 6.2 mm for enkel installasjon. Høy pålitelighet som sikrer lang levetid. Rask...Fra 136.25 krinkl. mva
-
Hunplugg Telemecanique M12Hunplugg M12.XZCP1141L10 Hunplugg Telemecanique M12 er en pålitelig og robust hunnkontakt som er ideell for ulike industrielle applikasjoner. Den er designet for å sikre en sikker og effektiv elektrisk tilkobling i krevende miljøer. Fordeler og egenskaper Antall poler: 4, som gir fleksibilitet for ulike...Fra 373.75 krinkl. mva
-
Klippforlenger Schneider NSX100-630Kippforlengere Nsx250 10Stk Klippforlenger Schneider NSX100-630 er et pålitelig tilbehør fra Schneider Electric, designet for å forbedre ytelsen til NSX400/630-serien. Dette produktet er ideelt for profesjonelle innen bygg og industri som ønsker å optimalisere sine elektriske installasjoner. Fordeler og egenskaper Forbedrer funksjonaliteten til NSX400/630-serien....Fra 1 186.25 krinkl. mva
-
Hjelpekontakt Eaton VHI20-PKZ01FØRKOBL.HJELPEKON. VHI20-PKZ01 Hjelpekontakt Eaton VHI20-PKZ01 er en pålitelig komponent designet for effektiv tilkobling i elektriske installasjoner. Denne pluggbare hjelpekontakten er ideell for bruk i ulike applikasjoner hvor det er behov for ekstra kontaktpunkter. Fordeler og egenskaper To NO-kontakter for fleksibel tilkobling. Pluggbar modell for...561.25 krinkl. mva
-
Hastighets- og effekt regulator PaxTURTALLS-EFFEKTREGULATOR PAX Hastighets- og effektregulator Pax er en pålitelig enhet designet for å regulere hastigheten og effekten til elektriske apparater. Denne regulatoren er ideell for bruk i både bolig- og industriinstallasjoner, og gir deg muligheten til å tilpasse bruken av elektriske enheter etter behov....1 998.75 krinkl. mva
-
Takovn Thermo Byggvarme TVHTVH 2000 STRÅLEFLATEOVN EMALJERT Takovn Thermo Byggvarme TVH er en effektiv stråleflateovn som er designet for å gi optimal varme i ulike miljøer. Med en maksimal varmeeffekt på 2000 W, er denne ovnen ideell for både bygg- og håndverksprosjekter. Fordeler og egenskaper Maksimal varmeeffekt...6 623.75 krinkl. mva
-
Manuell melder med LED NobyFP3 manuell melder f/brann-m/diode Den manuelle melderen med LED fra Noby er en pålitelig enhet designet for å oppdage brann og varsle om fare. Med en tydelig rød farge og integrert LED-indikator, er den enkel å bruke og gir umiddelbar synlighet i nødsituasjoner. Fordeler...748.75 krinkl. mva
-
Håndlampe med stålkurvHåndlampe Gummi 5m max 60w Håndlampen med stålkurv er en robust og pålitelig lyskilde designet for både profesjonelt og privat bruk. Den er ideell for arbeidsplasser, verksteder og utendørs aktiviteter, og gir kraftig belysning der du trenger det mest. Fordeler og egenskaper Lampeeffekt på...311.25 krinkl. mva
-
Ringeklokke Honeywell DW313SFast dørklokke m/lydstyrkestyr Honeywell-Friedland Ringeklokken Honeywell DW313S er en pålitelig og funksjonell dørklokke designet for enkel installasjon og bruk. Med justerbar lydstyrke og et stilrent design, passer denne dørklokken perfekt til enhver inngangsdør. Fordeler og egenskaper Fast dørklokke med justerbar lydstyrke opp til 84...1 748.75 krinkl. mva
-
Signal Trykknapp m/Summer Fip1011 ABB SagaSAGA SIGNAL TRYKKNAPP M/SUMMER Signal Trykknapp m/Summer Fip1011 fra ABB Saga er en pålitelig og funksjonell komponent designet for bruk i ulike elektriske installasjoner. Denne trykknappen kombinerer enkel betjening med en innebygd summer, noe som gjør den ideell for varsling og kontrollapplikasjoner. Fordeler og...1 373.75 krinkl. mva
-
Knappcellsbatterier Energizer SilveroxidBATTERI 357/303 SILVER OX FSB1 1stk/forp Knappcellsbatterier fra Energizer i sølvoksid er ideelle for en rekke elektroniske enheter. Med en nominell spenning på 1.55 V og høy kapasitet, sikrer disse batteriene langvarig ytelse i små apparater. Fordeler og egenskaper Type: 357/303, også kjent som...Fra 56.25 krinkl. mva
-
Snømarkør Melbye for kabelskap grønnMerkestang til kabelskap Grønn/Sort H1500xB30xD30mm Snømarkør Melbye for kabelskap er en robust og praktisk merkestang designet for effektiv merking av kabelskap i snørike områder. Den grønne og sorte fargekombinasjonen gjør den godt synlig, noe som bidrar til å forhindre skader og forstyrrelser i vintermånedene....2 873.75 krinkl. mva
-
Patchesnor CAT 6 UTP LSZH Gul EurolanPatchesnor CAT 6 UTP LSZH 1m Gul Patchesnor CAT 6 UTP LSZH fra Eurolan er en høyytelses nettverkskabel designet for effektiv datakommunikasjon. Med en lengde på 1 meter er denne kabelen ideell for både hjemmekontor og profesjonelle miljøer der pålitelig tilkobling er essensielt. Fordeler...Fra 98.75 krinkl. mva
-
Isoler-/styrestrømstransformator kapsletLF84B-22230-GY TRAFO150VA230- -250/230V FL Isoler-/styrestrømstransformator fra Noratel er en pålitelig og effektiv løsning for strømforsyning i ulike applikasjoner. Denne transformatoren er designet for å sikre stabil og sikker drift av elektriske systemer, med fokus på både ytelse og sikkerhet. Fordeler og egenskaper Primærspenningsområde: 230-250...Fra 3 123.75 krinkl. mva
-
Actassi RJ45 plugg kat 6A UTPActassi RJ45 plugg kat 6A UTP er en pålitelig og effektiv løsning for nettverksforbindelser. Denne pluggen er designet for bruk med rundkabel og gir en stabil tilkobling i ulike applikasjoner innen datanettverk. Fordeler og egenskaper Kategori 6A for høyhastighets nettverksytelse RJ45 kontakt med 8...Fra 123.75 krinkl. mva
