-
Metalltrau PELA 13,5LMetalltrau 13,5 l Pela Metalltrau PELA 13,5L fra PELA TOOLS er et robust og allsidig trau designet for effektiv oppbevaring og rengjøring. Med en kapasitet på 13,5 liter er det ideelt for håndverkere og industriarbeidere som trenger pålitelig utstyr til daglig bruk. Fordeler og...373.75 krinkl. mva
-
Metalltrau PELA 13,5LMetalltrau PELA 13,5L fra PELA TOOLS er et robust og allsidig trau designet for effektiv oppbevaring og rengjøring. Med en kapasitet på 13,5 liter er det ideelt for håndverkere og industriarbeidere som trenger pålitelig utstyr til daglig bruk.Fordeler og egenskaper Produsert i presset metallplate...373.75 krinkl. mva
-
Blandekopper 3MBlandekopper 3M 870ml 50403 Blandekopper fra 3M er ideelle for en rekke applikasjoner innen bygg og industri. Med et beholdervolum på 870 ml, er de perfekte for blanding av ulike materialer som maling, lim og epoxy. Fordeler og egenskaper Stort volum på 870 ml,...10.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 90 stk = Fra 922.50 kr inkl. mva
(738 kr eks. mva) -
Tut for Oljekanne SKF LAOS Stumpy SpoutTut f/Oljekanne Stumpy Spout Gul SKF LAOS 64936 Tut for oljekanne SKF LAOS Stumpy Spout er en spesialdesignet tut som gir enkel og presis påføring av olje. Den er ideell for både profesjonell og hobbybruk, og sikrer at du får jobben gjort effektivt. Fordeler...1 873.75 krinkl. mva
-
Tut for Oljekanne SKF LAOS Stretch SpoutTut f/Oljekanne strecth spout Gul SKF LAOS 62437 Tut for Oljekanne SKF LAOS Stretch Spout er en praktisk og funksjonell løsning for effektiv påfylling av olje. Denne tuten er designet for å passe til SKF oljekanner, og gir en enkel og presis tilgang til...1 623.75 krinkl. mva
-
Tut for Oljekanne SKF LAOS Mini SpoutTut f/Oljekanne Mini Spout Gul SKF LAOS 09194 Tut for Oljekanne SKF LAOS Mini Spout er en praktisk og funksjonell tilbehør som er designet for å gjøre påfylling av olje enklere og mer presis. Denne tuten er ideell for bruk med oljekanner og sikrer...1 748.75 krinkl. mva
-
Trykksprøyte CRC Pump Spray BottleTrykksprøyte 750ml CRC Pump Spray Bottle Trykksprøyte CRC Pump Spray Bottle er en praktisk og effektiv løsning for spraying av væsker i ulike sammenhenger. Med et volum på 750 ml er denne sprøyten ideell for både profesjonelt og privat bruk. Fordeler og egenskaper Rommer...498.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 11 stk = 5 486.25 kr inkl. mva
(4 389 kr eks. mva) -
Trykksprøyte 1.25 liter Hozelock 5102Trykksprøyte Viton Hozelock 1.25L pakninger 5102 Trykksprøyte 1.25 liter fra Hozelock er et praktisk og effektivt verktøy for sprøyting av væsker i hagen eller andre områder. Denne modellen er ideell for både hobbybrukere og profesjonelle som trenger en pålitelig sprøyte for plantevernmidler, gjødsel eller...561.25 krinkl. mva
-
Trykksprøyte 1.25 liter Hozelock 4122Trykksprøyte Hozelock 1.25L 4122 Trykksprøyte Hozelock 1.25 liter er en praktisk og effektiv sprøyte for hagearbeid og andre bruksområder. Den er ideell for påføring av plantevernmidler, gjødsel og rengjøringsmidler, og gir deg presisjon og kontroll i arbeidet. Fordeler og egenskaper Kompatibel med ulike væsker,...361.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 6 stk = 2 167.50 kr inkl. mva
(1 734 kr eks. mva) -
Tralle f/ FormoljeprøyteTralle f/ Formoljeprøyte Trallen for formoljeprøyte er et praktisk og effektivt tilbehør designet for å forbedre bruken av formoljeprøyter. Den gir en stabil plattform som gjør det enklere å håndtere og transportere prøyten under arbeid. Fordeler og egenskaper Stabil og robust konstruksjon for sikker...1 186.25 krinkl. mva
-
Skumsprayer Nilfisk Click&CleanSkumsprayer Click&Clean Nilfisk spruteflaske Skumsprayer Nilfisk Click&Clean er et effektivt rengjøringsverktøy designet for å gi en grundig og jevn påføring av skum på ulike overflater. Dette produktet er ideelt for å forbedre rengjøringsprosessen ved å sikre at rengjøringsmiddelet fordeles jevnt og effektivt. Fordeler og...298.75 krinkl. mva
-
Skumflaske Proff Basic KärcherSkumflaske Foam Lance TR Karcher 350-600L/T dysestr. 38 Skumflaske Proff Basic fra Kärcher er en høyytelses skumlanse som er designet for effektiv rengjøring av ulike overflater. Med et volum på 1 liter og en dyse med en diameter på 38 mm, gir denne skumflasken...3 248.75 krinkl. mva
-
Skumdyse Makita f/ DHW080ZK/HW001GSkumdyse 1912Y2-5 Makita f/ DHW080ZK/HW001G Skumdyse Makita f/ DHW080ZK/HW001G er et effektivt verktøy designet for å påføre kjemikalier som bilshampo og avfettingsmiddel raskt og jevnt. Denne dysen er ideell for profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som ønsker en enkel og effektiv rengjøringsprosess. Fordeler og egenskaper Spesialdesignet...1 061.25 krinkl. mva
-
Pumpe for Oljekanne SKF LAOSPumpe Standard f/Oljekanne SKF LAOS 62567 Pumpe for Oljekanne SKF LAOS er en høykvalitets pumpe designet for effektiv overføring av olje. Den er ideell for både profesjonell og industriell bruk, og sikrer en presis og pålitelig håndtering av smøremidler. Fordeler og egenskaper Høy kvalitet...2 623.75 krinkl. mva
-
Plastflaske m/korkFlaske LDPE vid hals med lokk 250 ml 10 stk. VWR Plastflaske med kork fra VWR er en praktisk og allsidig løsning for oppbevaring av væsker. Med et volum på 250 ml er denne flasken ideell for laboratoriebruk, industri og hjemmeprosjekter. Fordeler og egenskaper...498.75 kr/pakinkl. mva
-
Oljekanne SqueezeOljekanne Squeeze Hallbauer 250ml PE messingrør Oljekanne Squeeze fra Hallbauer er en praktisk og funksjonell løsning for presis påføring av olje og andre væsker. Med en kapasitet på 250 ml er denne oljekannen perfekt for både hobbybruk og profesjonelle anvendelser. Fordeler og egenskaper 250...Fra 161.25 krinkl. mva
-
Oljekanne SKF LAOSOljekanne 3 L (0.8 US GAL) SKF LAOS 63595 Oljekanne SKF LAOS er et praktisk og pålitelig verktøy designet for effektiv oppbevaring og påføring av olje. Med en kapasitet på 3 liter er denne oljekannen ideell for både profesjonelle og hobbybrukere som trenger en...Fra 936.25 krinkl. mva
-
Oljekanne Pressol med trykkpumpeOljekanne Pressol 300ml hvit 04803 Oljekanne Pressol med trykkpumpe er en praktisk og effektiv løsning for presis oljepåføring. Med sitt kompakte design og en kapasitet på 300 ml, er den ideell for både profesjonelt og hjemmebruk. Fordeler og egenskaper Trykkpumpe for enkel og kontrollert...373.75 krinkl. mva
-
Oljekanne Bahco BOD4500Oljekanne BOD4500 Bahco 0.5L 128X86X158mm Oljekanne Bahco BOD4500 er en praktisk og funksjonell løsning for oppbevaring og påføring av olje. Med sin kompakte størrelse er den ideell for både profesjonell bruk og hobbyprosjekter. Fordeler og egenskaper Innhold: 500 ml, perfekt for mindre mengder olje....148.75 krinkl. mva
-
Murdunk, rektangulærMurerbøtte plast 65L 65L svart rektangulær Murdunken er en praktisk og solid rektangulær bøtte laget av plast, ideell for bruk i bygg- og håndverksprosjekter. Med en kapasitet på 65 liter er den perfekt for transport og oppbevaring av materialer som sement, sand eller vann....Fra 186.25 krinkl. mva
-
Lokk for Oljekanne SKF LAOS Utility LidLokk f/Oljekanne Utility Lid Gul SKF LAOS 62451 Lokk for Oljekanne SKF LAOS Utility Lid er et kvalitetsprodukt designet for effektiv oppbevaring av olje. Dette lokket sikrer at innholdet forblir beskyttet mot forurensning og lekkasje, noe som er essensielt for både hjemmebruk og industriell...936.25 krinkl. mva
-
Lokk for 3M BlandekoppLokk f/ blandekopper 3M 365ml Lokk for 3M Blandekopp er et praktisk tilbehør designet for å passe til 3M's blandekopper på 365 ml. Dette lokket bidrar til å beskytte innholdet og sikre en enklere og mer effektiv blanding. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for...5.59 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 180 stk = Fra 1 006.20 kr inkl. mva
(804.96 kr eks. mva) -
Konsentratsprøyte Mesto 3615FKonsentratsprøyte Inox 10L Konsentratsprøyte Mesto 3615F er en robust og pålitelig sprøyte designet for effektiv påføring av forskjellige typer væsker. Med sitt store volum er den ideell for både profesjonell og privat bruk i hagearbeid, landbruk og industri. Fordeler og egenskaper Stort volum på...9 873.75 krinkl. mva
-
Konsentratsprøyte Kärcher RM-Sprayer EK 1Konsentratsprøyte RM EK 1 Karcher 10L Konsentratsprøyte Kärcher RM-Sprayer EK 1 er en praktisk og effektiv løsning for sprøyting av konsentrater. Den er designet for å gi en jevn og presis påføring, noe som gjør den ideell for både profesjonelle og hobbybrukere. Fordeler og...22 748.75 krinkl. mva
-
Konsentratsprøyte Hozelock Viton 7LTrykksprøyte Viton Hozelock 7L m/pakninger 5311 Konsentratsprøyte Hozelock Viton 7L er en effektiv og pålitelig sprøyte designet for bruk i hagearbeid og landbruk. Med sin kapasitet på 7 liter er denne sprøyten ideell for påføring av plantevernmidler, gjødsel og andre væsker. Fordeler og egenskaper...1 873.75 krinkl. mva
-
Kjemisprøyte KärcherKjemisprøyte Karcher 16L 7.5m spiralslange Kjemisprøyte fra Kärcher er et effektivt verktøy for sprøyting av kjemikalier og væsker. Med en kapasitet på 16 liter og en 7,5 meter lang spiralslange, er denne sprøyten ideell for både profesjonelle og private brukere som trenger pålitelig sprøyting....Fra 5 123.75 krinkl. mva
-
Forvaskersprøyte 24L Rustfri 1922Forvaskersprøyte Apac 24L rustfri Forvaskersprøyte 24L Rustfri er et effektivt verktøy designet for rengjøring og forvask av ulike overflater. Med sin rustfrie konstruksjon er den ideell for bruk i både profesjonelle og private sammenhenger. Fordeler og egenskaper Romslig kapasitet på 24 liter for effektiv...13 373.75 krinkl. mva
-
Flaske HDPE natur og lokkFlaske HDPE natur 500ml u/lokk UN godkjent Flasken HDPE natur er en robust og pålitelig beholder laget av høy tetthet polyetylen (HDPE). Med et volum på 500 ml er den ideell for oppbevaring av væsker og andre materialer, og den er UN-godkjent for sikker...Fra 55.62 krinkl. mva
-
Fatpumpe luftdrevenFatpumpe trykkluftdrevet Samoa 3:1 for 200L fat. Fatpumpe luftdreven Samoa 3:1 er en effektiv løsning for tømming og overføring av væsker fra 200 liters fat. Denne trykkluftdrevne pumpen er ideell for bruk i både industrielle og håndverksmessige applikasjoner. Fordeler og egenskaper Trykkluftdrevet for høy...11 498.75 krinkl. mva
-
DusjsprøyteSprayflaske Hygienteknik 600ml Blå Dusjsprøyten fra Hygienteknik er en praktisk sprayflaske på 600 ml, designet for effektiv påføring av rengjøringsmidler og andre væsker. Den er ideell for både profesjonelle og private brukere som ønsker en enkel og effektiv løsning for rengjøring. Fordeler og egenskaper...73.75 krinkl. mva
