-
Skruekoffert FIXX MultiSkruekoffert FIXX Multi 775 stk skruer Skruekoffert FIXX Multi fra FIXX er en allsidig og praktisk løsning for innfesting i ulike materialer som betong, tegl, lettbetong, lettfliser, gips og tre. Dette sortimentssettet inneholder alt du trenger for en effektiv montering, inkludert et bor for...1 998.75 kr/frpinkl. mva
-
Karmpute WinbagKarmpute Winbag 4pk Karmpute Winbag er et innovativt verktøy designet for profesjonelle håndverkere. Den er spesielt nyttig ved montering av vinduer og dører, men kan også brukes i en rekke andre situasjoner hvor du trenger å presse, installere, justere eller løfte. Med sin robuste...1 623.75 kr/frpinkl. mva
-
Gipsskrue gips/gips FIXXGipsskr Gips/Gips 5.2X38 EZ gips/gips FIXX a 200 Gipsskruen gips/gips FIXX er en spesialdesignet skrue for effektiv montering av gipsplater mot hverandre. Den er ideell for prosjekter der det kreves et ekstra lag med gipsplater for økt styrke og isolasjon. Fordeler og egenskaper Forsenket...136.25 kr/frpinkl. mva
-
Gipsskrue gips/gips FIXXGipsskruen gips/gips FIXX er en spesialdesignet skrue for effektiv montering av gipsplater mot hverandre. Den er ideell for prosjekter der det kreves et ekstra lag med gipsplater for økt styrke og isolasjon.Fordeler og egenskaper Forsenket hode som sikrer en jevn overflate etter montering. Skarp...136.25 krinkl. mva
-
Monteringsverktøy AdjufixMonteringsverktøy 8 - 10mm Adjufix 6kt magnetisk Monteringsverktøy Adjufix er et spesialisert verktøy designet for effektiv inn- og utskruing av hylser. Med integrerte unbrakonøkler og en magnetisk bitholder, er dette verktøyet ideelt for profesjonelle i bygg- og håndverksbransjen som krever presisjon og pålitelighet. Fordeler...436.25 krinkl. mva
-
Justeringsnøkkel for vaterskrueJusteringsnøkkel vaterskrue Västsvensk byggskruv 28mm Justeringsnøkkel for vaterskrue fra Västsvensk Byggskruv AB er et spesialisert verktøy designet for presis justering av vaterskruer. Dette verktøyet er essensielt for fagfolk som krever nøyaktighet og effektivitet i sine byggeprosjekter. Fordeler og egenskaper Presisjonsverktøy for nøyaktig justering av...223.75 kr/påsinkl. mva
-
Karmfeste Adjufix Smart-PackSmart Pack Tre Adjufix hylser skruer karmpropper 8stk Karmfeste Adjufix Smart-Pack er en komplett løsning for montering av vinduer og dører i ulike materialer. Settet inneholder alt du trenger for en sikker og enkel installasjon, bortsett fra monteringsverktøyet som selges separat. Fordeler og egenskaper...Fra 361.25 kr/frpinkl. mva
-
Gulv-/Listeskrue hvit fischer FTF-STGulv/Listeskr 3.8X41 HV PH2 hvit fischer 200 Gulv-/Listeskrue hvit fischer FTF-ST er en spesialisert skrue designet for sikker montering i tegl og betong. Den er ideell for innendørs bruk, spesielt for festing av gulv- og taklister etter forboring. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for...Fra 261.25 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue TKFX SPAXTreskr 3.5X30 EZ LH PZ ETA elforzinket linsehode SPA Treskrue TKFX SPAX er en allsidig og robust skrue designet for profesjonelle byggeprosjekter. Med sin spesialutviklede profil og høykvalitets materialer, sikrer denne skruen en pålitelig og effektiv montering i både tre og metallbeslag. Fordeler og...0.79 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 1000 stk = 790 kr inkl. mva
(632 kr eks. mva) -
Plateskrue sekskant m/borspiss DIN 7504K elforzinketPlateskr 6kt 4.2X13 EZ D7504K elforzink borskjær NV5.5 Plateskrue sekskant m/borspiss DIN 7504K elforzinket er en selvborende skrue designet for effektiv festing av plater. Med sin sekskantede form og fastmonterte skive, er denne skruen ideell for plate mot platemontering. Fordeler og egenskaper Selvborende design...0.31 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 1000 stk = Fra 310 kr inkl. mva
(248 kr eks. mva) -
Gulv-/Listeskrue gulkrom fischer FTF-STGulv/Listeskr 3.5X45 GF TX10 gulforz. FTF-ST fischer 200 Gulv-/Listeskrue gulkrom fischer FTF-ST er en spesialskrue designet for effektiv montering av tregulv og listverk. Med sin gulkromaterte overflate gir denne skruen både styrke og korrosjonsbeskyttelse, noe som gjør den ideell for innendørs bruk. Fordeler og...Fra 123.75 kr/pakinkl. mva
-
WC-innfestningssett fischer WC S 8 RD 80 KWC plugg m/skrue S 8 RD a 2stk fischer BK WC-innfestningssettet fischer WC S 8 RD 80 K er en komplett løsning for sikker og stabil montering av frittstående toaletter. Dette settet inneholder alle nødvendige komponenter for å sikre en pålitelig installasjon. Fordeler og...98.75 kr/pakinkl. mva
-
Båndet gipsskrue GS/B borspiss fischer FSN-TPBM EZGipsskr GS 3.5X25 EZ bånd 1000 stål borspiss FSN-TPBM fischer Båndet gipsskrue GS/B borspiss fischer FSN-TPBM EZ er en høykvalitets skrue designet for effektiv montering av gipsplater på metallprofiler. Med sitt spesialdesignede borspiss og trompethode er den ideell for profesjonelle innen bygg og industri....Fra 361.25 kr/pakinkl. mva
-
Båndet gipsskrue GS/B borspiss fischer FSN-TPBM EZBåndet gipsskrue GS/B borspiss fischer FSN-TPBM EZ er en høykvalitets skrue designet for effektiv montering av gipsplater på metallprofiler. Med sitt spesialdesignede borspiss og trompethode er den ideell for profesjonelle innen bygg og industri.Fordeler og egenskaper Spesialdesignet borspiss for enkel gjennomtrenging av metallprofiler. PH2...Fra 361.25 krinkl. mva
-
Gipsskrue fischer GU FSN-GUGipsskr GU 3.9X40 EZ 500 Dacromat stål/tre FSN-GU Gipsskruen fischer GU FSN-GU er spesialdesignet for montering av gipsfiberplater til metallunderlag med en tykkelse på opptil 0,7 mm. Med sitt innovative design sikrer denne skruen en rask, sikker og skadefri montering. Fordeler og egenskaper Lille...236.25 kr/pakinkl. mva
-
Karmskrue FFSZ fischerKarmskr 7.5X72 EZ TX30 FFSZ elforz syl.hode for bet Karmskrue FFSZ fra fischer er en spesialdesignet skrue med sylindrisk hode og harde gjenger, ideell for montering i forborede hull i karmer og mur. Denne skruen er perfekt for å sikre vindus- og dørrammer i...2.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 225 kr inkl. mva
(180 kr eks. mva) -
Gipsskrue fischer FSN-TPD EZGipsskr GS 3.5X25 EZ stål FSN-TPD fischer 1000 Gipsskruen fischer FSN-TPD EZ er en spesialdesignet skrue for effektiv montering av gipsplater på metallprofiler. Med sin trompetformede hode og elektrolytisk sinkbelegg, sikrer denne skruen en sikker og holdbar festing til metallprofiler med en maksimal platetykkelse...Fra 211.25 kr/pakinkl. mva
-
Gipsskrue fischer Fibergips OSB fosfatGipsskr GS 3.9X30 FOSFAT PH stål FSN-TPG fischer 1000 Gipsskrue fischer Fibergips OSB fosfat er en kombiskrue designet for bruk med fibergips og OSB-plater. Denne skruen er ideell for både stål- og gipsmaterialer, og tilbyr pålitelig feste i krevende byggesituasjoner. Fordeler og egenskaper Spesielt...Fra 311.25 kr/pakinkl. mva
-
Konsollskruer Skruekoffert FIXXSkruekoffert konsollskrue FIXX Konsollskruer Skruekoffert FIXX er en praktisk løsning for montering av konsoller og andre konstruksjoner som krever sekskanthode med fast dekkskive. Denne skruekofferten inneholder et utvalg skruer i forskjellige lengder, noe som gjør den ideell for både profesjonelle og hjemmefiksere. Fordeler og...623.75 kr/frpinkl. mva
-
Bits for Monteringsverktøy fischer HFBits f/Monteringsverktøy HF bits TX15 fischer Bits for Monteringsverktøy fischer HF er et spesialisert verktøy utviklet for å sikre en effektiv og skjult montering av terrassebord. Dette ergonomisk utformede verktøyet gir en sømløs finish og er tilpasset ulike bredder av terrassebord. Fordeler og egenskaper...86.25 kr/set inkl. mva📦Pakkestørrelse5 setSelges som hel pakkePer set17.25 kr13.80 kr eks. mvaMin bestilling: 5 set = 431.25 kr inkl. mva
(345 kr eks. mva) -
Treskrue WAF A4 Arvid NilssonTreskr 10X100/60 A4 T40 Wafer syref Arvid Nilsson 50pk Treskrue WAF A4 fra Arvid Nilsson er en høykvalitets skrue designet for effektiv og pen montering i treverk. Denne skruen er ideell når det kreves høy klemmekraft og lav byggehøyde, og den er et utmerket...Fra 561.25 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue SH TX A4 SyrefastTreskr 3.0X12 A4 SH TX10 syrefast senkhode AN 200pk Treskrue SH TX A4 Syrefast er en spesialdesignet skrue for montering i krevende miljøer, som brygger og kaier. Denne syrefaste skruen er ideell for bruk i områder utsatt for fuktighet og korrosjon. Fordeler og egenskaper...Fra 86.25 kr/pakinkl. mva
-
TFT Pro Tre Skrue Senk C4 EjotTFT PRO TRE SKRUE SENK C4 Ejot 6X120 500 PR SPANN TFT Pro Tre Skrue Senk C4 fra Ejot er en høykvalitets treskrue designet for effektiv og presis montering. Denne skruen er ideell for bruk i utendørs prosjekter, og gir både styrke og holdbarhet...Fra 323.75 kr/pakinkl. mva
-
Treskruer PZ Senkhode SPAX forzinketTreskr 4.0X35 EZ SH PZ 1000 treskrue elzink senkhode SPAX Treskruer PZ Senkhode SPAX forzinket er høykvalitets skruer designet for bruk i trearbeid. Disse skruene er elforzinket for å gi ekstra korrosjonsbeskyttelse, noe som gjør dem ideelle for både innendørs og utendørs prosjekter. Fordeler...73.75 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue TKFX PZ Linsehode messing fornikletTreskr 3.5X30 FNMS LH PZ D7995 treskrue messing linsehode AN Treskrue TKFX PZ Linsehode er en høykvalitets skrue designet for presisjon og holdbarhet i trearbeid. Med sitt messing forniklede materiale og Pozidriv krysspor, gir den både estetisk tiltalende og funksjonelle løsninger. Fordeler og egenskaper...2.48 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 496 kr inkl. mva
(396.80 kr eks. mva) -
Treskrue Norsk Arvid Nilsson Right XLTreskr Norsk 6X40 VF 8.8 Norsk treskrue varmforzinkett Treskrue Norsk Arvid Nilsson Right XL er en solid og pålitelig skrue designet for profesjonelle håndverkere. Denne skruen er laget av 8.8 stål og er varmforsinket, noe som gjør den ideell for krevende byggeprosjekter. Fordeler og...2.86 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = Fra 572 kr inkl. mva
(457.60 kr eks. mva) -
Treskrue Arvid Nilsson Torx Panhode A2 rustfriTreskr 3.5X20 A2 PAN T10 rustfri panhode 200pk Treskrue Arvid Nilsson Torx Panhode A2 rustfri er en kvalitetskrue designet for utendørs bruk. Med sin rustfrie egenskap og innovative design, er denne skruen ideell for å sikre holdbare og pålitelige monteringer. Fordeler og egenskaper Rustfritt...198.75 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue Arvid Nilsson SH BORTreskr 4.0X40 A2 SH TX20 200 rustfri senkhode S+P Treskrue Arvid Nilsson SH BOR er en robust treskrue med senkehode, spesielt utviklet for krevende eller finere montering utendørs. Denne skruen er designet for å gi et profesjonelt sluttresultat i ulike tresorter, inkludert harde tresorter...Fra 123.75 kr/pakinkl. mva
-
Treskrue Arvid Nilsson Right TKTF A2Treskr 4.0X60 A2 LH TX20 treskrue rustfri linsehode S+P Treskrue Arvid Nilsson Right TKTF A2 er en rustfri skrue med lisensenkhode, spesielt utviklet for utendørs montering. Denne skruen er ideell for prosjekter som krever høy motstand mot korrosjon og pålitelig feste uten behov for...0.88 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 200 stk = 176 kr inkl. mva
(140.80 kr eks. mva) -
Treskrue 6x50 WAF A4 syrefast Arvid NilssonTreskrue 6X50/50 A4 T30 Wafer syref Arvid Nilsson 100pk Treskrue 6x50 WAF A4 syrefast fra Arvid Nilsson er en høykvalitets skrue designet for å sikre sterke og holdbare forbindelser i treverk. Denne skruen er ideell for både innendørs og utendørs bruk, takket være sitt...211.25 kr/pakinkl. mva
